Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

22 ihale · 2 aktif · 20 pasif · AFYONKARAHİSAR · İHSANİYE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

İHSANİYE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay önceki ayla aynı
0 3 6 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 6 ihale Ara 24 · 6 ihale Ara 24 Oca 25 · 3 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 3 ihale Nis 25 · 4 ihale Nis 25 May 25 · 2 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 5 ihale Ağu 25 · 6 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 5 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 2 ihale Ara 25 · 6 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 2 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 1 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 4 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 4 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1583810 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 04.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1583810
04.09.2026
1 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İhsaniye İlçesi Millî Eğitim Müdürlüğü MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında İhale Edilemeyen 10 İlköğretim Öğrencilerinin 4 (dört) Taşıma Merkezi Okula 2 (iki) Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alım İşi
2026/1566516 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 02.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1566516
02.09.2026
1 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Afyonkarahisar İli/ İhsaniye İlçesi Millî Eğitim Müdürlüğü 122 İlköğretim ve Ortaöğretim Öğrencilerinin 14 (ondört) Taşıma Merkezi Okula 12 (oniki) Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1319034 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 05.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1319034
05.08.2026
29 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2025-2026 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI İHALE EDİLEMEYEN 121 ORTAÖĞRETİM VE İMAM HATİP ORTA OKULU ÖĞRENCİLERİNİN 8 HAT ÜZERİNDEN TAŞIMA HİZMETİ İŞİ
Yüklenici: EŞREF KESGİN · 309,720.00 TRY
2025/1525841 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 23.09.2025
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1525841
23.09.2025
345 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Afyonkarahisar ili İhsaniye ilçesinde bulunan taşımalı eğitim kapsamındaki 20 özel eğitim öğrencilerinin 4 taşıma merkezi okullara 2 araç ile 184 iş günü taşınması hizmet alımı işi
Yüklenici: KARACAAHMET BİRLİK TURİZM TAŞIMACILIK GIDA TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK İNŞAAT NAKLİYAT PETROL TEMİZLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,455,877.20 TRY
2025/1395768 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 08.09.2025
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1395768
08.09.2025
360 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR İLİ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM VE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: SALİH YILDIRIM · 323,840.00 TRY
2025/1217019 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 05.09.2025
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1217019
05.09.2025
363 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Afyonkarahisar İli/ İhsaniye İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 112 İlköğretim ve Ortaöğretim Öğrencilerinin 6 Taşıma Merkezi Okula 10 Hat ( Araç) İle 184 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: GAZLIGÖL TAŞIMACILIK MARKET TURİZM TARIM VE HAYVANCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 219,880.00 TRY
2025/1340548 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 03.09.2025
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1340548
03.09.2025
365 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR İLİ İHSANİYE İLÇESİ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 136 İLKOKUL ORTAOKUL ÖĞRENCİSİNİN 12 ARAÇ İLE TAŞINMASI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: SALİH YILDIRIM · 269,560.00 TRY
2025/1148700 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 21.08.2025
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1148700
21.08.2025
378 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 / 2025 ÖĞRETİM YILI 2 DÖNEMİ - 2025/2026 ÖĞRETİM YILI 1 DÖNEMİ AFYONKARAHİSAR /İHSANİYE İLÇESİNDE TAŞIMA KAPSAMINDAKİ İLKOKUL/ORTAOKUL /LİSE ÖĞRENCİLERİNE 181 GÜN 78916 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ YEMEK PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: ÖNCÜLLER YEMEK DÜĞÜN ORGANİZASYON VE TAAHHÜT HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 5.247.914,00 TRY
2025/55690 · İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 24.01.2025
İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/55690
24.01.2025
587 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 2025 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI AFYONKARAHİSAR İLİ İHSANİYE İLÇESİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞIMA YÖNETMELİĞİ KAPSAMINDA İHALE EDİLEMEYEN ORTAÖĞRETİM KURUMLARINA BAĞLI 32 ÖĞRENCİNİN 2 HAT İLE 181 İŞ GÜN 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: ÖZ YAYLABAĞI PETROL VE PETROL ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT TURİZM TERMAL GIDA TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. · 213.580,00 TRY
2024/1222134 · İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 17.09.2024
İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/1222134
17.09.2024
716 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 2025 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI AFYONKARAHİSAR İLİ İHSANİYE İLÇESİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞIMA YÖNETMELİĞİ KAPSAMINDA İHALE EDİLEMEYEN ORTAÖĞRETİM KURUMLARINA BAĞLI 116 ÖĞRENCİNİN 7 HAT İLE 181 İŞ GÜN 6 TAŞIMA MERKEZİ OKULA TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: SALİH YILDIRIM · 191.860,00 TRY
2024/1212555 · İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 13.09.2024
İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/1212555
13.09.2024
720 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 2025 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI AFYONKARAHİSAR İLİ İHSANİYE İLÇESİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞIMA YÖNETMELİĞİ KAPSAMINDA ORTAÖĞRETİM KURUMLARINA BAĞLI 484 ÖĞRENCİNİN 33 HAT İLE 181 İŞ GÜN 8 TAŞIMA MERKEZİ OKULA TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: NİZAMETTİN KABAYEL · 213.580,00 TRY
2024/1059819 · İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 09.09.2024
İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/1059819
09.09.2024
724 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 2025 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI AFYONKARAHİSAR İLİ İHSANİYE İLÇESİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞIMA YÖNETMELİĞİ KAPSAMINDA TEMEL EĞİTİM KURUMLARINA BAĞLI 117 ÖĞRENCİNİN 87 İŞ GÜNÜ MALZEMELİ YEMEK PİŞİRME, DAĞITIM VE SONRASI HİZMET ALIMI
Yüklenici: ÖNCÜLLER YEMEK DÜĞÜN ORGANİZASYON VE TAAHHÜT HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 483.502,50 TRY
2024/1165784 · İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 05.09.2024
İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/1165784
05.09.2024
728 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 2025 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI AFYONKARAHİSAR İLİ İHSANİYE İLÇESİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TEMEL EĞİTİM VE ORTAÖĞRETİM KURUMLARINA BAĞLI 442 ÖĞRENCİNİN 87 İŞ GÜNÜ MALZEMELİ YEMEK PİŞİRME, DAĞITIM VE SONRASI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: ÖNCÜLLER YEMEK DÜĞÜN ORGANİZASYON VE TAAHHÜT HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1.258.237,50 TRY
2024/1060077 · İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 03.09.2024
İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/1060077
03.09.2024
730 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Afyonkarahisar İli/İhsaniye İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 15 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 1 Hat 1( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: KARACAAHMET BİRLİK TURİZM TAŞIMACILIK GIDA TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK İNŞAAT NAKLİYAT PETROL TEMİZLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 459.936,80 TRY
2024/1069752 · İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 29.08.2024
İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2024/1069752
29.08.2024
735 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TEMEL EĞİTİM OKULLARI ÖĞRENCİ TAŞIMASI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: SALİH YILDIRIM · 171.000,00 TRY
2024/869882 · İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 07.08.2024
İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/869882
07.08.2024
757 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ OERTAÖĞRETİM/İMAMHATİP ORTOOKULU ÖĞRENCİLERİNİN TAŞINMASI
Yüklenici: HALİL İBRAHİM AKSOY · 138.710,00 TRY
2023/1018298 · İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 25.10.2023
İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/1018298
25.10.2023
1044 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023- 2024 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI AFYON/İHSANİYE İLÇESİ TAŞIMALI EĞİTİM KAPSAMINDA BULUNAN İLKOKUL/ORTAOKUL /İSMEP/LİSE 465 ÖĞRENCİSİNE MALZEME DÂHİL 180 GÜN 83700 ADET /ÖĞÜN SICAK ÖĞLE YEMEĞİ YEMEK PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI DAHİL HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: ÖNCÜLLER YEMEK DÜĞÜN ORGANİZASYON VE TAAHHÜT HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1.632.150,00 TRY
2023/867440 · İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 11.09.2023
İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/867440
11.09.2023
1088 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Afyonkarahisar İli/İhsaniye İlçesi Yerleşim Birimlerindeki 15 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okul 1 Hat 1 ( Araç) ve 1 rehber personel İle 180 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: KARACAAHMET BİRLİK TURİZM TAŞIMACILIK GIDA TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK İNŞAAT NAKLİYAT PETROL TEMİZLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 327.348,96 TRY
2023/908931 · İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 07.09.2023
İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/908931
07.09.2023
1092 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İHSANİYE İLÇESİ MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 59 ÖĞRENCİNİN 3 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 5 HAT ( 5 ARAÇ) İLE 180 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: GAZLIGÖL TAŞIMACILIK MARKET TURİZM TARIM VE HAYVANCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 501.300,00 TRY
2023/918358 · İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 07.09.2023
İhsaniye -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/918358
07.09.2023
1092 gün geçti