Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

325 ihale · 7 aktif · 318 pasif · KÜTAHYA · KÜTAHYA MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

KÜTAHYA MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -24 (önceki aya göre)
0 55 109 Eki 24 · 25 ihale Eki 24 Kas 24 · 23 ihale Ara 24 · 109 ihale Ara 24 Oca 25 · 48 ihale Şub 25 · 44 ihale Şub 25 Mar 25 · 43 ihale Nis 25 · 43 ihale Nis 25 May 25 · 36 ihale Haz 25 · 29 ihale Haz 25 Tem 25 · 38 ihale Ağu 25 · 34 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 42 ihale Eki 25 · 34 ihale Eki 25 Kas 25 · 37 ihale Ara 25 · 76 ihale Ara 25 Oca 26 · 24 ihale Şub 26 · 23 ihale Şub 26 Mar 26 · 57 ihale Nis 26 · 53 ihale Nis 26 May 26 · 33 ihale Haz 26 · 40 ihale Haz 26 Tem 26 · 32 ihale Ağu 26 · 39 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 15 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale KÜTAHYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Simav Hisarbey İlkokulu Yapım İşi
2026/1579186 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 22.09.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1579186
22.09.2026
19 gün kaldı
Yapım e-İhale KÜTAHYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KSBÜ Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Laboratuvarları Yapım İşi
2026/1593297 · KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (18) · 10.09.2026
KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (18)
2026/1593297
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale KÜTAHYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Altıntaş İlçe Emniyet Amirliği ve Pazarlar İlçe Emniyet Amirliği Doğalgaz Dönüşüm İşi
2026/1577156 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 04.09.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1577156
04.09.2026
1 gün kaldı
Yapım e-İhale KÜTAHYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ana Hat Orta Gerilim Enerjilendirme ve İstinat Duvarı İşi
2026/1519805 · KÜTAHYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (111) · 03.09.2026
KÜTAHYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (111)
2026/1519805
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale KÜTAHYA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi Yapım İşi
2026/1406065 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 21.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1406065
21.08.2026
13 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
HAİT LOJMAN BÖLGESİ PİS SU HATTI BAKIM VE ONARIMI
2026/1382170 · HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI (55) · 20.08.2026
HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI (55)
2026/1382170
20.08.2026
14 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
HAİT LOJMAN 195 VE 199 GM NOLU BİNALARIN GENEL ÇATI BAKIM VE ONARIMI
2026/1391233 · HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI (55) · 18.08.2026
HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI (55)
2026/1391233
18.08.2026
16 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
047 GM NOLU DAĞ GAZİNOSU BİNASI BAKIM VE ONARIMININ YAPILMASI
2026/1465330 · HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI (55) · 18.08.2026
HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI (55)
2026/1465330
18.08.2026
16 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Pazarlar İlkokulu-Ortaokulu Doğalgaz Dönüşüm İşi
2026/1429891 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 14.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1429891
14.08.2026
20 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
MÜLKİYETİ BELEDİYEMİZE AİT 18 ADET TAŞINMAZIN YIKIMI VEYA ELLE SÖKÜLMESİ , MOLOZUNUN TEMİZLENMESİ İLE TÜM YIKIM YAPILAN BİNA ALANININ ÇAKIL İLE DOLDURULARAK DÜZELTİLMESİ İŞİ
2026/1376745 · KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 14.08.2026
KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/1376745
14.08.2026
20 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhtelif HVAC Tesisatları Onarımı ve Tadilatı İşi
2026/1419546 · KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (25) · 14.08.2026
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (25)
2026/1419546
14.08.2026
20 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
ASFALT ŞANTİYESİNDE MUHTELİF İMALATLARIN YAPILMASI İŞİ
2026/1359874 · KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 14.08.2026
KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/1359874
14.08.2026
20 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Şaphane Halk Eğitim Merkezi ve Şaphane Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu Doğalgaz Dönüşüm İşi
2026/1381527 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 12.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1381527
12.08.2026
22 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Pazarlar Spor Lisesi Okul Binası Ve Spor Salonu Doğalgaz Dönüşüm İşi
2026/1366736 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 07.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1366736
07.08.2026
27 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Gediz Akçalan Hacı Fatma Çoban İlkokulu - Ortaokulu ve Altıntaş İstiklal İlkokulu Doğalgaz Dönüşüm İşi
2026/1362139 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 06.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1362139
06.08.2026
28 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Seyitömer İlkokulu-Ortaokulu ve Seyitömer Çok Programlı Anadolu Lisesi Doğalgaz Dönüşüm İşi
2026/1380152 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 05.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1380152
05.08.2026
29 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026 YILI HALI SAHA TADİLAT, BAKIM VE ONARIM İŞİ
2026/1298438 · KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 05.08.2026
KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1298438
05.08.2026
29 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Çevre İhata Duvarı, Panel Çit ve Aydınlatma Tesisi Yapım İşi
2026/1264164 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 03.08.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2026/1264164
03.08.2026
31 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış
Kütahya Merkez Çocuk Evleri Sitesi ve Hizmet Binası Bakım-Onarım İşi
2026/1312868 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 31.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1312868
31.07.2026
34 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Uşak Müze Müdürlüğü Trafo Köşkü Tadilatı ve Güvenlik Kamerası Kayıt Cihazı Yenileme İşi
Yüklenici: BEYAZSİYAH İNŞAAT YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ · 2,191,337.50 TRY
2026/1312870 · KÜLTÜR VARLIKLARI VE MÜZELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA RÖLÖVE VE ANITLAR MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 29.07.2026
KÜLTÜR VARLIKLARI VE MÜZELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA RÖLÖVE VE ANITLAR MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1312870
29.07.2026
36 gün geçti