Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

4 ihale · 0 aktif · 4 pasif · MERSİN · YENİŞEHİR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

YENİŞEHİR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -22 (önceki aya göre)
0 29 57 Eki 24 · 26 ihale Eki 24 Kas 24 · 25 ihale Ara 24 · 39 ihale Ara 24 Oca 25 · 22 ihale Şub 25 · 40 ihale Şub 25 Mar 25 · 48 ihale Nis 25 · 23 ihale Nis 25 May 25 · 24 ihale Haz 25 · 40 ihale Haz 25 Tem 25 · 29 ihale Ağu 25 · 15 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 22 ihale Eki 25 · 28 ihale Eki 25 Kas 25 · 19 ihale Ara 25 · 57 ihale Ara 25 Oca 26 · 28 ihale Şub 26 · 20 ihale Şub 26 Mar 26 · 18 ihale Nis 26 · 26 ihale Nis 26 May 26 · 12 ihale Haz 26 · 39 ihale Haz 26 Tem 26 · 34 ihale Ağu 26 · 32 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 10 ihale Eyl 26
Danışmanlık MERSİN İhale İptal Edilmiş
YENİŞEHİR VE MEZİTLİ İLÇELERİ DOLGU ALANI ÖNÜ KUM BESLEMESİ YOLUYLA PLAJ OLUŞTURULMASI VE KIYI YAPILARI PROJESİ İÇİN DENİZDE SONDAJ YAPILMASI VE ZEMİN ETÜT VERİ RAPORU HAZIRLANMASI HİZMET ALIM İŞİ
2026/125414 · MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - ETÜT VE PROJELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (19) · 02.04.2026
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - ETÜT VE PROJELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (19)
2026/125414
02.04.2026
154 gün geçti
Danışmanlık MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yenişehir ve Mezitli İlçeleri Dolgu Alanı Önü Kum Beslemesi Yoluyla Plaj Oluşturulması ve Kıyı Yapıları Projesi
Yüklenici: KOBA PROJE VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ · 25.900.000,00 TRY
2025/2210389 · MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - ETÜT VE PROJELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (19) · 05.02.2026
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - ETÜT VE PROJELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (19)
2025/2210389
05.02.2026
210 gün geçti
Danışmanlık MERSİN İhale İptal Edilmiş
Yenişehir ve Mezitli İlçeleri Dolgu Alanı Önü Kum Beslemesi Yoluyla Plaj Oluşturulması ve Kıyı Yapıları Projesi Hizmet Alım İşi
2025/1901415 · MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - ETÜT VE PROJELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (19) · 28.11.2025
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - ETÜT VE PROJELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (19)
2025/1901415
28.11.2025
279 gün geçti
Danışmanlık MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tarsus (Otogar-Çamlıyayla Yolu) Raylı Sistem Hattı Uygulamaya Esas Kesin Projeleri, Fizibilite Etüdü Ve İnşaat İhale Dosyası Hazırlanması İşi
Yüklenici: KAİSER MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ · 107.900.000,00 TRY
2024/1697696 · MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM DAİRE BAŞKANLIĞI (18) · 04.03.2025
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM DAİRE BAŞKANLIĞI (18)
2024/1697696
04.03.2025
548 gün geçti