Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

10 ihale · 0 aktif · 10 pasif · ERZİNCAN · REFAHİYE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

REFAHİYE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -1 (önceki aya göre)
0 2 4 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 4 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 1 ihale Eki 25 · 3 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 3 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Refahiye Orman işletme müdürlüğü, Tekçam orman işletme şefliği 111 kod nolu orman yolunda sanat yapısı yapımı
Yüklenici: TAYFUN KALKAN · 832,634.88 TRY
2026/1095637 · ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 29.06.2026
ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1095637
29.06.2026
66 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
REFAHİYE BELEDİYESİ MUHTELİF CADDE VE SOKAKLARA PARKE, BORDÜR YAPIMI VE AYDINLATMA
Yüklenici: GARİPOĞULLARI İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK ENERJİ HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,096,473.60 TRY
2025/1077455 · REFAHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12) · 27.08.2025
REFAHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12)
2025/1077455
27.08.2025
372 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Refahiye Orman İşletme MüdürlüğüTekçam Orman İşletme Şefliği B Tipi Yeni Orman Yolu Yapımı Yapım İşi
Yüklenici: SİLYA İNŞAAT HAFRİYAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 633,307.55 TRY
2025/631277 · ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 12.05.2025
ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2025/631277
12.05.2025
479 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
REFAHİYE BELEDİYESİ MUHTELİF CADDE VE SOKAKLARDA KİLİT PARKE YAPIM İŞİ
Yüklenici: GARİPOĞULLARI İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK ENERJİ HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.494.000,00 TRY
2024/1270142 · REFAHİYE BELEDİYESİ BAŞKANLIK MAKAMI (12) · 04.10.2024
REFAHİYE BELEDİYESİ BAŞKANLIK MAKAMI (12)
2024/1270142
04.10.2024
699 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
REFAHİYE BELEDİYESİ KİLİT PARKE VE BORDÜR
Yüklenici: BİLAL ONUR KARARTI · 966.250,00 TRY
2024/928055 · REFAHİYE BELEDİYESİ BAŞKANLIK MAKAMI (12) · 29.07.2024
REFAHİYE BELEDİYESİ BAŞKANLIK MAKAMI (12)
2024/928055
29.07.2024
766 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
REFAHİYE BELEDİYESİ MUHTELİF CADDE KİLİT PARKE
Yüklenici: BİLAL ONUR KARARTI · 1.137.500,00 TRY
2023/1169340 · REFAHİYE BELEDİYESİ BAŞKANLIK MAKAMI (12) · 07.11.2023
REFAHİYE BELEDİYESİ BAŞKANLIK MAKAMI (12)
2023/1169340
07.11.2023
1031 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
366 kw gücünde arazi tipi kurulum
Yüklenici: ACK GRUP ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 16.200.000,00 TRY
2023/1008593 · REFAHİYE BELEDİYESİ BAŞKANLIK MAKAMI (12) · 16.10.2023
REFAHİYE BELEDİYESİ BAŞKANLIK MAKAMI (12)
2023/1008593
16.10.2023
1053 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN İhale İptal Edilmiş
Refahiye Yöresel Ürün Pazarı
2023/923539 · REFAHİYE BELEDİYESİ BAŞKANLIK MAKAMI (12) · 21.09.2023
REFAHİYE BELEDİYESİ BAŞKANLIK MAKAMI (12)
2023/923539
21.09.2023
1078 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN İhale İptal Edilmiş
Refahiye Orman İşletme Şefliği 5 kod nolu B Tipi Yeni Orman Yolu Yapımı Yapım İşi
2023/916579 · Orman İşletme Müdürlüğü-Refahiye DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 14.09.2023
Orman İşletme Müdürlüğü-Refahiye DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2023/916579
14.09.2023
1085 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sözleşme
REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İLİÇ İŞLETME ŞEFLİĞİ İDARE BİNASI DOĞAL GAZ DÖNÜŞÜM YAPIM İŞİ
Yüklenici: RAGIP BAŞ · 216.686,00 TRY
2023/758304 · Orman İşletme Müdürlüğü-Refahiye DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 07.08.2023
Orman İşletme Müdürlüğü-Refahiye DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2023/758304
07.08.2023
1123 gün geçti