Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

58 ihale · 1 aktif · 57 pasif · İZMİR · ÇEŞME Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÇEŞME — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -5 (önceki aya göre)
0 6 11 Eki 24 · 2 ihale Eki 24 Kas 24 · 3 ihale Ara 24 · 5 ihale Ara 24 Oca 25 · 4 ihale Şub 25 · 6 ihale Şub 25 Mar 25 · 4 ihale Nis 25 · 10 ihale Nis 25 May 25 · 4 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 2 ihale Ağu 25 · 4 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 4 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 6 ihale Ara 25 · 11 ihale Ara 25 Oca 26 · 8 ihale Şub 26 · 7 ihale Şub 26 Mar 26 · 10 ihale Nis 26 · 8 ihale Nis 26 May 26 · 4 ihale Haz 26 · 3 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 6 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
İlçe Genelinde Parke Taşı ve Bordür İle Tamirat ve Yol Kaplaması Yapılması İşi
2026/1445287 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 25.08.2026
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2026/1445287
25.08.2026
9 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Asfalt Robotu İle Yama Yapılması İşi
2026/1318075 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 10.08.2026
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2026/1318075
10.08.2026
24 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış
2026 Tranşe Kazıların Üst Kaplama Onarımı Yapılması İşi
2026/1288846 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 30.07.2026
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2026/1288846
30.07.2026
35 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İdare Malı Parke Taşı ve Bordür İle Tamirat ve Yol Kaplaması Yapılması İşi
Yüklenici: DOĞU EXPRESİ İNŞAAT TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ · 6,753,280.00 TRY
2026/870270 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 02.06.2026
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2026/870270
02.06.2026
93 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçe Genelinde Asfalt Robotu İle Yama Yapılması
Yüklenici: AHMET IŞIK- ASYA YOL BAKIM ONARIMI GÜÇLENDİRME İNŞAAT TAAHHÜT · 5,890,000.00 TRY
2026/781229 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 20.05.2026
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2026/781229
20.05.2026
106 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ILICA MAHALLESİ 5123 SOKAK TENİS KORTU YERLEŞKESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: ÖMER İNCİ, AHLAS MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 11,840,000.00 TRY
2026/660899 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 29.04.2026
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/660899
29.04.2026
127 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çeşme Alaçatı Öğretmenevi ve ASO Onarımı
Yüklenici: REMZİ ARTIKLAR · 4,050,000.00 TRY
2026/600253 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - ALAÇATI ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 09.04.2026
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - ALAÇATI ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/600253
09.04.2026
147 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MAVİ KELEBEK ANI PARKI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ZANA EKER · 15,488,931.33 TRY
2026/469738 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 31.03.2026
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/469738
31.03.2026
156 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BETON KİLİT PARKE VE BORDÜR YAPILMASI İŞİ
Yüklenici: OKANAR, İNŞAAT, TAAHHÜT, NAKLİYE, TURİZM, HAFRİYAT, BETON MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 16,800,000.00 TRY
2026/440515 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 25.03.2026
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/440515
25.03.2026
162 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BELEDİYEMİZ SINIRLARI DAHİLİNDEKİ MUHTELİF MAHALLELERDE BULUNAN KAMUYA AİT ALANLARDA TEL ÖRGÜ VE KONSTRÜKSİYON SİSTEMİ DEĞİŞİMİ İLE HALI SAHA FUTBOL KALESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: GECE YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,373,771.00 TRY
2026/407893 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 23.03.2026
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/407893
23.03.2026
164 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Şifne Mahallesi 1. Etap Sosyal Konut Yapılması
Yüklenici: ERDİNÇ PEKER, ESTEK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 67,300,000.00 TRY
2026/280134 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 13.03.2026
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2026/280134
13.03.2026
174 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı İlçe Genelinde Çevre Aydınlatma ve Muhtelif Elektrik İşleri Yapılması
Yüklenici: ETR ENERJİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 14.698.000,00 TRY
2026/184585 · ÇEŞME BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 24.02.2026
ÇEŞME BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2026/184585
24.02.2026
191 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçe Genelinde Yol Çizgi, Bordür ve Saha Boyama Yapılması
Yüklenici: FATİH KANAT · 10.832.199,50 TRY
2026/130249 · ÇEŞME BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 18.02.2026
ÇEŞME BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2026/130249
18.02.2026
197 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı İlçe Genelinde Kamu ve Hizmet Binaları Bakım ve Onarım
Yüklenici: KÖKSAL İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, ZDH İNŞAAT TAAHHÜT MOBİLYA DEKORASYON TURİZM EMLAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 22,185,704.98 TRY
2026/124665 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 12.02.2026
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2026/124665
12.02.2026
203 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çeşme Belediyesi Hizmet Binasının Salon ve İdari Birimlerinin Yenilenmesi
Yüklenici: KÖKSAL İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, ZDH İNŞAAT TAAHHÜT MOBİLYA DEKORASYON TURİZM EMLAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 9.474.077,80 TRY
2026/119167 · ÇEŞME BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 12.02.2026
ÇEŞME BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2026/119167
12.02.2026
203 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçe Genelinde Taş Duvar Yapılması
Yüklenici: MURAT ÖZDOĞAN · 4,178,881.03 TRY
2025/2384480 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 08.01.2026
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2025/2384480
08.01.2026
238 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı İlçe Genelinde Yağmur Suyu Hattı Yapılması
Yüklenici: ÇELİK GRUP YOL İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ · 14,913,592.43 TRY
2025/2246028 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 06.01.2026
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2025/2246028
06.01.2026
240 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Ruhsatlı Kazıların Üst Kaplama Onarımı Yapılması
Yüklenici: MURAT ÖZDOĞAN · 3,311,000.00 TRY
2025/2182642 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 24.12.2025
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2025/2182642
24.12.2025
253 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Balıkçılar ve Terziler Sokağı Cephe, Zemin, Altyapı Bakım Onarım ve Yenileme
Yüklenici: ERDİNÇ PEKER · 27,772,860.20 TRY
2025/2057729 · ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 17.12.2025
ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2025/2057729
17.12.2025
260 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
204 Ada 18 Parseldeki Hizmet Binasının Çatı Kaplamasının Yenilenmesi
Yüklenici: BÜNYAMİN GÜNEŞ · 2.739.200,00 TRY
2025/2019327 · ÇEŞME BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 16.12.2025
ÇEŞME BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2025/2019327
16.12.2025
261 gün geçti