Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

33 ihale · 0 aktif · 33 pasif · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SAHA BAKIM -BOYA İŞLERİNİN YAPILMASI İŞİ (MALZEMELİ) HİZMET ALIMI
Yüklenici: METATEK ELEKTRONİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,253,950.00 TRY
2026/1364528 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 29.07.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/1364528
29.07.2026
36 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YENİ FUAYE ALANLARI OLUŞTURULMASI MALZEMELİ HİZMET
Yüklenici: CE-KA MODÜLER MOBİLYA AMBALAJ NAKLİYE İNŞAAT TAAHHÜT GIDA TEMİZLİK TURİZM TEKSTİL ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,421,817.00 TRY
2026/983410 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 05.06.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/983410
05.06.2026
90 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
LASTİK ALIMI
Yüklenici: SOBACI OTOMOTİV LASTİK AKARYAKIT TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 328,000.00 TRY
2026/610382 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 22.04.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/610382
22.04.2026
134 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKARYAKIT ALIMI
Yüklenici: YUSUF AVNİ DUMLU HALEFLERİ AKARYAKIT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 63,934,000.00 TRY
2026/352086 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 07.04.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/352086
07.04.2026
149 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
18 KALEM (PROFİL, SAC, DEMİR VB) MALZEME
Yüklenici: MERKÜRSA İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,224,770.00 TRY
2026/396474 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 25.03.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/396474
25.03.2026
162 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
400 m² Kapalı Köpek Barınağı Onarım, Yavru Köpek Gezinti Alanı Onarım ve 108 m² Kedi Evi Bakım Onarım
Yüklenici: MORSAR İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,268,450.00 TRY
2026/355416 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 13.03.2026
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/355416
13.03.2026
174 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ELEKALTI, TEMEL MALZEME, B TİPİ MICIR, 8'LİK KİLİTLİ BETON PARKE, C-25 HAZIR BETON, C-30 HAZIR BETON ALIMI
Yüklenici: ÖZEN HAFRİYAT KUM NAKLİYE İNŞAAT MERMER TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 14,730,000.00 TRY
2026/161303 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 04.03.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/161303
04.03.2026
183 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 Kalem Kereste Alımı
Yüklenici: ARSLAN KAMELYA ORMAN ÜRÜNLERİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,215,000.00 TRY
2026/140897 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 25.02.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/140897
25.02.2026
190 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BEYAZ BORDÜR, ENGELLİ TAŞI VE ŞEV TAŞI
Yüklenici: ALTIN PARKE İNŞAAT TAAHHÜT TARIM VE ORMAN ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,807,500.00 TRY
2025/2174709 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 30.12.2025
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/2174709
30.12.2025
247 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ALTERNATÖR, PELTON TÜRBİN VE KAPLİNİN ORİJİNAL PARÇALARA UYGUN YEDEK MALZEMESİ
Yüklenici: MADENTEK MADEN VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 13.750.000,00 TRY
2025/2010123 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 16.12.2025
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/2010123
16.12.2025
261 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KALEM KERESTE ALIMI
Yüklenici: ARSLAN KAMELYA ORMAN ÜRÜNLERİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,405,000.00 TRY
2025/1428883 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 02.10.2025
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/1428883
02.10.2025
336 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ELEKTRİK BAĞLANTI İŞLERİNİN YAPILMASI İÇİN MALZEME ALIMI VE İŞÇİLİK YAPTIRILMASI
Yüklenici: ERDEM NARİN · 1,338,000.00 TRY
2025/1474552 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 26.09.2025
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/1474552
26.09.2025
342 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
29 KALEM (KÖŞEBENT DEMİR,PROFİL,BORU VB) MALZEME ALIMI
Yüklenici: FMB HIRDAVAT MAKİNA ELEKTRİK İNŞAAT YEDEK PARÇA TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1.793.999,82 TRY
2025/1120641 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 02.09.2025
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/1120641
02.09.2025
366 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ANDAZİT,YAĞMUR OLUĞU,ENGELLİ TAŞI(SARI) VE ŞEV TAŞI
Yüklenici: ASİL İZOLASYON VE YALITIM MALZEMELERİ İMALATI İNŞAAT YAPI MADENCİLİK NAKLİYE GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.655.200,00 TRY
2025/1158022 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 26.08.2025
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/1158022
26.08.2025
373 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ELEKALTI, TEMEL MALZEME, B TİPİ MICIR, 8`LIK KİLİTLİ BETON PARKE, 10X20X50 BORDÜR, C-25 HAZIR BETON
Yüklenici: EMEK İNŞAAT TAAHHÜT KUM NAKLİYE HAFRİYAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 9.225.000,00 TRY
2025/921446 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 29.07.2025
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/921446
29.07.2025
401 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
( AKARYAKIT ALIMI ) BENZİN ( 95 OKTAN KURŞUNSUZ ) MOTORİN (EURO DİZEL ) ADBLUE
Yüklenici: YUSUF AVNİ DUMLU HALEFLERİ AKARYAKIT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 31,446,000.00 TRY
2025/301444 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 08.04.2025
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/301444
08.04.2025
513 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
240 KW DC ARAÇ ŞARJ İSTASYONU ALIMI
Yüklenici: INOVOLTIS ENERJİ VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 916.000,00 TRY
2025/170998 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 10.02.2025
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/170998
10.02.2025
570 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ELEKALTI ,TEMEL MLZEME,B TİPİ MICIR,C TİPİ MICIR , 6`LIK KİLİTLİ BETON PARKE,8`LİK KİLİTLİ BETON PARKE,C25 HAZIR BETON,C 30 HAZIR BETON ALIMI
Yüklenici: EMEK İNŞAAT TAAHHÜT KUM NAKLİYE HAFRİYAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 6.288.500,00 TRY
2024/1068928 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 09.09.2024
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2024/1068928
09.09.2024
724 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
107 KALEM ELEKTRİK MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: İPEK HIRDAVAT DEMİR ÇELİK ELEKTRONİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 784.900,00 TRY
2024/906778 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 30.07.2024
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2024/906778
30.07.2024
765 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KALEM MAL (BETON BORDÜR-SEV TAŞI-BAZALT DÖŞEME) ALIMI
Yüklenici: SİNFA YAPI MİMARLIK MÜHENDİSLİK MADENCİLİK TAŞIMACILIK İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 785.000,00 TRY
2024/860409 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 16.07.2024
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2024/860409
16.07.2024
779 gün geçti