Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

153 ihale · 5 aktif · 148 pasif · KIRIKKALE · YAHŞİHAN Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

YAHŞİHAN — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +4 (önceki aya göre)
0 6 12 Eki 24 · 6 ihale Eki 24 Kas 24 · 10 ihale Ara 24 · 3 ihale Ara 24 Oca 25 · 5 ihale Şub 25 · 7 ihale Şub 25 Mar 25 · 8 ihale Nis 25 · 9 ihale Nis 25 May 25 · 10 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 9 ihale Ağu 25 · 4 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 7 ihale Eki 25 · 9 ihale Eki 25 Kas 25 · 5 ihale Ara 25 · 12 ihale Ara 25 Oca 26 · 10 ihale Şub 26 · 4 ihale Şub 26 Mar 26 · 9 ihale Nis 26 · 6 ihale Nis 26 May 26 · 5 ihale Haz 26 · 11 ihale Haz 26 Tem 26 · 6 ihale Ağu 26 · 1 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 5 ihale Eyl 26
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 Kalem Tribün Koltuğu
2026/1569913 · KIRIKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (49) · 10.09.2026
KIRIKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (49)
2026/1569913
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
255 KALEM TIBBİ MALZEME ALIMI
2026/1450450 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89) · 07.09.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/1450450
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
51 KALEM TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ALIMI
2026/1325270 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89) · 04.09.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/1325270
04.09.2026
1 gün kaldı
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM 4 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI
2026/1526276 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89) · 03.09.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/1526276
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Turnike ve Bilet Geçiş Sistemi Alımı
2026/1465062 · KIRIKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (49) · 27.08.2026
KIRIKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (49)
2026/1465062
27.08.2026
7 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OPTİK KOHORENS TOMOGRAFİ CİHAZI (OCT)
Yüklenici: BEMO GRUP TEKNOLOJİK SİSTEMLER SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,715,000.00 TRY
2026/1164416 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89) · 23.07.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/1164416
23.07.2026
42 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale İptal Edilmiş
MEKANİK TESİSAT MALZEMELERİ
2026/1232157 · YAHŞİHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (24) · 20.07.2026
YAHŞİHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (24)
2026/1232157
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
12 ADET ENDÜSTRİYEL DOKUNMATİK KİOSK CİHAZI
Yüklenici: DURAN SAĞKOL · 1,140,000.00 TRY
2026/1115059 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89) · 07.07.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/1115059
07.07.2026
58 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 ADET TAŞINABİLİR ULTRASON PROBU
Yüklenici: SPEKTRA MEDİKAL SİSTEMLER TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,359,480.00 TRY
2026/1088729 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89) · 30.06.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/1088729
30.06.2026
65 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YETİŞKİN HASTA SİMÜLATÖRÜ
Yüklenici: BERTAŞ TEKNİK VE TIBBİ MALZEME SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,750,000.00 TRY
2026/1079710 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ (5) · 29.06.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ (5)
2026/1079710
29.06.2026
66 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
40 KALEM SEBZE VE MEYVE ALIMI
Yüklenici: FADİME BİÇİCİ · 1,999,950.00 TRY
2026/990995 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89) · 22.06.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/990995
22.06.2026
73 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
500 ADET DENTAL İMPLANT ALIMI
Yüklenici: AYŞE GÜL SÜLÜK · 3,350,000.00 TRY
2026/838000 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI (19) · 19.06.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI (19)
2026/838000
19.06.2026
76 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale İptal Edilmiş
MEKANİK TESİSAT MALZEMELERİ
2026/1027808 · YAHŞİHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (24) · 18.06.2026
YAHŞİHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (24)
2026/1027808
18.06.2026
77 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
114 KALEM KURU GIDA ALIMI
Yüklenici: ÜRETEN TEMİZLİK İNŞAAT KİMYA GIDA MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,170,000.00 TRY
2026/683828 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89) · 22.05.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/683828
22.05.2026
104 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇEVRE SAĞLIĞI VEKTÖR MÜCADELESİ BİYOSİDAL ÜRÜN ALIM İŞİ
Yüklenici: BİLGEHAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT PETROL ÜRÜNLERİ TEKSTİL EĞİTİM DANIŞMANLIK TURİZM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,461,000.00 TRY
2026/811071 · YAHŞİHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (24) · 18.05.2026
YAHŞİHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (24)
2026/811071
18.05.2026
108 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
JENERATÖR VE HİZMET ARAÇLARI İÇİN MAZOT ALIMI
Yüklenici: YILDIZLAR CAN PETROL ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,799,700.00 TRY
2026/706422 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89) · 06.05.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/706422
06.05.2026
120 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale İptal Edilmiş
40 KALEM MEYVE VE SEBZE
2026/688254 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89) · 06.05.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/688254
06.05.2026
120 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3500 Kişilik Spor Salonunun Parke Zeminine Koruma Örtüsü Alım İşi
Yüklenici: DD TANITIM ORGANİZASYON VE İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ · 905,500.00 TRY
2026/634379 · KIRIKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (49) · 22.04.2026
KIRIKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (49)
2026/634379
22.04.2026
134 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
840 ADET DENTAL İMPLANT
Yüklenici: BMP BİYOLOJİK MATERYAL PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,520,000.00 TRY
2026/587525 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI (19) · 21.04.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI (19)
2026/587525
21.04.2026
135 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale İptal Edilmiş
3500 Kişilik Spor Salonunun Parke Zeminine Koruma Örtüsü Alım İşi
2026/482440 · KIRIKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜKLERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (49) · 01.04.2026
KIRIKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜKLERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (49)
2026/482440
01.04.2026
155 gün geçti