Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

18 ihale · 0 aktif · 18 pasif · ADIYAMAN · TUT Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

TUT — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -1 (önceki aya göre)
0 2 3 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 0 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 2 ihale Ağu 25 · 3 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 3 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TUT GAP KÜTÜPHANESİ DONATIM MALZEMELERİ ALIM İŞİ
Yüklenici: AŞHAN ÇATAN · 2,650,000.00 TRY
2026/1162302 · ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TUT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 25.06.2026
ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TUT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1162302
25.06.2026
70 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TUT GAP KÜTÜPHANESİ KAPSAMINDA YAPILACAK OLAN 6 ATÖLYENİN MOBİLYA DONATIMLARININ ALIM İŞİ
Yüklenici: ARREX MOBİLYA TASARIM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,264,990.00 TRY
2026/1082353 · ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TUT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 22.06.2026
ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TUT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1082353
22.06.2026
73 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6000 M2 8 CM LİK KİLİTLİ PARKE TAŞI,2000 M3 05 KUM VE MICIR TEMEL ALT MALZEME NAKLİYE DAHİL
Yüklenici: BADMAR OTO KİRALAMA İNŞAAT İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,850,000.00 TRY
2026/858722 · TUT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 05.06.2026
TUT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/858722
05.06.2026
90 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tut Hükümet Konağı Kaymakamlık Makamı Ve Bağlı Birimlerine Tefrişat Alımı
Yüklenici: MORMAŞ MALATYA ORMAN ÜRÜNLERİ VE MOBİLYA TESİSLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 810.000,00 TRY
2025/2057239 · İÇİŞLERİ BAKANLIĞI - TUT KAYMAKAMLIĞI (1) · 27.11.2025
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI - TUT KAYMAKAMLIĞI (1)
2025/2057239
27.11.2025
280 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HAVUTLU - KAŞLICA KÖYLERİNDEN MERKEZ İLK-ORTAOKULUNA 6 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİNİN 1 ARAÇ İLE 185 İŞ GÜNÜ VE 1 REHBER PERSONELİ İLE 260 İŞ GÜNÜ 18 KM TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: TUT TAŞIMACILIK GIDA TEMİZLİK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 342,250.00 TRY
2025/1095226 · ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TUT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 25.08.2025
ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TUT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/1095226
25.08.2025
374 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TUT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI KÖY VE KÖYALTI YERLEŞİM YERLERİN 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 195 ÖĞRENCİNİN 15 ARAÇ İLE 185 İŞ GÜNÜ TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: TUT TAŞIMACILIK GIDA TEMİZLİK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 342.250,00 TRY
2025/1088531 · Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 21.08.2025
Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2025/1088531
21.08.2025
378 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TUT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI KÖY VE KÖYALTI YERLEŞİM YERLERİN 7 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 169 ÖĞRENCİNİN 15 ARAÇ İLE 185 İŞ GÜNÜ TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: TUT TAŞIMACILIK GIDA TEMİZLİK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 296.000,00 TRY
2025/1087354 · Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 20.08.2025
Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2025/1087354
20.08.2025
379 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
FITNESS SALONU MALZEMESİ
Yüklenici: GYMSA SPOR MALZEMELERİ KONDİSYON ALETLERİ VE METAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 994.500,00 TRY
2025/919894 · TUT BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (6) · 04.07.2025
TUT BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (6)
2025/919894
04.07.2025
426 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
8 cm kilitli parke taşı ile yol yapım işi
Yüklenici: MURAT ÖZDOĞAN · 1.862.950,00 TRY
2025/882992 · TUT BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (6) · 02.07.2025
TUT BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (6)
2025/882992
02.07.2025
428 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
8 CM KİLİTLİ PARKE TAŞI
Yüklenici: GÜN-DÜZ BETON VE YAPI ELEMANLARI İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.230.000,00 TRY
2025/753054 · TUT BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (6) · 25.06.2025
TUT BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (6)
2025/753054
25.06.2025
435 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADIYAMAN TUT İLÇESİ 2024/2025 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN TAŞIMA HİZMET ALIM İHALESİ
Yüklenici: TUT TAŞIMACILIK GIDA TEMİZLİK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 207.000,00 TRY
2024/1007903 · Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 16.08.2024
Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2024/1007903
16.08.2024
748 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ORTAOĞRETİM TAŞIMALI ÖĞRENCİ İHALESİ
Yüklenici: TUT TAŞIMACILIK GIDA TEMİZLİK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 144.000,00 TRY
2024/877256 · Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 14.08.2024
Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2024/877256
14.08.2024
750 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 TEMEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: ADIYAMAN AKGÜN TURİZM TAŞIMA TESİSAT TEMİZLİK ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 186.300,00 TRY
2024/875557 · Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 01.08.2024
Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2024/875557
01.08.2024
763 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF CADDE VE SOKAKLARA BETON PARKE KAPLAMA İŞİ
Yüklenici: MURAT ÖZDOĞAN · 2.088.900,00 TRY
2024/110254 · TUT BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (6) · 15.02.2024
TUT BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (6)
2024/110254
15.02.2024
931 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: TUT TAŞIMACILIK GIDA TEMİZLİK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 874.800,00 TRY
2023/928073 · Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 08.09.2023
Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2023/928073
08.09.2023
1091 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADIYAMAN TUT İLÇESİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİ TAŞIMA HİZMET ALIMI
Yüklenici: TUT TAŞIMACILIK GIDA TEMİZLİK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 223.848,96 TRY
2023/880669 · Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 31.08.2023
Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2023/880669
31.08.2023
1099 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADIYAMAN TUT İLÇESİ 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN TAŞIMALI EĞİTİM HİZMET ALIMI
Yüklenici: TUT TAŞIMACILIK GIDA TEMİZLİK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.646.000,00 TRY
2023/774754 · Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 31.08.2023
Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2023/774754
31.08.2023
1099 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADIYAMAN TUT İLÇESİ 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN TAŞIMALI EĞİTİM HİZMET ALIMI
Yüklenici: TUT TAŞIMACILIK GIDA TEMİZLİK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 432.000,00 TRY
2023/773885 · Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 31.08.2023
Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2023/773885
31.08.2023
1099 gün geçti