Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

81 ihale · 0 aktif · 81 pasif · DİYARBAKIR · BİSMİL Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

BİSMİL — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -4 (önceki aya göre)
0 3 5 Eki 24 · 4 ihale Eki 24 Kas 24 · 3 ihale Ara 24 · 2 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 5 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 3 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 3 ihale Ara 25 · 5 ihale Ara 25 Oca 26 · 3 ihale Şub 26 · 4 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 2 ihale Haz 26 · 4 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 5 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
800 Litre Kapaksız Çöp Konteynırı - Parça Bazlı, Sokak Tipi Çöp Kovası ve 110 Litrelik Çekçek Arabası
Yüklenici: ENGİN KAYA · 4,808,000.00 TRY
2026/1162307 · BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 20.07.2026
BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1162307
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akaryakıt ve Adblue Mal Alımı
Yüklenici: AYKAL PETROL ÜRÜNLERİ TEKSTİL TARIM NAKLİYE MOTORLU TAŞITLAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 20,446,000.00 TRY
2026/1075433 · BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 09.07.2026
BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1075433
09.07.2026
56 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027-2028 Yılı 24 Aylık 2 Kalem Çıktı Karşılığı Yazıcı Kiralama Hizmet Alımı
Yüklenici: ŞAHİN ÖZKAN · 630,000.00 TRY
2026/991213 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 30.06.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/991213
30.06.2026
65 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Vakfa ait Aşevinde kullanılmak üzere 6 kalem Tavuk ve Et Ürünü Alımı
Yüklenici: GARİP ÖZKOÇ · 6,460,000.00 TRY
2026/907623 · BİSMİL KAYMAKAMLIĞI BİSMİL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (16) · 15.06.2026
BİSMİL KAYMAKAMLIĞI BİSMİL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (16)
2026/907623
15.06.2026
80 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Vakfa ait Aşevinde kullanılmak 24 kalem muhtelif Gıda Alımı
Yüklenici: AFEB TARIM HAYVANCILIK TURİZM MEDİKAL İNŞAAT OTOMOTİV GIDA TEMİZLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ · 2,980,700.00 TRY
2026/906292 · BİSMİL KAYMAKAMLIĞI BİSMİL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (16) · 11.06.2026
BİSMİL KAYMAKAMLIĞI BİSMİL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (16)
2026/906292
11.06.2026
84 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı 11 Kalem Sarf Malzeme Alımı
Yüklenici: HANİFİ AMAÇ · 2,235,500.00 TRY
2026/811439 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 04.06.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/811439
04.06.2026
91 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı 2 Aylık 2 Kısım Et Ve Et Ürünleri Alımı
Yüklenici: ÖZŞANLI YEMEK TEMİZLİK İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,145,000.00 TRY
2026/611014 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 07.05.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/611014
07.05.2026
119 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 Yılı 12 Aylık 1 Kısım 2 Kalem Sterilizasyon Cihazları Bakım Onarım
Yüklenici: ERYİĞİT BİYOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİK ANONİM ŞİRKETİ · 238,400.00 TRY
2026/370160 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 13.03.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/370160
13.03.2026
174 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HALK EKMEK FIRINI KURULMASI İÇİN MALZEME VE EKİPMAN ALIMI
Yüklenici: GOLDEN BALL MAKİNE İMALAT SANAYİİVE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,423,000.00 TRY
2026/115651 · BİSMİL BELEDİYESİ HUZUR EĞİTİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 18.02.2026
BİSMİL BELEDİYESİ HUZUR EĞİTİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/115651
18.02.2026
197 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı 3 Kısım Malzeme Alımı (Kırmızı Et, Beyaz Et, Sebze Ve Meyve)
Yüklenici: ÖZŞANLI YEMEK TEMİZLİK İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,257,900.00 TRY
2026/57359 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 12.02.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/57359
12.02.2026
203 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı 13 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Yüklenici: ALİCE MEDİKAL SOSYAL HİZMETLER KIRTASİYE TAŞIMACILIK PETROL SANAYİ TAAHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 129,675.00 TRY
2026/103475 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 09.02.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/103475
09.02.2026
206 gün geçti
Yapım e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçemiz Muhtelif Cadde ve Sokaklarında 20000 m2 Bazalt Kaldırım ve 160 Adet Dekoratif Aydınlatma Direği Yapım İşi
Yüklenici: OKYANUS YOL YAPI ANONİM ŞİRKETİ · 102,097,000.00 TRY
2026/15596 · BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 03.02.2026
BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/15596
03.02.2026
212 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Siyah Çay, Sargılı Küp Şeker ve Bardak Su Alım İşi (Taziye Paketi)
Yüklenici: BAYRAM SANSARKAN · 5.234.100,00 TRY
2025/2304292 · BİSMİL BELEDİYESİ KÜLTÜR ve SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 06.01.2026
BİSMİL BELEDİYESİ KÜLTÜR ve SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2025/2304292
06.01.2026
240 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI 1 KISIM 2 KALEM EKMEK ALIMI
Yüklenici: MUHAMMED EMEN · 2.460.000,00 TRY
2025/2311902 · Devlet Hastanesi- Bismil SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (57) · 06.01.2026
Devlet Hastanesi- Bismil SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (57)
2025/2311902
06.01.2026
240 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bismil SYDV Aşevi hizmetlerinde kullanılmak üzere , 4 (dört) adet panelvan aracın şoförlü ve yakıt dahil olarak 350 (üçyüzelli) gün süreyle kiralanması işi
Yüklenici: YENİ HAN TURİZM ORGANİZASYON İNŞAAT ELEKTRONİK NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,500,000.00 TRY
2025/2118853 · BİSMİL KAYMAKAMLIĞI BİSMİL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (16) · 05.01.2026
BİSMİL KAYMAKAMLIĞI BİSMİL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (16)
2025/2118853
05.01.2026
241 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kum ve Mıcır Malzeme Temini ve Nakliye Mal Alımı
Yüklenici: KALE BİMS HAZIR BETON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6.350.000,00 TRY
2025/2144331 · BİSMİL BELEDİYESİ Fen Müdürlüğü (11) · 23.12.2025
BİSMİL BELEDİYESİ Fen Müdürlüğü (11)
2025/2144331
23.12.2025
254 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 - 2026 YILI 2 KISIM MALZEME ALIMI (ALABALIK VE TATLI)
Yüklenici: MSY GRUP TEMİZLİK GIDA MEDİKAL KIRTASİYE MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.990.500,00 TRY
2025/2045219 · Devlet Hastanesi- Bismil SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (57) · 10.12.2025
Devlet Hastanesi- Bismil SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (57)
2025/2045219
10.12.2025
267 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Vakfa ait Aşevinde kullanılmak 23 kalem muhtelif Gıda Alımı
Yüklenici: ALP KARDEŞLER UNLU MAMÜLLER TARIM GIDA NAKLİYAT OTOMOTİV TEMİZLİK HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.575.700,00 TRY
2025/1936509 · DİYARBAKIR BİSMİL Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (16) · 03.12.2025
DİYARBAKIR BİSMİL Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (16)
2025/1936509
03.12.2025
274 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Vakfa ait Aşevinde kullanılmak üzere 6 kalem Tavuk,balık ve Et Ürünü Alımı
Yüklenici: GARİP ÖZKOÇ · 1,922,000.00 TRY
2025/1942610 · BİSMİL KAYMAKAMLIĞI BİSMİL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (16) · 02.12.2025
BİSMİL KAYMAKAMLIĞI BİSMİL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (16)
2025/1942610
02.12.2025
275 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Yılı 2 Kalem Sarf Ve 5 Kalem Yedek Parça Malzemesi Alımı
Yüklenici: METAÇ MEDİKAL VE TEKNİK HİZMETLER TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 38.025,00 TRY
2025/1922753 · Devlet Hastanesi- Bismil SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (57) · 24.11.2025
Devlet Hastanesi- Bismil SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (57)
2025/1922753
24.11.2025
283 gün geçti