Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

35 ihale · 0 aktif · 35 pasif · İSTANBUL · ZEYTİNBURNU Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ZEYTİNBURNU — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -8 (önceki aya göre)
0 25 49 Eki 24 · 44 ihale Eki 24 Kas 24 · 45 ihale Ara 24 · 49 ihale Ara 24 Oca 25 · 12 ihale Şub 25 · 31 ihale Şub 25 Mar 25 · 21 ihale Nis 25 · 22 ihale Nis 25 May 25 · 17 ihale Haz 25 · 12 ihale Haz 25 Tem 25 · 15 ihale Ağu 25 · 11 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 5 ihale Eki 25 · 14 ihale Eki 25 Kas 25 · 18 ihale Ara 25 · 28 ihale Ara 25 Oca 26 · 6 ihale Şub 26 · 21 ihale Şub 26 Mar 26 · 21 ihale Nis 26 · 21 ihale Nis 26 May 26 · 19 ihale Haz 26 · 10 ihale Haz 26 Tem 26 · 8 ihale Ağu 26 · 9 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış
Zeytinburnu Genelindeki Park ve Kamusal Alanlarda Ekonomik Ömrünü Tamamlamış Yapı ve Peyzaj Elemanların Yenilenmesi Yapım İşi
2026/1216796 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 30.07.2026
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2026/1216796
30.07.2026
35 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Ulu Cami Kur'an Kursu İnşaatının Tamamlanması Yapım İşi
2026/1213736 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 21.07.2026
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2026/1213736
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Konyalı Hacıveyiszade Cami Kompleksi Parseli İçerisine Maltepe Mahallesi 4-6 Yaş Kur'an Kursu ve Gençlik Merkezi Yapım İşi
2026/1092828 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 14.07.2026
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2026/1092828
14.07.2026
51 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Merkezefendi Spor Tesisi, Kapalı Pazaryeri ve Otopark Kompleksi Yapım İşi
2026/756922 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 21.05.2026
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2026/756922
21.05.2026
105 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Zeytinburnu Genelinde Yol Bakım Onarımı Yapılması
Yüklenici: YILKAR YOL YAPI SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, BİNYIL YAPI İNŞAAT PEYZAJ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 349,738,000.00 TRY
2026/684869 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 14.05.2026
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2026/684869
14.05.2026
112 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Zeytinburnu Genelindeki Park ve Kamusal Alanlarda Ekonomik Ömrünü Tamamlamış Yapı ve Peyzaj Elemanların Yenilenmesi Yapım İşi
2026/716357 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 13.05.2026
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2026/716357
13.05.2026
113 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
IP TV KURULUMU
Yüklenici: ADEM IŞIK · 3,397,250.00 TRY
2026/743139 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL YEDİKULE GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (70) · 08.05.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL YEDİKULE GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (70)
2026/743139
08.05.2026
118 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Merkezefendi Kapalı Pazar Yeri Kompleksi Yapımı İşi
2026/549964 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 22.04.2026
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2026/549964
22.04.2026
134 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
IP TV KURULUMU
2026/554294 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL YEDİKULE GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (70) · 22.04.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL YEDİKULE GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (70)
2026/554294
22.04.2026
134 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hastanemiz Poliklinik Binası ve Hadımköy Dr İsmail Niyazi Kurtulmuş Ek Hizmet Binasının Erişebilirlik Standartları Kapsamında Eksikliklerin Giderilmesi
Yüklenici: EMRE MUMCU · 195,660.00 TRY
2026/321724 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL YEDİKULE GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (70) · 04.03.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL YEDİKULE GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (70)
2026/321724
04.03.2026
183 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Hastanemiz Poliklinik Binası ve Hadımköy Dr İsmail Niyazi Kurtulmuş Ek Hizmet Binasının Erişebilirlik Standartları Kapsamında Eksikliklerin Giderilmesi
2026/240398 · Göğüs Hastalıkları Hastanesi-Yedikule SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (70) · 19.02.2026
Göğüs Hastalıkları Hastanesi-Yedikule SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (70)
2026/240398
19.02.2026
196 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Zeytinburnu Belediyesi Afet Eğitim Parkı ve İlçe Afet Koordinasyon Merkezi Binası Yapımı
Yüklenici: ŞİMAL MÜHENDİSLİK TAAHHÜT İNŞAAT VE MİMARLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 58,477,000.00 TRY
2026/40978 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 06.02.2026
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2026/40978
06.02.2026
209 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kamu Binalarında Bakım ve Onarım Yapılması
Yüklenici: SİRKECİLER İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ, ATLAS ÇÖZÜM İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 227,957,000.00 TRY
2025/2418563 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 22.01.2026
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2025/2418563
22.01.2026
224 gün geçti
Yapım İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkezefendi Amatör Spor Kulübü Futbol Sahası Yenilenmesi Yapım İşi
Yüklenici: AYEM İNŞAAT MİMARLIK MOBİLYA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 16.498.700,00 TRY
2025/1121181 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 28.07.2025
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2025/1121181
28.07.2025
402 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Zeytinburnu Genelinde Yol Bakım Onarımı Yapılması
Yüklenici: YILKAR YOL YAPI SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, METAYSAN İNŞAAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 219,956,000.00 TRY
2025/932268 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 22.07.2025
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2025/932268
22.07.2025
408 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
"Zeytinburnu Genelindeki Park ve Kamusal Alanlarda Ekonomik Ömrünü Tamamlamış Yapı ve Peyzaj Elemanların Yenilenmesi Yapım İşi"
Yüklenici: PUNTO PROJE PEYZAJ MİMARLIK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, ZEMİNKAYA TAAHHÜT İNŞAAT YAPI LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 176.097.585,00 TRY
2025/891525 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 11.07.2025
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2025/891525
11.07.2025
419 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
"Zeytinburnu Geneli Asfalt Yolların Bakım ve Onarımlarının Yapılması"
Yüklenici: SEREN ASFALT NAKLİYE İNŞAAT SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 98.275.075,00 TRY
2025/603647 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 27.05.2025
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2025/603647
27.05.2025
464 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
"Çok Amaçlı Etkinlik Salonu İkinci Etap İnşaatı Yapım İşi"
Yüklenici: GALATA RESTORASYON MİMARLIK PLANLAMA İNŞAAT PEYZAJ TURİZM DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 479,400,000.00 TRY
2024/1768607 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 14.01.2025
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2024/1768607
14.01.2025
597 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
"Zeytinburnu Genelindeki Park ve Kamusal Alanlarda Ekonomik Ömrünü Tamamlamış Yapı ve Peyzaj Elemanların Yenilenmesi Yapım İşi"
Yüklenici: FATİH AK, BEYAZPARK TEMİZLİK KENTSEL TEMİZLİK ÇEVRE DÜZENLEME FİDANCILIK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 109.465.660,00 TRY
2024/1330314 · ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315) · 31.10.2024
ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI (315)
2024/1330314
31.10.2024
672 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AHŞAP KAFETERYA BİNASI YAPILMASI ( 3 ADET )
Yüklenici: SERKAN ONAT · 11.838.000,00 TRY
2024/1314869 · ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ EMEK PERSONEL ANONİM ŞİRKETİ (8) · 22.10.2024
ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ EMEK PERSONEL ANONİM ŞİRKETİ (8)
2024/1314869
22.10.2024
681 gün geçti