Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

734 ihale · 9 aktif · 725 pasif · NİĞDE · NİĞDE MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

NİĞDE MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -19 (önceki aya göre)
0 26 52 Eki 24 · 38 ihale Eki 24 Kas 24 · 29 ihale Ara 24 · 46 ihale Ara 24 Oca 25 · 27 ihale Şub 25 · 42 ihale Şub 25 Mar 25 · 36 ihale Nis 25 · 43 ihale Nis 25 May 25 · 27 ihale Haz 25 · 44 ihale Haz 25 Tem 25 · 52 ihale Ağu 25 · 31 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 33 ihale Eki 25 · 39 ihale Eki 25 Kas 25 · 24 ihale Ara 25 · 44 ihale Ara 25 Oca 26 · 21 ihale Şub 26 · 30 ihale Şub 26 Mar 26 · 47 ihale Nis 26 · 40 ihale Nis 26 May 26 · 31 ihale Haz 26 · 41 ihale Haz 26 Tem 26 · 48 ihale Ağu 26 · 30 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 11 ihale Eyl 26
Mal e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MOBİL KARAVAN ALIMI İŞİ
2026/1592629 · NİĞDE BELEDİYESİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 21.09.2026
NİĞDE BELEDİYESİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1592629
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
9 KISIMLI FOTOKOPİ MAKİNELERİ VE YAZICILAR İÇİN ORİJİNAL TONER SARF MALZEMESİ VE KIRTASİYE MALZEMESİ
2026/1463065 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 16.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1463065
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sarf Malzemeleri Alımı
2026/1572801 · NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (39) · 15.09.2026
NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (39)
2026/1572801
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
HAYVAN PAZARI GÜVENLİK KAMERASI, PLAKA TANIMA YAZILIMI VE AKSESUARLARI ALIMI İŞİ (MONTAJ DAHİL)
2026/1579142 · NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220) · 08.09.2026
NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220)
2026/1579142
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale NİĞDE İhale İptal Edilmiş Ek
Kalorifer Yakıtı (Kükürt Oranı %0,1’i geçen ancak %1’i geçmeyenler)
2026/1491126 · NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (39) · 03.09.2026
NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (39)
2026/1491126
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale NİĞDE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
KİLEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI 80,000 BİN LT EURO DİZEL VE 1 LİTRE BENZİN ALIMI
2026/1351415 · KİLEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10) · 27.08.2026
KİLEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10)
2026/1351415
27.08.2026
7 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE İhale İptal Edilmiş
ANNE SÜTÜNÜ DESTEKLEMEYE YÖNELİK BESLENME PAKETİ ALIMI İŞİ
2026/1537237 · NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220) · 26.08.2026
NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220)
2026/1537237
26.08.2026
8 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Soğutma Motor Grubu Alımı
2026/1519921 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI NİĞDE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (112) · 25.08.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI NİĞDE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (112)
2026/1519921
25.08.2026
9 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
YAPAY ZEKA DESTEKLİ KAMERALI VE SÜRÜCÜ TANIMA ÖZELLİKLİ ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİNİN TEDARİKİ MONTAJI KURULUMU VE YAZILIMI ALIMI İŞİ
2026/1409857 · NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220) · 24.08.2026
NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220)
2026/1409857
24.08.2026
10 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
DÜNDARLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI 40,000 BİN LİTRE EURO DİZEL ALIMI
2026/1442095 · DÜNDARLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (4) · 24.08.2026
DÜNDARLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (4)
2026/1442095
24.08.2026
10 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Niğde İli Merkez ve İlçe Köyleri Çocuk Oyun Grupları Bakım Onarımı İçin Malzeme Alımı İşi
2026/1414205 · NİĞDE İL ÖZEL İDARESİ (256) · 20.08.2026
NİĞDE İL ÖZEL İDARESİ (256)
2026/1414205
20.08.2026
14 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Üzüm Bağı Telli Terbiye Malzemesi Alımı
2026/1443393 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI NİĞDE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (112) · 18.08.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI NİĞDE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (112)
2026/1443393
18.08.2026
16 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
6 cm lik Kilitli Parke, 70 lik Bordür ve Yağmur Oluğu alımı
2026/1375982 · GÜMÜŞLER BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 18.08.2026
GÜMÜŞLER BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1375982
18.08.2026
16 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Akaryakıt Ürünleri Mal Alımı İşi
2026/1338337 · NİĞDE İL ÖZEL İDARESİ (256) · 18.08.2026
NİĞDE İL ÖZEL İDARESİ (256)
2026/1338337
18.08.2026
16 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Kilitli Parke Taşı ve Bordür Taşı
2026/1364419 · KONAKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 18.08.2026
KONAKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1364419
18.08.2026
16 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
ÇOCUK OYUN EKİPMANI TRAMBOLİN (YERİNDE MONTAJLI) ALIMI İŞİ
2026/1378068 · NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220) · 17.08.2026
NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220)
2026/1378068
17.08.2026
17 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Niğde Merkez ve İlçe Köylerinde Yol ve Çevre Düzenlemesinde Kullanılmak Üzere 6 cm Yüksekliğinde Kilitli Beton Parke Taşı Alım İşi
2026/1325601 · NİĞDE İL ÖZEL İDARESİ (256) · 14.08.2026
NİĞDE İL ÖZEL İDARESİ (256)
2026/1325601
14.08.2026
20 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE Sözleşme İmzalanmış
3 Kalem Odun Kömür Alımı
2026/1365997 · NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 12.08.2026
NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1365997
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
CEM II 42,5 MPa Dökme Çimento Alımı İşi
Yüklenici: ALİOĞLU SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,257,175.00 TRY
2026/1434250 · NİĞDE İL ÖZEL İDARESİ (256) · 10.08.2026
NİĞDE İL ÖZEL İDARESİ (256)
2026/1434250
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026 Yılı özel güvenlik görevlisi kıyafet
2026/1361181 · NİĞDE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (56) · 05.08.2026
NİĞDE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (56)
2026/1361181
05.08.2026
29 gün geçti