Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

805 ihale · 1 aktif · 804 pasif · BİNGÖL · BİNGÖL MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

BİNGÖL MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -33 (önceki aya göre)
0 22 44 Eki 24 · 30 ihale Eki 24 Kas 24 · 18 ihale Ara 24 · 32 ihale Ara 24 Oca 25 · 34 ihale Şub 25 · 16 ihale Şub 25 Mar 25 · 11 ihale Nis 25 · 12 ihale Nis 25 May 25 · 20 ihale Haz 25 · 34 ihale Haz 25 Tem 25 · 24 ihale Ağu 25 · 42 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 32 ihale Eki 25 · 21 ihale Eki 25 Kas 25 · 34 ihale Ara 25 · 21 ihale Ara 25 Oca 26 · 12 ihale Şub 26 · 11 ihale Şub 26 Mar 26 · 21 ihale Nis 26 · 19 ihale Nis 26 May 26 · 18 ihale Haz 26 · 33 ihale Haz 26 Tem 26 · 24 ihale Ağu 26 · 44 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 11 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkez İlçesi Ekinyolu Köyünde Beton Santrali Ve Hurdacılar Sitesi İmara Esas Jeolojik-Jeoteknik Etüdü, Halihazır Harita Yapımı, İmar Planı, İmar Uygulamaları
Yüklenici: RECEP ÇAHAN · 3,190,000.00 TRY
2026/1415700 · BİNGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 06.08.2026
BİNGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1415700
06.08.2026
28 gün geçti
Yapım e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BİNGÖL İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ 21 BLOK POLİS LOJMANLARI ÇATI VE MUHTELİF ONARIM İŞİ
Yüklenici: GÜL-BEKİ İNŞAAT DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI GIDA TEMİZLİK TEKSTİL MADEN VE ENERJİ ÜRÜNLERİ MEDİKAL TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,114,498.00 TRY
2026/1281971 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 23.07.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1281971
23.07.2026
42 gün geçti
Yapım e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bingöl İli Genç İlçesi Çaybaşı Köyü Sulama Tesisi Yapım İşi
Yüklenici: AHMET ÖNALAN, NDK YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 6,474,128.60 TRY
2026/1215662 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 20.07.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1215662
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yeni Açılacak Olan Bingöl DAP kütüphanelsi için Kitap Alım İşi
Yüklenici: BRM İNŞAAT KIRTASİYE LİMİTED ŞİRKETİ · 2,800,000.00 TRY
2026/1228425 · BİNGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 20.07.2026
BİNGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/1228425
20.07.2026
45 gün geçti
Hizmet e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PNÖMATİK TÜP TAŞIMA SİSTEMİ BAKIM ONARIM İŞLERİ
Yüklenici: AS MÜHENDİSLİK MEDİKAL ÖZEL SAĞLIK VE ERİŞİM HİZMETLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 645,000.00 TRY
2026/1175753 · BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219) · 16.07.2026
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219)
2026/1175753
16.07.2026
49 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bingöl İl Özel İdaresi Tarafından Bingöl Merkez ve İlçe Köy Yollarında Kullanılmak Üzere 1Kat, 2 Kat, BSK ve Rotmiks (Yama) yapımı için mıcır(agrega) malzemesi alım işi
Yüklenici: ÖZATEŞ PETROL İNŞAAT HAYVANCILIK NAKLİYE MADENCİLİK GIDA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, GATGAR MADENCİLİK YAKIT İNŞAAT GIDA TARIM OTOMOTİV NAKLİYE TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 37,652,500.00 TRY
2026/1052276 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 16.07.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1052276
16.07.2026
49 gün geçti
Hizmet e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bingöl Merkez 16 Derslikli Esentepe Mahallesi (Şeyh Ahmet Toki) İlkokulunun Plankote, Vaziyet Planı, Zemin Etüdü, Uygulama Projeleri Ve Yaklaşık Maliyetlerin Hazırlanması İşi
Yüklenici: NİHAL BİLMEZ · 986,500.00 TRY
2026/1164111 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 14.07.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1164111
14.07.2026
51 gün geçti
Hizmet e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İl Müdürlüğümüze bağlı; Aşağı Çarşı yerleşmesinde bulunan taşınmazda iki adet sentetik futbol sahasının, zemin etüdü, projelendirme (statik, mekanik, elektrik ve mimari) ve yaklaşık maliyeti hazırlama hizmet alım işi
Yüklenici: BAYRAM SÖNMEZ · 1,295,000.00 TRY
2026/1227556 · BİNGÖL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (64) · 14.07.2026
BİNGÖL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (64)
2026/1227556
14.07.2026
51 gün geçti
Hizmet e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Jeneratör Transfer Panosunun Yenilenmesi İşi
Yüklenici: FARADAY ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,996,000.00 TRY
2026/1051147 · BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219) · 14.07.2026
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219)
2026/1051147
14.07.2026
51 gün geçti
Hizmet e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BİNGÖL-İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ POLİSEVİ BİNASI DEPREM DAYANIMLARININ BELİRLENMESİ VE GÜÇLENDİRME PROJESİ HAZIRLANMASI İŞİ
Yüklenici: ALTAYLAR DANIŞMANLIK ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 965,000.00 TRY
2026/1140000 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 13.07.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1140000
13.07.2026
52 gün geçti
Yapım e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BİNGÖL KARLIOVA İLÇESİ TEMEL EĞİTİM OKULLARI ONARIM İŞİ
Yüklenici: ERKAN DOĞAN İNŞAAT MÜHENDİSİ MÜTEAHHİTİ · 3,871,888.00 TRY
2026/1117494 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 08.07.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1117494
08.07.2026
57 gün geçti
Yapım e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İl Müdürlüğümüze bağlı olarak faaliyet gösteren yurt binaları ile Sporcu Eğitim Merkezi'nde ( SEM) bulunan mevcut kapıların yangına dayanıklı kapılarla değiştirilmesi bakım onarım işi
Yüklenici: YAVUZ YILDIZ İNŞAAT ELEKTRİK DOĞALGAZ NAKLİYE İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 15,397,986.24 TRY
2026/1113745 · BİNGÖL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (64) · 03.07.2026
BİNGÖL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (64)
2026/1113745
03.07.2026
62 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İLLER BANKASI ÇOCUK EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜNE MOBİLYA MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: ENES GIDA TEKSTİL İNŞAAT TEMİZLİK CANLI HAYVAN VE ÜRÜNLERİ İLETİŞİM MEDİKAL YAKIT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,184,360.00 TRY
2026/1065795 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 03.07.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1065795
03.07.2026
62 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemeleri
Yüklenici: TETA KURUMSAL HİZMETLER BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ · 1,482,040.00 TRY
2026/1137045 · ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 03.07.2026
ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1137045
03.07.2026
62 gün geçti
Yapım e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BİNGÖL SOSYAL HİZMETLER MERKEZİNİN BARO BİRLİĞİNE AİT HİZMET BİNASININ ZEMİN KATINA TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: EGE HAYY İNŞAAT NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,477,995.12 TRY
2026/1065664 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 03.07.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1065664
03.07.2026
62 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Temizlik Malzemeleri Alımı İşi
Yüklenici: BAREMA GLOBAL ORGANİZASYON TURİZM VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 125,512.50 TRY
2026/998127 · BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219) · 03.07.2026
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219)
2026/998127
03.07.2026
62 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİNCE KÖY YOLLARINDA KULLANILMAK ÜZERE BÜZ BORU MAL ALIM İŞİ
Yüklenici: ÖZ CE PETROL İNŞAAT MADENCİLİK NAKLİYE TURİZM TEKSTİL GIDA TARIM HAYVANCILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,391,000.00 TRY
2026/1056434 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 30.06.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1056434
30.06.2026
65 gün geçti
Yapım e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KİĞI ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ İSTİNAT DUVARI YAPIM İŞİ
Yüklenici: HÜSEYİN BUDAN, NİHAT YÜRÜYEN İş Ortaklığı · 3,033,123.00 TRY
2026/1083462 · ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 29.06.2026
ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1083462
29.06.2026
66 gün geçti
Yapım e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bingöl Belediyesi Betonarme Köprü ve Bağlantı Yolları
Yüklenici: HAYMA İNŞAAT TAAHHÜT MADENCİLİK NAKLİYE HAYVANCILIK PETROL ENERJİ YOL YAPIM SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 205,500,000.00 TRY
2026/1017368 · BİNGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 29.06.2026
BİNGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1017368
29.06.2026
66 gün geçti
Yapım e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tabela ve Yönlendirme Malzemeleri Alımı İşi
Yüklenici: A YAN REKLAM DANIŞMANLIK BASIN YAYIN MEDİKAL YAKIT TARIM VE HAYVANCILIK LİMİTED ŞİRKETİ · 18,767,000.00 TRY
2026/1006595 · BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219) · 25.06.2026
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219)
2026/1006595
25.06.2026
70 gün geçti