Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

954 ihale · 1 aktif · 953 pasif · HAKKARİ · HAKKARİ MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

HAKKARİ MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -13 (önceki aya göre)
0 25 49 Eki 24 · 49 ihale Eki 24 Kas 24 · 29 ihale Ara 24 · 42 ihale Ara 24 Oca 25 · 26 ihale Şub 25 · 26 ihale Şub 25 Mar 25 · 30 ihale Nis 25 · 25 ihale Nis 25 May 25 · 23 ihale Haz 25 · 23 ihale Haz 25 Tem 25 · 29 ihale Ağu 25 · 26 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 26 ihale Eki 25 · 44 ihale Eki 25 Kas 25 · 32 ihale Ara 25 · 34 ihale Ara 25 Oca 26 · 27 ihale Şub 26 · 35 ihale Şub 26 Mar 26 · 23 ihale Nis 26 · 37 ihale Nis 26 May 26 · 20 ihale Haz 26 · 21 ihale Haz 26 Tem 26 · 26 ihale Ağu 26 · 27 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 14 ihale Eyl 26
Mal e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1-8 Cm Yüksekliğinde Normal Çimentolu Buhar Kürlü Beton Parke Taşı Alımı 2-50x20x10 Cm Boyutlarında Normal Çimentolu Buhar Kürlü Beton Bordür Alımı 3-Bitümlü Sıcak Asfalt (Bitüm Zati Bedeli ve Bütün Nakliyeler Dahil Durankaya Belediyesine Kadar)
Yüklenici: ZEN YOL İNŞAAT BETON NAKLİYAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 19,990,000.00 TRY
2026/1419011 · DURANKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (2) · 06.08.2026
DURANKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (2)
2026/1419011
06.08.2026
28 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı 7 Okula Ait Zemin Etüdü Yapımı Hizmet Alım İşi
Yüklenici: EVREN GROUP YAPI LOJİSTİK BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,378,500.00 TRY
2026/1407477 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 05.08.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1407477
05.08.2026
29 gün geçti
Yapım e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hakkari Şemdinli İlçesi Karşıyaka Mahallesi İstinat Duvarı Yapım İşi
Yüklenici: GÜNZA İNŞAAT NAKLİYAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,452,900.00 TRY
2026/1363421 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 30.07.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1363421
30.07.2026
35 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yemekhane İçin 43 Kalem Gıda ve Temizlik Malzemesi Alımı İş
Yüklenici: ÖZGÜR YILDIZ · 1,724,650.00 TRY
2026/1371308 · HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 29.07.2026
HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1371308
29.07.2026
36 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Giyim Atölyesi için 3 Kalem Malzeme Alım İş
Yüklenici: YILPA GIDA TEKSTİL İNŞAAT TEMİZLİK YEMEKÇİLİK PETROL TURİZM İTHALAT İHRACAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,105,200.00 TRY
2026/1363656 · HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 29.07.2026
HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1363656
29.07.2026
36 gün geçti
Yapım e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 Kısım Anaokulu/İlkokul/Ortaokul ve Lise Doğalgaz Dönüşüm İşi
Yüklenici: ÜNAL SEVİMLİ · 988,000.00 TRY
2026/1163106 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 21.07.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1163106
21.07.2026
44 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmet Alımı
Yüklenici: TOPLUM İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ ÖZEL SAĞLIK TURİZM İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,791,080.00 TRY
2026/1180077 · HAKKARİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (94) · 20.07.2026
HAKKARİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (94)
2026/1180077
20.07.2026
45 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TEHLİKELİ ATIKLARIN TOPLANMASI, TAŞINMASI ,DEPOLAMA VE BERTARAF EDİLMESİ HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: HASAN ÖZYİĞİT · 1,256,050.00 TRY
2026/1138396 · HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 20.07.2026
HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1138396
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
24 KALEM MOBİLYA MALZEMELERİ-SEMİNER MASALARI VE AYAKLARI- KÜTÜPHANE RAFLARI-PETEK GİYDİRME VE OTEL TİPİ NEVRESİM-HAVLU-YASTIK-YORGAN-KILIF-ALES-ALIMI
Yüklenici: SÜSLER İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,069,450.00 TRY
2026/1306258 · HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 20.07.2026
HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1306258
20.07.2026
45 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hakkari Çukurca 1658 ile 1425 Rakımlı Tepe Üs Bölgeleri Jeneratör Periyodik Bakım Hizmeti Alım İşi
Yüklenici: VEDAT BERBEROĞLU · 3,636,500.00 TRY
2026/1134325 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 20.07.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1134325
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hakkari Şemdinli İlçesi 3 JK lığına Bağlı Durak Yol Kontrol Noktası ile Derecik İlçesi JK lığına Bağlı Ortaklar Yol Kontrol Noktası Sundurma Çatı Yapım İşi
Yüklenici: MAHFUZ ARSLAN · 2,533,000.00 TRY
2026/1143331 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 16.07.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1143331
16.07.2026
49 gün geçti
Yapım e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1.Etap 7 Kısım İlkokul/Ortaokul ve Lise Onarım İşi
Yüklenici: ULAŞ EKREM ERÖRS · 4,948,444.00 TRY
2026/1087418 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 16.07.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1087418
16.07.2026
49 gün geçti
Yapım e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hakkari Merkez Durankaya Beldesi Halk Kütüphanesi Çevre Düzenleme İşi
Yüklenici: KEREM ÇAĞLAR KILIÇ · 1,288,000.00 TRY
2026/1100430 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 14.07.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1100430
14.07.2026
51 gün geçti
Yapım e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hakkari Merkez Durankaya Beldesi 2 Hekimlik ASM ve 112 İstasyon Binası ile Alt Yapı ve Çevre Yapım İşi
Yüklenici: NOVEN İNŞAAT YATIRIM MADENCİLİK ANONİM ŞİRKETİ · 36,288,288.00 TRY
2026/1272329 · HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 14.07.2026
HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1272329
14.07.2026
51 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
44 KALEM DİŞ POLİKLİNİĞİ İÇİN TIBBİ MALZEME VE EKİPMAN ALIMI
Yüklenici: İNCİ DENTAL TIBBİ MALZEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,585,850.00 TRY
2026/1112170 · HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ ŞEMDİNLİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (24) · 08.07.2026
HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ ŞEMDİNLİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (24)
2026/1112170
08.07.2026
57 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ULUSAL GENÇLİK KAMPLARI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: BAHATTİN ÇALIŞKAN TURİZM OTO ALIM SATIMI İNŞAAT GIDA HAVA KARA DENİZ TAŞIMACILIĞI MADENCİLİĞİ PETROL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,754,100.40 TRY
2026/1032795 · HAKKARİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (106) · 02.07.2026
HAKKARİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (106)
2026/1032795
02.07.2026
63 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 KALEM ZEMİN ETÜDÜ RAPORU, DEPREM PERFORMANS ANALİZ RAPORU VE GÜÇLENDİRME PROJESİ HAZIRLAMA İŞİ HİZMET ALIMI
Yüklenici: SEYİTHAN YAKUPOĞLU · 812,000.00 TRY
2026/825778 · HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 01.07.2026
HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/825778
01.07.2026
64 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARAÇ İÇİ VE ARAÇ DIŞI KAMERA SİSTEMLERİ
Yüklenici: EGE GÜVENLİK KAMERALARI VE ALARM SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 499,500.00 TRY
2026/1078395 · HAKKARİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (63) · 01.07.2026
HAKKARİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (63)
2026/1078395
01.07.2026
64 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 AYLIK 8 KISIM PUAN KARŞILIĞI LABORATUVAR
Yüklenici: YAVUZ DOĞAN MEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYAT TEKSTİL OTOMOTİV TURİZM GIDA TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 527,884.00 TRY
2026/1162903 · HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (103) · 25.06.2026
HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (103)
2026/1162903
25.06.2026
70 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 KISIM PUAN KARŞILIĞI LABORATUVAR HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: YAVUZ DOĞAN MEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYAT TEKSTİL OTOMOTİV TURİZM GIDA TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,807,777.44 TRY
2026/1147033 · HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ ŞEMDİNLİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (24) · 24.06.2026
HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ ŞEMDİNLİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (24)
2026/1147033
24.06.2026
71 gün geçti