Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

7 ihale · 1 aktif · 6 pasif · Van İl Emniyet Müdürlüğü İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Yapım e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İl Emniyet Müdürlüğümüz Çatak İlçe Emniyet Amirliği Hizmet Binası Çatı Bakım Onarımı İşi
2026/1513265 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 16.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1513265
16.09.2026
13 gün kaldı
Yapım e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EDREMİT ESKİ TOKİ POLİS LOJMANLARI DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
Yüklenici: SABRİ ERK · 12,180,000.00 TRY
2026/672629 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 06.05.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/672629
06.05.2026
120 gün geçti
Yapım e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çaldıran İlçe Emniyet Müdürlüğü Lojmanlı Hizmet Binasında Bakım, Onarım ve Çeşitli Tadilatların Yapılması İşi
Yüklenici: HİKMET ÖZGÖKÇE · 2,002,200.00 TRY
2025/1450128 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 17.09.2025
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2025/1450128
17.09.2025
351 gün geçti
Yapım e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Erciş Kalıcı Polis Güvenlik Noktası Hizmet Binası Doğal Gaz Dönüşümü İşi
Yüklenici: HARUN ÖZGÖKÇE · 975,999.00 TRY
2025/1269484 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 20.08.2025
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2025/1269484
20.08.2025
379 gün geçti
Yapım e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Edremit Eski TOKİ Polis Lojmanları 20 Adet Blok Çatısı Tadilatı Yapılması İşi
Yüklenici: EMSAL MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 7,065,000.00 TRY
2025/609102 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 20.05.2025
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2025/609102
20.05.2025
471 gün geçti
Yapım e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çaldıran İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası Doğalgaz Dönüşümü İşi
Yüklenici: ES MERİÇ İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1.020.000,00 TRY
2023/1043569 · Van İl Emniyet Müdürlüğü İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 03.10.2023
Van İl Emniyet Müdürlüğü İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2023/1043569
03.10.2023
1066 gün geçti
Yapım e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Erciş İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası Doğalgaz Dönüşümü İşi
Yüklenici: ES MERİÇ İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1.005.000,00 TRY
2023/1029981 · Van İl Emniyet Müdürlüğü İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 29.09.2023
Van İl Emniyet Müdürlüğü İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2023/1029981
29.09.2023
1070 gün geçti