Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

177 ihale · 10 aktif · 167 pasif · İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ A.Ş. Filtreyi temizle
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Çağrı Merkezi Yazılımı Lisansı Alımı İhalesi
2026/1583389 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 15.09.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1583389
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Muhtelif Kompozit Malzeme Alımı İşi
2026/1383464 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 03.09.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1383464
03.09.2026
Bugün
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Araç Kiralama İşi Hizmet Alımı
2026/1373563 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 02.09.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1373563
02.09.2026
1 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026 İBB Girişimcilik ve Teknoloji Merkezleri Medya ve İletişim Faaliyetleri Hizmet Alımı
2026/1487145 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 27.08.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1487145
27.08.2026
7 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Mobil EDS Operatörü ve Akıllı Ulaşım Sistemleri Bakım Onarım Hizmeti
2026/1363063 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 27.08.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1363063
27.08.2026
7 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Tünel Scada Yönetimi Acil Müdahale ve Servis Hizmeti Alımı
2026/1362989 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 27.08.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1362989
27.08.2026
7 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026 YILI İBB Girişimcilik Ve Teknoloji Merkezleri Eğitim Faaliyetleri Hizmet Alımı
2026/1412619 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 24.08.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1412619
24.08.2026
10 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Çevre Koruma Yönetim Sistemi Uygulama Programları ve Server Yazılımlarının Bakımı Hizmeti
2026/1289924 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 21.08.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1289924
21.08.2026
13 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Muhtelif Çeşitlerde Akü Alımı İhalesi
2026/1383745 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 19.08.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1383745
19.08.2026
15 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Dizüstü Bilgisayar ve Donanımları Alımı İhalesi
2026/1371866 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 13.08.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1371866
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
İBB Girişimcilik ve Teknoloji Merkezleri Eğitim ve Tanıtım Faaliyetleri Hizmet Alımı
2026/1310388 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 10.08.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1310388
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış
Muhtelif Kablo Alımı
2026/1106128 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 24.07.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1106128
24.07.2026
41 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Muhtelif Kompozit Malzeme Alımı İşi
2026/1083119 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 20.07.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1083119
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış
Muhtelif Sinyal Direkleri Alımı İşi
2026/1102096 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 20.07.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1102096
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Muhtelif Çeşitlerde Akü Alımı
2026/1163680 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 13.07.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1163680
13.07.2026
52 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Araç Takip Cihazı Yazılımı Hizmeti Alımı İhalesi
Yüklenici: N2MOBİL TAKİP SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 3,430,800.00 TRY
2026/714676 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 20.05.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/714676
20.05.2026
106 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Raylı Sistemler UPS Temini İşi
Yüklenici: GEST ÖLÇÜM VE OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 149,987,839.66 TRY
2026/702067 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 20.05.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/702067
20.05.2026
106 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
NTCIP PROJESİ YAZILIM GELİŞTİRME DESTEK HİZMETİ
Yüklenici: TEKNOCAT LABS PROJE GELİŞTİRME ANONİM ŞİRKETİ · 29,335,166.00 TRY
2026/856413 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 15.05.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/856413
15.05.2026
111 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Şarj Ünitesi Mal Alımı
Yüklenici: SETCOM SİSTEM ELEKTRONİK TEKNİK KOMÜNİKASYON REKLAM VE TEKSTİL PAZARLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,500,000.00 TRY
2026/818750 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 13.05.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/818750
13.05.2026
113 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Trafik Sistemleri Altyapı ve Onarım Hizmeti Alımı İhalesi
Yüklenici: MUKADDES SAAT · 284,220,000.00 TRY
2026/602141 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 08.05.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/602141
08.05.2026
118 gün geçti