Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

60 ihale · 2 aktif · 58 pasif · İZMİR · ALİAĞA Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ALİAĞA — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +2 (önceki aya göre)
0 8 15 Eki 24 · 8 ihale Eki 24 Kas 24 · 5 ihale Ara 24 · 12 ihale Ara 24 Oca 25 · 12 ihale Şub 25 · 11 ihale Şub 25 Mar 25 · 15 ihale Nis 25 · 5 ihale Nis 25 May 25 · 15 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 10 ihale Ağu 25 · 5 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 6 ihale Eki 25 · 6 ihale Eki 25 Kas 25 · 8 ihale Ara 25 · 14 ihale Ara 25 Oca 26 · 7 ihale Şub 26 · 10 ihale Şub 26 Mar 26 · 15 ihale Nis 26 · 8 ihale Nis 26 May 26 · 4 ihale Haz 26 · 12 ihale Haz 26 Tem 26 · 11 ihale Ağu 26 · 6 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 8 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU ISI KAZANLARI DENGE KABI SİSTEMİ YAPIM İŞİ
2026/1562203 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (63) · 15.09.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (63)
2026/1562203
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
HASTANEMİZ SKOPİLİ AMELİYATHANE SALONU KURŞUN KAPLAMA YAPIM İŞİ
2026/1511788 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87) · 03.09.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87)
2026/1511788
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
Belediye Hizmet Binalarının Bakım, Onarım, Tadilat ve İnşaat Yapım İşi
2026/1400548 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 25.08.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1400548
25.08.2026
9 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HELVACI MESİRE ALANI YAPIM İŞİ
Yüklenici: DPA İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 58,152,053.20 TRY
2026/1386270 · ALİAĞA BELEDİYESİ ALİAKENT PEYZAJ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (44) · 04.08.2026
ALİAĞA BELEDİYESİ ALİAKENT PEYZAJ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (44)
2026/1386270
04.08.2026
30 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Aliağa İlçesi, 681 ada 6 parsel ile 401 ada 1 parsel üzerine kurulu kapalı pazar yeri çatılarına, 1430 kWe ve 480 kWe şebeke güçlerinde, YG (34,5 kV) şebeke bağlantılı Güneş Enerjisi Santrali kurulum ve Yapım İşi
Yüklenici: EGE SOLAR TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 55,318,503.60 TRY
2026/981019 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 30.06.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2026/981019
30.06.2026
65 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Belediyeye Ait Hizmet Binalarının Çatılarında Ve Islak Zeminlerinde Su Yalıtımı Yapılması İşi
Yüklenici: CEYHUN TOPCU · 17,250,000.00 TRY
2026/951729 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 05.06.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/951729
05.06.2026
90 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
SICAK SU GÜNEŞ PANELİ YENİLEME İŞİ ( TEKNİK ŞARTNAMEYE UYGUN OLARAK MALZEME ,İŞÇİLİK,SÖKME TAKMA,MONTAJ,SİSTEMİ DEVREYE ALMA DAHİL)
2026/847720 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (63) · 03.06.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (63)
2026/847720
03.06.2026
92 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
Avcı Ramadan Parkı Revizyonu Yapım İşi
2026/805314 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 02.06.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/805314
02.06.2026
93 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Helvacı Mesire Alanı Yapım İşi
Yüklenici: ALİAĞA BELEDİYESİ ALİAKENT PEYZAJ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 94,765,123.60 TRY
2026/724569 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 18.05.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/724569
18.05.2026
108 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçe Sınırları İçerisinde Altyapı Drenaj Yenilenmesi, Tuğla Duvar, İstinat Duvarı, Panel Çit ve Bakım Onarım Yapılması İşi
Yüklenici: ARSLAN GRUP PEYZAJ İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 69,422,500.00 TRY
2026/480974 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 13.04.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2026/480974
13.04.2026
143 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Yenişakran Kanal Rekreasyon Alanı Yapım İşi
Yüklenici: AFL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 45,835,310.72 TRY
2026/362254 · ALİAĞA BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (38) · 26.03.2026
ALİAĞA BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (38)
2026/362254
26.03.2026
161 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
Aliağa Belediyesi Sınırları İçerisinde Bulunan Ruhsatsız, Ruhsat veya Eklerine veya İmar Mevzuatına Aykırı Olarak Yapılan Yapıların Yıkım İşi
2026/126911 · ALİAĞA BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (38) · 24.02.2026
ALİAĞA BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (38)
2026/126911
24.02.2026
191 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçemiz Muhtelif Alanlara Çelik Konstrüksiyon Çok Amaçlı Gölgelik Yapılması
Yüklenici: ALİAĞA ALP İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 13,997,278.00 TRY
2026/185673 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 20.02.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2026/185673
20.02.2026
195 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Kırsal Mahallelerde Bulunan Bina ve Tesislerin Bakım, Onarım ve Yenileme İşleri İle Mahallelerin Genel Alt Yapı ve Üst Yapı Çalışmalarının Yapılması İşi
Yüklenici: ARSLAN GRUP PEYZAJ İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 94.731.470,00 TRY
2026/24481 · ALİAĞA BELEDİYESİ Muhtarlık İşleri Müdürlüğü (6) · 04.02.2026
ALİAĞA BELEDİYESİ Muhtarlık İşleri Müdürlüğü (6)
2026/24481
04.02.2026
211 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
İlçemiz Muhtelif Alanlara Çelik Konstrüksiyondan Çok Amaçlı Gölgelik Yapılması İşi
2025/2190225 · ALİAĞA BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (38) · 06.01.2026
ALİAĞA BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (38)
2025/2190225
06.01.2026
240 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Belediye Binaları ve Belediyemize Bağlı Hizmet Binalarımızın Bakım, Onarım ve Tadilat İşleri İle Çevre Düzenlemelerinin Yapılması İşi
Yüklenici: ALİAĞA ALP İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 23,269,632.30 TRY
2025/2107836 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 25.12.2025
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/2107836
25.12.2025
252 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ELEKTRİK PANO TADİLATI (KAZAN DAİRESİ)
Yüklenici: BMT ELEKTRİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT GIDA TURİZM OTO KİRALAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 478,000.00 TRY
2025/2113890 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87) · 10.12.2025
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87)
2025/2113890
10.12.2025
267 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
HASTANEMİZ KAZAN DAİRESİ ELEKTRİK PANO TADİLATI YAPIM İŞİ İHALESİ
2025/1634142 · İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87) · 22.10.2025
İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87)
2025/1634142
22.10.2025
316 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Aliağa İlçe Sınırları İçerisinde Altyapı Drenaj Yenilenmesi, Tuğla Duvar, İstinat Duvarı, Panel Çit Yapılması İşi
Yüklenici: ARSLAN GRUP PEYZAJ İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 32.304.500,00 TRY
2025/1360982 · ALİAĞA BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (38) · 23.09.2025
ALİAĞA BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (38)
2025/1360982
23.09.2025
345 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
612 SOKAK PARKI REVİZYON ÇALIŞMALARI VE MICIR SOLÜSYON YÜRÜYÜŞ YOLU YAPILMASI İŞİ
Yüklenici: ARBAY MİMARLIK İNŞAAT PEYZAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6.748.840,00 TRY
2025/1158544 · ALİAĞA BELEDİYESİ ALİAKENT PEYZAJ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (44) · 12.08.2025
ALİAĞA BELEDİYESİ ALİAKENT PEYZAJ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (44)
2025/1158544
12.08.2025
387 gün geçti