Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

12 ihale · 0 aktif · 12 pasif · MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale MARDİN İhale İptal Edilmiş
Siber Güvenlik Hizmeti Alım İşi
2026/271215 · BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (12) · 23.03.2027
BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (12)
2026/271215
23.03.2027
201 gün kaldı
Mal e-İhale MARDİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mardin İli Genelinde Jandarma Kırsal Güvenlik Yönetim Sistemi (J/KGYS) -Mobese Projesinin Kurulum Faaliyetlerinin İş ve İşlemlerinde Kullanılmak Üzere 118 Kalem Kamera Malzemeleri Alım işi
Yüklenici: PROMİS MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,997,750.00 TRY
2026/1137393 · MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12) · 20.07.2026
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12)
2026/1137393
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale MARDİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Okullara Kamera Sistemi Kurulması için (Montaj Dahil) Gerekli Malzeme alım işi
Yüklenici: PROMİS MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,991,550.00 TRY
2026/552475 · MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12) · 20.04.2026
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12)
2026/552475
20.04.2026
136 gün geçti
Mal e-İhale MARDİN İhale İptal Edilmiş
Mardin Büyükşehir Belediyemiz A Blokta Bulunan Sitem Odasını Bilgi İşlem Daire Başkanlığına Taşıma ve Yenileme İşi İçin Gerekli Hizmet ve Malzeme Alım İşi
2026/458121 · BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (12) · 06.04.2026
BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (12)
2026/458121
06.04.2026
150 gün geçti
Hizmet e-İhale MARDİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Siber Güvenlik Hizmeti Alım İşi
Yüklenici: KAM BİLİŞİM OTOMASYON SİBER GÜVENLİK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,600,000.00 TRY
2026/374102 · BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (12) · 26.03.2026
BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (12)
2026/374102
26.03.2026
161 gün geçti
Mal e-İhale MARDİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
9 Adet Drone (İHA) ve 18 Adet Yedek Batarya Alım İşi
Yüklenici: PROMİS MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,101,000.00 TRY
2026/430257 · MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12) · 13.03.2026
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12)
2026/430257
13.03.2026
174 gün geçti
Mal e-İhale MARDİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mardin Artuklu ilçesi 15 Temmuz Parkında bulunan Led Ekranı Yenileme ve Derik, Nusaybin, Yeşilli ilçesi için de 3 Adet Dış Mekan Bilgilendirme Sistemi (LED EKRAN) ve Gerekli Malzeme Alım işi
Yüklenici: EYYÜP ÇEVİK · 2.765.500,00 TRY
2025/1767422 · MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12) · 11.11.2025
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12)
2025/1767422
11.11.2025
296 gün geçti
Mal e-İhale MARDİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kamera ve Kamera Malzemesi Alım İşi
Yüklenici: BARIŞ TELEKOM GÜVENLİK SİSTEMLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 591,170.00 TRY
2025/793066 · MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12) · 20.06.2025
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12)
2025/793066
20.06.2025
440 gün geçti
Mal e-İhale MARDİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 Adet İç Mekan Bilgilendirme Sistemi 5 Adet Dış Mekan Bilgilendirme Sistemi (LED EKRAN) Alım İşi
Yüklenici: EYYÜP ÇEVİK · 2.644.000,00 TRY
2025/754701 · MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12) · 23.05.2025
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12)
2025/754701
23.05.2025
468 gün geçti
Mal e-İhale MARDİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
27 Kalem Kamera Malzeme Alım işi
Yüklenici: BARIŞ TELEKOM GÜVENLİK SİSTEMLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,959,161.33 TRY
2025/499405 · MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12) · 25.04.2025
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12)
2025/499405
25.04.2025
496 gün geçti
Mal e-İhale MARDİN İhale İptal Edilmiş
Trafik Denetim Kontrolü İle Güvenlik ve Yangın Tespit Sistemi Alım İşi
2024/188761 · MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12) · 11.03.2024
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12)
2024/188761
11.03.2024
906 gün geçti
Mal e-İhale MARDİN İhale İptal Edilmiş
Dargeçit Kent Trafik ve Güvenlik Yönetim Sistemi Güçlendirme Projesi Mal Alım İşi (Montaj Dahil)
2024/153460 · MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12) · 06.03.2024
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (12)
2024/153460
06.03.2024
911 gün geçti