Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

59 ihale · 1 aktif · 58 pasif · İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Filtreyi temizle
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
14 Grup Gıda Ürünü, Sarf Malzeme, Züccaciye Ürünleri Temizlik Malzemeleri, Mutfakta Kullanılan Küçük El Aletleri
2026/1432722 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 03.09.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2026/1432722
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
7 Grup Gıda Ürünü
2026/1322991 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 21.08.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2026/1322991
21.08.2026
13 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 Grup Et ve Et Ürünü
Yüklenici: GMC ET VE ET ÜRÜNLERİ GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 498,800.00 TRY
2026/540276 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 27.04.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2026/540276
27.04.2026
129 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İptal Edilmiş
1 Adet Yapay Zeka Sistemi ve Bileşenleri
2026/317404 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 03.04.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2026/317404
03.04.2026
153 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı 8 Aylık İlaçlama Hizmeti
Yüklenici: AKTEK ÇEVRE SAĞLIĞI HAYVANCILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 596,000.00 TRY
2026/478858 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 31.03.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2026/478858
31.03.2026
156 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
30 ADET BİLGİSAYAR VE GRAFİK İŞLEMCİ SUNUCUSU VE BİLEŞENLERİ
Yüklenici: EDULINE BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,387,000.00 TRY
2026/264882 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 16.03.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2026/264882
16.03.2026
171 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
231 adet Taşınmazın Güncel Piyasa Değerinin ve Aylık/ Yıllık Kira Bedellerinin Ayrı Ayrı Tespit Edilerek Uluslararası Değerleme Standartları (UDES) Çerçevesinde Raporlanması Hizmeti Alımı
Yüklenici: LAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ · 1,900,000.00 TRY
2026/201021 · İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 04.03.2026
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2026/201021
04.03.2026
183 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İptal Edilmiş
30 ADET BİLGİSAYAR VE SERVER (GRAFİK İŞLEMCİ SUNUCUSU VE BİLEŞENLERİ) ALIMI İŞİ
2026/125988 · İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 23.02.2026
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2026/125988
23.02.2026
192 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
11 Grup Gıda Ürünü, Sarf Malzeme, Temizlik Malzemesi ve Mutfakta Kullanılan Küçük El Aletleri
Yüklenici: ÖZN TAŞIMACILIK GIDA TARIM İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,190,304.50 TRY
2025/2380659 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 12.01.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2025/2380659
12.01.2026
234 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
12 Grup Gıda Ürünü, Sarf Malzeme, Temizlik-Deterjan Ürünleri, Mutfak Gereçleri Alımı
Yüklenici: ÖZN TAŞIMACILIK GIDA TARIM İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 428,699.50 TRY
2025/2286224 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 26.12.2025
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2025/2286224
26.12.2025
251 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
95 adet araç için Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası (Trafik Sigortası) yaptırılması
Yüklenici: ŞENEL KARDEŞLER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 8,419.00 TRY
2025/2166128 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 23.12.2025
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2025/2166128
23.12.2025
254 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 Grup Et ve Et Ürünü
Yüklenici: MUSTAFA ÖZDEMİR ET VE SÜT ÜRÜNLERİ GIDA HAYVANCILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 3.079.400,00 TRY
2025/1824397 · İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 17.11.2025
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2025/1824397
17.11.2025
290 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
7 Grup Gıda Ürünü
Yüklenici: GMC ET VE ET ÜRÜNLERİ GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,209,300.00 TRY
2025/1551328 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 30.10.2025
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2025/1551328
30.10.2025
308 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
8 Grup Gıda Ürünü Alımı
Yüklenici: SERDAR İRİSOY SDR GIDA · 387.364,00 TRY
2025/1747896 · İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 23.10.2025
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2025/1747896
23.10.2025
315 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İptal Edilmiş
12 Grup Gıda Ürünü, Temizlik Malzemesi, Sarf Malzeme, Küçük El Aletleri ve Züccaciye Ürünleri Alımı
2025/1599751 · İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 22.10.2025
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2025/1599751
22.10.2025
316 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Elektrik Enerjisi
Yüklenici: DİCLE ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ ANONİM ŞİRKETİ · 85.111.328,23 TRY
2025/1458967 · İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 21.10.2025
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2025/1458967
21.10.2025
317 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Görsel ve Dijital Arşiv Platform Yazılımı
Yüklenici: YORDAM BİLİŞİM TEKNOLOJİ DANIŞMANLIK EĞİTİM VE ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 850.000,00 TRY
2025/1508243 · İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 09.10.2025
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2025/1508243
09.10.2025
329 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2102 Adet Kitap
Yüklenici: AKADEMİSYEN YAYINEVİ KİTABEVİ DAĞITIM BİLGİSAYAR TERCÜMANLIK İTHALAT İHRACAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 9.880,00 TRY
2025/1160013 · İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 10.09.2025
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2025/1160013
10.09.2025
358 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
10 Grup Giyim Eşyası
Yüklenici: AYDIN GRUP ENDÜSTRİYEL İŞ KIYAFETLERİ İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.042.044,00 TRY
2025/1102017 · İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 21.08.2025
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2025/1102017
21.08.2025
378 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
11 Grup Gıda Ürünü, Sarf Malzeme, Temizlik Malzemesi ve Mutfak Gereçleri Alımı
Yüklenici: ESKİŞEHİR TEM-PA TEMİZLİK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 73.702,80 TRY
2025/1040049 · İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 31.07.2025
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2025/1040049
31.07.2025
399 gün geçti