Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

16 ihale · 2 aktif · 14 pasif · ADIYAMAN · ÇELİKHAN Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÇELİKHAN — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 2 4 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 2 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 1 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 2 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 3 ihale Ağu 25 · 1 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 4 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 2 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
8cm Kilit Taşı Alımı (Nakliye Dahil)
2026/1617430 · ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 25.09.2026
ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1617430
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SALEP PROJESİ KAPSAMINDA İLÇEMİZ ÇİFTÇİLERİNE DAĞITILMAK ÜZERE 230000 ADET SALEP YUMRUSU ALIMI
2026/1570115 · ADIYAMAN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ÇELİKHAN İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 08.09.2026
ADIYAMAN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ÇELİKHAN İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1570115
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İptal Edilmiş
50 Ton 50/70 Bitüm Alımı (Nakliye Dahil)
2026/1502347 · ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 25.08.2026
ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1502347
25.08.2026
9 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İptal Edilmiş
PROJE KAPSAMINDA İLÇEMİZ ÇİFTÇİLERİNE DAĞITILMAK ÜZERE 230000 ADET SALEP YUMRUSU ALIMI
2026/1298124 · ADIYAMAN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ÇELİKHAN İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 05.08.2026
ADIYAMAN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ÇELİKHAN İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1298124
05.08.2026
29 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
20000 m2 8 cm kilit taşı alımı
Yüklenici: İSA İŞLER · 5,690,000.00 TRY
2026/598676 · ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 28.04.2026
ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/598676
28.04.2026
128 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İptal Edilmiş
8 Cm Kilit Taşı (Nakliye Dahil)
2026/375886 · ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI - MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 26.03.2026
ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI - MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/375886
26.03.2026
161 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akaryakıt(50000 litre Motorin ve 500 litre Benzin)
Yüklenici: YAYLAGÜL PETROL İNŞAAT TURİZM GIDA OTOMOTİV TAŞIMACILIK HAYVANCILIK TARIM VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,304,550.00 TRY
2025/2487072 · PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7) · 16.01.2026
PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7)
2025/2487072
16.01.2026
230 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
8 cm Kilitli Parke Taşı ve Bahçe Bordürü Alımı ( Nakliye Dahil)
Yüklenici: İSA İŞLER · 2.242.500,00 TRY
2025/1839294 · ÇELİKHAN BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 10.11.2025
ÇELİKHAN BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2025/1839294
10.11.2025
297 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
44 Adet Mobilya Malzeme Alım İşi
Yüklenici: ARREX MOBİLYA TASARIM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.608.600,00 TRY
2025/904363 · Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (9) · 26.06.2025
Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (9)
2025/904363
26.06.2025
434 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HEMODİYALİZ CİHAZI ALIMI
Yüklenici: FRESENIUS MEDİKAL HİZMETLER ANONİM ŞİRKETİ · 782.000,00 TRY
2025/571336 · ADIYAMAN ÇELİKHAN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (2) · 09.05.2025
ADIYAMAN ÇELİKHAN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (2)
2025/571336
09.05.2025
482 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yönlendirme Panoları ve Tabelalar Alımı
Yüklenici: NURETTİN ŞAHİNGÖZ · 1.593.100,00 TRY
2025/308172 · ADIYAMAN ÇELİKHAN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (2) · 03.03.2025
ADIYAMAN ÇELİKHAN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (2)
2025/308172
03.03.2025
549 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Motorin
Yüklenici: YAYLAGÜL PETROL İNŞAAT TURİZM GIDA OTOMOTİV TAŞIMACILIK HAYVANCILIK TARIM VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 930,000.00 TRY
2024/1713734 · PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7) · 20.12.2024
PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7)
2024/1713734
20.12.2024
622 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kilitli Parke Taşı ve Bahçe Bordürü
Yüklenici: CİHAN BİÇER · 1.896.985,00 TRY
2024/1334271 · ÇELİKHAN BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 24.10.2024
ÇELİKHAN BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2024/1334271
24.10.2024
679 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı ( Sayısı ve Niteliği Teknik Şartnamede Belirtilmiştir)
Yüklenici: HAKBİLENLER DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI VE NAKLİYAT GIDA İTHALAT İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 685.800,00 TRY
2024/898351 · ÇELİKHAN BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 26.07.2024
ÇELİKHAN BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2024/898351
26.07.2024
769 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
lastik tekerli kapalı kabin 4x4 traktör
Yüklenici: MAKBAŞ OTOMOTİV AKARYAKIT İNŞAAT GIDA TURİZM ZİRAİ ALETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.242.000,00 TRY
2024/320514 · PINARBAŞI BELEDİYESİ (7) · 19.03.2024
PINARBAŞI BELEDİYESİ (7)
2024/320514
19.03.2024
898 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İptal Edilmiş
AKARYAKIT(MOTORİN)
2024/211614 · PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7) · 28.02.2024
PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7)
2024/211614
28.02.2024
918 gün geçti