Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

31 ihale · 1 aktif · 30 pasif · Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Filtreyi temizle
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Anadolu Üniversitesi 4 Kısım (İnşaat Malzemesi 85 Kalem, Mekanik Tesisat Malzemesi 128 Kalem, Elektrik Tesisat Malzemesi 129 Kalem ve Peyzaj Malzemesi 10 Kalem) Malzeme Alım İşi
2026/1397884 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 08.09.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2026/1397884
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış
Yunusemre Kampüsünde Muhtelif Bakım İşleri Yapılması İşi
2026/1223543 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 04.08.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2026/1223543
04.08.2026
30 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Anadolu Üniversitesi Rektörlük Çevresi Meydan Düzenlemesi Ve Geçiş Terası Platformu Yapım İşi
Yüklenici: DAĞYAPI PREFABRİK YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT MADENCİLİK GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 97,000,000.00 TRY
2026/1156304 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 03.07.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2026/1156304
03.07.2026
62 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Anadolu Üniversitesi 2026-2027 Yılı Elektromekanik Cihazlar İçin (Parça Hariç) Periyodik Bakım Ve Onarım Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: MAHİR CAN · 4,249,000.00 TRY
2026/836071 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 10.06.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2026/836071
10.06.2026
85 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütüphane Binasında Kazan Dairesi Yapım İşi
Yüklenici: AB TEKNİK MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ PROJE HİZMETLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,300,000.00 TRY
2026/579170 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 05.05.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2026/579170
05.05.2026
121 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif İnşaat Malzemesi Alım İşi
Yüklenici: ÖLMEZLER ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 3,598,875.00 TRY
2026/548378 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 28.04.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2026/548378
28.04.2026
128 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Baskı Sanatları Bloğu Statik Güçlendirme İle Mimari Ve Elektrik Tadilatı Yapım İşi
Yüklenici: MAKRO ARC MÜHENDİSLİK İNŞAAT ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.647.000,00 TRY
2025/1796280 · YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 19.11.2025
YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/1796280
19.11.2025
288 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
2025 Yılı Elektrik Malzemesi Alımı
Yüklenici: İPEK HIRDAVAT DEMİR ÇELİK ELEKTRONİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2.848.900,00 TRY
2025/1526568 · YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 04.11.2025
YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/1526568
04.11.2025
303 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
VİDEO YAPIM VE YAYIN BİRİMLERİ BİNASI GÜÇLENDİRME VE TADİLAT İŞİ
Yüklenici: KA-YAPI İNŞAAT ELEKTRİK VE ELEKTRONİK NAKLİYE PETROL ÜRÜNLERİ GIDA TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 33,872,000.00 TRY
2025/1543694 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 30.10.2025
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/1543694
30.10.2025
308 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AÖF ANA PANO DEĞİŞİMİ VE LED DÖNÜŞÜMÜ YAPILMASI İŞİ
Yüklenici: AS ASM ELEKTRİK TAAHHÜT TELEKOMÜNİKASYON ORGANİZASYON İNŞAAT MALZEMELERİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,370,000.00 TRY
2025/1364706 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 30.09.2025
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/1364706
30.09.2025
338 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsünde Çevre Aydınlatması Yapım İşi
Yüklenici: İZZET GÖRGÜN · 12,900,000.00 TRY
2025/1254960 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 11.09.2025
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/1254960
11.09.2025
357 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yunus Emre Kampüsü Yüzme Havuzunda Kazan Dairesi Ve Elektrik Tesisat Tadilatı Yapım İşi
Yüklenici: MEHMET ÖMEROĞLU · 7,920,000.00 TRY
2025/1045459 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 28.08.2025
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/1045459
28.08.2025
371 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Eğitim ve Hizmet Bloklarında Muhtelif Onarım ve Tadilat Yapım İşi
Yüklenici: YUSUF YAHYA KARACA, SASA TARIM MAKİNE İNŞAAT ELEKTRİK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 27.912.000,00 TRY
2025/1062807 · YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 21.08.2025
YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/1062807
21.08.2025
378 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yunusemre Kampüsünde Bulunan Bazı Binalara Ait Zemin Etüdü İle Geoteknik Değerlendirme Çalışmasının Yaptırılması, Mimari Ve Statik (Betonarme, Çelik vb) Rölöve Projelerinin Ve Deprem Performans Analizinin Hazırlanması Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: ERÇAĞ GRUP MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SOLAR ENERJİ İMALAT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,774,500.00 TRY
2025/1036536 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 20.08.2025
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/1036536
20.08.2025
379 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Anadolu Üniversitesi'ne Ait 3 Adet Binanın Mimari, Statik Güçlendirme, Makine, Elektrik Tesisat Projelerinin Ve Yapım İşi İhale Dokümanının Hazırlanması Hizmet Alım İşi
Yüklenici: GÜRYAP TASARIM MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.497.000,00 TRY
2025/888605 · YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 23.07.2025
YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/888605
23.07.2025
407 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkezler Ve Birimler Binası Güçlendirme Ve Tadilatı Yapım İşi
Yüklenici: NAPA MEDİKAL İNŞAAT TIBBI MALZEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, UĞUR GÜNDOĞAN İş Ortaklığı · 79.399.000,00 TRY
2025/576461 · YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 30.05.2025
YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/576461
30.05.2025
461 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Anadolu Üniversitesi Muhtelif Binalarda Yangın Algılama ve İhbar Tesisatları Yapılması İşi
Yüklenici: EMBİYA CEVRİN, YUSUF CEVRİN İş Ortaklığı · 8.490.000,00 TRY
2025/519235 · YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 14.05.2025
YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/519235
14.05.2025
477 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yunusemre Kampüsü Araştırma Ve Hizmet Bloklarında Muhtelif Isıtma Ve Havalandırma Sistemlerinin Yenilenmesi Yapımı İşi
Yüklenici: BAKİ YILDIZ, ESRA SARIOĞLU İş Ortaklığı · 18,300,000.00 TRY
2025/498809 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 08.05.2025
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/498809
08.05.2025
483 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Anadolu Üniversitesi 2025 Yılı Elektromekanik Cihazlar İçin (Parça Hariç) Periyodik Bakım Ve Onarım Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: TEKNİK İNOVASYON MÜHENDİSLİK VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ - BURSA ŞUBESİ · 3.333.000,00 TRY
2025/379229 · YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 16.04.2025
YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/379229
16.04.2025
505 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Anadolu Üniversitesi'ne Ait 2 Adet Binanın Mimari, Statik Güçlendirme, Makine, Elektrik Tesisat Projelerinin Ve Yapım İşi İhale Dokümanının Hazırlanması Hizmet Alım İşi
Yüklenici: CANİP YILDIRIM ÖZALTAŞ · 2.433.000,00 TRY
2025/303693 · YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 04.04.2025
YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2025/303693
04.04.2025
517 gün geçti