Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

422 ihale · 8 aktif · 414 pasif · BİNGÖL · BİNGÖL MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

BİNGÖL MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -33 (önceki aya göre)
0 22 44 Eki 24 · 30 ihale Eki 24 Kas 24 · 18 ihale Ara 24 · 32 ihale Ara 24 Oca 25 · 34 ihale Şub 25 · 16 ihale Şub 25 Mar 25 · 11 ihale Nis 25 · 12 ihale Nis 25 May 25 · 20 ihale Haz 25 · 34 ihale Haz 25 Tem 25 · 24 ihale Ağu 25 · 42 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 32 ihale Eki 25 · 21 ihale Eki 25 Kas 25 · 34 ihale Ara 25 · 21 ihale Ara 25 Oca 26 · 12 ihale Şub 26 · 11 ihale Şub 26 Mar 26 · 21 ihale Nis 26 · 19 ihale Nis 26 May 26 · 18 ihale Haz 26 · 33 ihale Haz 26 Tem 26 · 24 ihale Ağu 26 · 44 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 11 ihale Eyl 26
Mal e-İhale BİNGÖL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
TONER KARTUŞ VE DRUM ÜNİTESİ SATIN ALINACAKTIR
2026/1456855 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 15.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/1456855
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale BİNGÖL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİNCE MERKEZ VE İLÇE KÖY YOLLARINDA KULLANILMAK ÜZERE KORUGE BORU MAL ALIM İŞİ
2026/1589900 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 11.09.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1589900
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale BİNGÖL İhale İptal Edilmiş
Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı
2026/1354124 · BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219) · 02.09.2026
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219)
2026/1354124
02.09.2026
1 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Süt Soğutma Tankı(300 Litrelik)
2026/1518831 · BİNGÖL İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (36) · 31.08.2026
BİNGÖL İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (36)
2026/1518831
31.08.2026
3 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
MUAYENE ELDİVENİ
2026/1413755 · BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219) · 28.08.2026
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219)
2026/1413755
28.08.2026
6 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Diş Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
2026/1404744 · BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219) · 26.08.2026
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219)
2026/1404744
26.08.2026
8 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Tıbbi Cihaz Mal Alımı
2026/1264783 · BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219) · 24.08.2026
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219)
2026/1264783
24.08.2026
10 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
DEMİRBAŞ MALZEME ALIMI
2026/1408369 · BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219) · 14.08.2026
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219)
2026/1408369
14.08.2026
20 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Medikal İlaç Alımı
2026/1279186 · BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219) · 12.08.2026
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219)
2026/1279186
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Kışlık Yakacak Alımı
2026/1292742 · BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219) · 12.08.2026
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219)
2026/1292742
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İLİMİZDE BULUNAN ÇÖLYAK HASTALARI İÇİN GLÜTENSİZ MAYALI MİX EKMEKLİK UN VE SIVI YAĞ ALIMI
2026/1376515 · BİNGÖL VALİLİĞİ BİNGÖL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (21) · 10.08.2026
BİNGÖL VALİLİĞİ BİNGÖL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (21)
2026/1376515
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
106 KALEM KURU GIDA MAL
2026/1176362 · BİNGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 10.08.2026
BİNGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1176362
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
MOTORİN ALIMI
2026/1261563 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 10.08.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1261563
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Akaryakıt İstasyonlarının Pompa, Tank otomasyonu ve Mevcut Tankların ve Pompaların Revizyonu Yapılması İçin Mal Alımı
2026/1205724 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 04.08.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1205724
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Sözleşme İmzalanmış
Müdürlüğümüze bağlı İlçe Müdürlükleri ve Tesislere Kömür ve Türevlerine İlişkin Alım İşi
2026/1286563 · BİNGÖL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (64) · 03.08.2026
BİNGÖL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (64)
2026/1286563
03.08.2026
31 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yeni Açılacak Olan Bingöl DAP kütüphanelsi için Kitap Alım İşi
Yüklenici: BRM İNŞAAT KIRTASİYE LİMİTED ŞİRKETİ · 2,800,000.00 TRY
2026/1228425 · BİNGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 20.07.2026
BİNGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/1228425
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bingöl İl Özel İdaresi Tarafından Bingöl Merkez ve İlçe Köy Yollarında Kullanılmak Üzere 1Kat, 2 Kat, BSK ve Rotmiks (Yama) yapımı için mıcır(agrega) malzemesi alım işi
Yüklenici: ÖZATEŞ PETROL İNŞAAT HAYVANCILIK NAKLİYE MADENCİLİK GIDA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, GATGAR MADENCİLİK YAKIT İNŞAAT GIDA TARIM OTOMOTİV NAKLİYE TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 37,652,500.00 TRY
2026/1052276 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 16.07.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1052276
16.07.2026
49 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İLLER BANKASI ÇOCUK EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜNE MOBİLYA MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: ENES GIDA TEKSTİL İNŞAAT TEMİZLİK CANLI HAYVAN VE ÜRÜNLERİ İLETİŞİM MEDİKAL YAKIT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,184,360.00 TRY
2026/1065795 · BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100) · 03.07.2026
BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ (100)
2026/1065795
03.07.2026
62 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemeleri
Yüklenici: TETA KURUMSAL HİZMETLER BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ · 1,482,040.00 TRY
2026/1137045 · ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 03.07.2026
ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1137045
03.07.2026
62 gün geçti
Mal e-İhale BİNGÖL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Temizlik Malzemeleri Alımı İşi
Yüklenici: BAREMA GLOBAL ORGANİZASYON TURİZM VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 125,512.50 TRY
2026/998127 · BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219) · 03.07.2026
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (219)
2026/998127
03.07.2026
62 gün geçti