Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

36 ihale · 0 aktif · 36 pasif · ADIYAMAN · ÇELİKHAN Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÇELİKHAN — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 2 4 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 2 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 1 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 2 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 3 ihale Ağu 25 · 1 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 4 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 2 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Çelikhan Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 21 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 2 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 3 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması
Yüklenici: MAHMUT AVCİ · 349,939.48 TRY
2026/1354114 · ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 07.08.2026
ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1354114
07.08.2026
27 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
20000 m2 8 cm kilit taşı alımı
Yüklenici: İSA İŞLER · 5,690,000.00 TRY
2026/598676 · ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 28.04.2026
ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/598676
28.04.2026
128 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akaryakıt(50000 litre Motorin ve 500 litre Benzin)
Yüklenici: YAYLAGÜL PETROL İNŞAAT TURİZM GIDA OTOMOTİV TAŞIMACILIK HAYVANCILIK TARIM VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,304,550.00 TRY
2025/2487072 · PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7) · 16.01.2026
PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7)
2025/2487072
16.01.2026
230 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
8 cm Kilitli Parke Taşı ve Bahçe Bordürü Alımı ( Nakliye Dahil)
Yüklenici: İSA İŞLER · 2.242.500,00 TRY
2025/1839294 · ÇELİKHAN BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 10.11.2025
ÇELİKHAN BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2025/1839294
10.11.2025
297 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İncirli Yerleşim birimindeki 10 öğrencinin 19 km mesafedeki taşıma merkezi okulu olan Yeşiltepe İlk/Ortaokuluna 14/16 kapasiteli 1 araç ile 179 iş günü taşınması işi
Yüklenici: MAHMUT KORKMAZ · 347,260.00 TRY
2025/1358927 · ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 03.09.2025
ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2025/1358927
03.09.2025
365 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kilitli Beton Parke Taşları İle Yol Yapımı
Yüklenici: ENVER ŞENSES · 3.241.350,00 TRY
2025/1252624 · PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7) · 03.09.2025
PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7)
2025/1252624
03.09.2025
365 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Taşımalı Eğitim Kapsamına Alınan Adıyaman İli Çelikhan İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 344 Öğrencinin 4 Taşıma Merkezi Okula 29 Hat ( Araç) İle 184 İş Günü Taşınması işi
Yüklenici: MAHMUT ZENGİN · 285,200.00 TRY
2025/1046951 · ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 14.08.2025
ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2025/1046951
14.08.2025
385 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 eğitim - öğretim yılı Şehit Mesut Çelik Ortaokulu ve Pınarbaşı Çok Programlı Anadolu Lisesinde özel eğitim görecek olan 22 öğrencinin 3 araç ve 3 rehber personel eşliğinde 184 iş günü evlerinden okula okuldan evlerine taşınması işi
Yüklenici: ERDOĞAN GÜLEŞE · 425.040,00 TRY
2025/1049942 · ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 29.07.2025
ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2025/1049942
29.07.2025
401 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 Adet Mutfak ve Otel hizmeti yardımcı Personel Hizmet Alımı
Yüklenici: HANİFİ ERTÜRK · 1.517.560,00 TRY
2025/1019341 · Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (9) · 14.07.2025
Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (9)
2025/1019341
14.07.2025
416 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞ DUVAR YAPIMI
Yüklenici: MUSTAFA ÜNAL · 4.380.000,00 TRY
2025/922406 · PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7) · 07.07.2025
PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7)
2025/922406
07.07.2025
423 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADIYAMAN ÇELİKHAN ÖĞRETMENEVİ ve ASO MÜDÜRLÜĞÜ YEMEKHANE VE RESTAURANT İNŞAAT İMALATLARI MEKANİK İŞLERİ VE ELEKTRİK TESİSATI YAPIM İŞİ
Yüklenici: NURULLAH KAYA · 2,459,000.00 TRY
2025/906115 · ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇELİKHAN ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 27.06.2025
ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇELİKHAN ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2025/906115
27.06.2025
433 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
44 Adet Mobilya Malzeme Alım İşi
Yüklenici: ARREX MOBİLYA TASARIM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.608.600,00 TRY
2025/904363 · Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (9) · 26.06.2025
Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (9)
2025/904363
26.06.2025
434 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HEMODİYALİZ CİHAZI ALIMI
Yüklenici: FRESENIUS MEDİKAL HİZMETLER ANONİM ŞİRKETİ · 782.000,00 TRY
2025/571336 · ADIYAMAN ÇELİKHAN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (2) · 09.05.2025
ADIYAMAN ÇELİKHAN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (2)
2025/571336
09.05.2025
482 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞ DUVAR YAPIMI
Yüklenici: TE MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.760.000,00 TRY
2025/420865 · PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7) · 04.04.2025
PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7)
2025/420865
04.04.2025
517 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yönlendirme Panoları ve Tabelalar Alımı
Yüklenici: NURETTİN ŞAHİNGÖZ · 1.593.100,00 TRY
2025/308172 · ADIYAMAN ÇELİKHAN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (2) · 03.03.2025
ADIYAMAN ÇELİKHAN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (2)
2025/308172
03.03.2025
549 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çelikhan Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Yemekhane ve Restaurant Binası Yapım - Onarım İşi
Yüklenici: NURULLAH KAYA · 3.467.490,00 TRY
2024/1791255 · Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (9) · 20.12.2024
Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (9)
2024/1791255
20.12.2024
622 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Motorin
Yüklenici: YAYLAGÜL PETROL İNŞAAT TURİZM GIDA OTOMOTİV TAŞIMACILIK HAYVANCILIK TARIM VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 930,000.00 TRY
2024/1713734 · PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7) · 20.12.2024
PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7)
2024/1713734
20.12.2024
622 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kilitli Parke Taşı ve Bahçe Bordürü
Yüklenici: CİHAN BİÇER · 1.896.985,00 TRY
2024/1334271 · ÇELİKHAN BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 24.10.2024
ÇELİKHAN BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2024/1334271
24.10.2024
679 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çelikhan İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Hizmet Binası İstinat Duvarı ve Çevre Düzenlemesi işi
Yüklenici: MESUT DEMİR, PRODEM TAAHHÜT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 1.162.292,10 TRY
2024/1161624 · Çelikhan Tarım ve Orman Bakanlığı İlçe Müdürlüğü TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (3) · 17.09.2024
Çelikhan Tarım ve Orman Bakanlığı İlçe Müdürlüğü TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (3)
2024/1161624
17.09.2024
716 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Fatih köyü ve İlçemiz Merkez mahalleri yerleşim birimlerindeki 8 özel eğitim öğrencisinin 28 Km mesafedeki Şehit Mesut Çelik İlkokul/Ortaokuluna 14/16 kapasiteli 1 araç 1 rehber personel eşliğinde evlerinden okula okuldan evlerine taşınması
Yüklenici: MURAT ÇINAR · 483.342,19 TRY
2024/1114768 · ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 02.09.2024
ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2024/1114768
02.09.2024
731 gün geçti