| İhale kayıt numarası | : | 2026/1491747 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 18.08.2026 |
| b) Türü | : | Hizmet alımı |
| c) Usulü | : | Pazarlık (MD 21 B) |
| d) Pazarlık Usulünün Seçilme Gerekçesi | : | Doğal afetler, salgın hastalıklar, can veya mal kaybı tehlikesi gibi ani ve beklenmeyen veya yapım tekniği açısından özellik arz eden veya yapı veya can ve mal güvenliğinin sağlanması açısından ivedilikle yapılması gerekliliği idarece belirlenen hallerde veyahut idare tarafından önceden öngörülemeyen olayların ortaya çıkması üzerine ihalenin ivedi olarak yapılmasının zorunlu olması. |
| e) Yaklaşık Maliyeti | : | 2.518.330,00 TRY |
| 2- İhale konusu hizmetin | ||
| a) Adı | : | ÜNİVERSİTEMİZ MERKEZİ BİRİMLER İÇİN 8000 VE SİMAV SHMYO İÇİN 1000 ÖĞÜN YEMEK HAZIRLAMA, TAŞIMA, DAĞITIM VE SONRASI TEMİZLİK HİZMETİ ALIMI |
| b) Yapılacağı yer | : | Germiyan Kampüsü (Afyon yolu üzeri 7. Km Kütahya), Tıp Fakültesi (Evliya Çelebi Yerleşkesi Tavşanlı Yolu 10.Km Kütahya), Gülsüm Güral Diş Hekimliği Fakültesi (Eskişehir Bulvarı Karayolu No:65 Merkez/Kütahya) Kütahya Meslek Yüksekokulu (İstiklal Mah. Lala Hüseyin Paşa Cad. No: 271 Kütahya), Simav Sağlık Meslek Yüksekokulu (Esenevler Mah. 75. Yıl Sok. No:11/A Simav/Kütahya) olarak idarece belirlenmiştir. |
| c) Süresi | : | 31.08.2026 - 30.09.2026 |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 1 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 1 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 1 |
| d) Yerli istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmamıştır |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 26.08.2026 |
| b) Bedeli | : | 2.465.000,00 TRY |
| c) Süresi | : | 31.08.2026 - 30.09.2026 |
| d) Yüklenici | : | SİMAV YEMEK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SİMAV ŞUBESİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | 4 EYLÜL MAH. 13.BLK. KÜME EVLERİ NO: 1E SİMAV / KÜTAHYA SİMAV/KÜTAHYA |