Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

72 ihale · 0 aktif · 72 pasif · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kırka EtiGran Üretim Tesisi Mimarlık ve Mühendislik Hizmet Alımı
Yüklenici: NEVO YAPI TASARIM MÜHENDİSLİK İNŞAAT MAKİNE LİMİTED ŞİRKETİ · 16,500,000.00 TRY
2026/1357547 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 05.08.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1357547
05.08.2026
29 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ağıldere Atık Barajı Mevcut Ara Sedde İyileştirme Projesi Yapım İşi
Yüklenici: BRJ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, NOKA MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 668,517,420.00 TRY
2026/1065084 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 28.07.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1065084
28.07.2026
37 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kil Taşıma Konveyör Hattına Ulaşım Yolu Yapılması
Yüklenici: TCA MÜHENDİSLİK PROJE İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, USS MEKANİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 27,088,325.56 TRY
2026/945688 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 01.07.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/945688
01.07.2026
64 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kırka Tinkal Çözeltisi Kapasite Artırımı Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri İşi
Yüklenici: NEVO YAPI TASARIM MÜHENDİSLİK İNŞAAT MAKİNE LİMİTED ŞİRKETİ · 33,650,000.00 TRY
2026/916525 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 04.06.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/916525
04.06.2026
91 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kırka Yedek Malzeme Ambar Binası Yapım İşi
Yüklenici: KARANOĞULLARI İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ, TURKTECH ENERJİ MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 138,720,000.00 TRY
2026/449031 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 29.04.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/449031
29.04.2026
127 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bandırma Proses Laboratuvarı Binası Yapım İşi
Yüklenici: ERFA MÜTEAHHİTLİK İNŞAAT YAPI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 23,713,000.00 TRY
2026/362855 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 03.04.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/362855
03.04.2026
153 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Körüklü Dere Tersip Bendi Yapım İşi
Yüklenici: ULAŞ ALAKUŞ · 20,513,500.00 TRY
2026/392058 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 30.03.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/392058
30.03.2026
157 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BP1 ve Dekahidrat Fabrikası TK105A Doygun Çözelti Tankı Değişimi
Yüklenici: MECİT TAMAR · 42,476,000.00 TRY
2026/6433 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88) · 10.02.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88)
2026/6433
10.02.2026
205 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kırka Lityum Karbonat Üretim Tesisi Yapım İşi
Yüklenici: UNİTEK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, SEKOYA TAAHHÜT MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 3,725,000,000.00 TRY
2025/2010746 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 15.01.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2025/2010746
15.01.2026
231 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Orhaneli Çayı Güzergah Değişimi Yapım İşi Kapsamında Gerekli Proje Revizyonlarının Yaptırılması Mühendislik Hizmetleri Alım işi
Yüklenici: TRACTEBEL HİDRO DİZAYN MÜHENDİSLİK ANONİM ŞİRKETİ · 1.415.000,00 TRY
2025/2334654 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88) · 29.12.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88)
2025/2334654
29.12.2025
248 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Emet Mekanik Atölye Binası İkmal Yapım İşi
Yüklenici: CVEN YAPI İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ · 53.350.000,00 TRY
2025/1516271 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88) · 22.12.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88)
2025/1516271
22.12.2025
255 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Emet Evaporasyon Ünitesi Kurulumu Danışmanlık Hizmeti Alım İşi
Yüklenici: FAMER ULUSLARARASI MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ · 7,850,000.00 TRY
2025/1838906 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 04.11.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2025/1838906
04.11.2025
303 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bigadiç Konsantratör Tesisi İstinat Duvarının Düzenlemesi Etüdü Mühendislik Hizmetleri
Yüklenici: NEVO YAPI TASARIM MÜHENDİSLİK İNŞAAT MAKİNE LİMİTED ŞİRKETİ · 4,650,000.00 TRY
2025/1620897 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 20.10.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2025/1620897
20.10.2025
318 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü Kapalı Cevher Stok Sahası Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri
Yüklenici: NDA MİMARLIK MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.450.000,00 TRY
2025/1344255 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88) · 30.09.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88)
2025/1344255
30.09.2025
338 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
BEYLİKOVA FLORİT, BARİT VE NADİR TOPRAK ELEMENTLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ SAHA AYDINLATMA, GÜVENLİK VE ALTYAPI İŞLERİ
Yüklenici: UMUT TOPÇU · 14.973.635,00 TRY
2025/1425599 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88) · 26.09.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88)
2025/1425599
26.09.2025
342 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Beylikova 250 KW Güneş Enerjisi Santrali Yapım İşi
Yüklenici: ELİT ENERJİ İNŞAAT MÜHENDİSLİK TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 10.730.000,00 TRY
2025/1165454 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88) · 22.09.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88)
2025/1165454
22.09.2025
346 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kırka Kapalı Kömür Stok Alanı Etüd Proje Revizyonu Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri İşi
Yüklenici: KURAM YAPI TASARIM İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,420,000.00 TRY
2025/1386193 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 18.09.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2025/1386193
18.09.2025
350 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Beylikova Karot Ambarı Yapım İşi
Yüklenici: ENYOL İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, ERKAN AKPINAR AKYOL İNŞAAT İş Ortaklığı · 98,423,000.00 TRY
2025/923785 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88) · 30.07.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88)
2025/923785
30.07.2025
400 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
T50 Boşaltma Ünitesi Yapım İşi
Yüklenici: USS MEKANİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 77,900,000.00 TRY
2025/764497 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 17.07.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2025/764497
17.07.2025
413 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü Fabrika Yerleşkesi Yardımcı Bina Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri
Yüklenici: LOTUS D MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,313,370.00 TRY
2025/787301 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88) · 07.07.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88)
2025/787301
07.07.2025
423 gün geçti