Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.669 ihale · 1 aktif · 1.668 pasif · RİZE · RİZE MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

RİZE MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -21 (önceki aya göre)
0 40 80 Eki 24 · 53 ihale Eki 24 Kas 24 · 39 ihale Ara 24 · 69 ihale Ara 24 Oca 25 · 31 ihale Şub 25 · 48 ihale Şub 25 Mar 25 · 48 ihale Nis 25 · 52 ihale Nis 25 May 25 · 58 ihale Haz 25 · 55 ihale Haz 25 Tem 25 · 64 ihale Ağu 25 · 51 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 48 ihale Eki 25 · 47 ihale Eki 25 Kas 25 · 51 ihale Ara 25 · 56 ihale Ara 25 Oca 26 · 37 ihale Şub 26 · 26 ihale Şub 26 Mar 26 · 53 ihale Nis 26 · 63 ihale Nis 26 May 26 · 34 ihale Haz 26 · 71 ihale Haz 26 Tem 26 · 80 ihale Ağu 26 · 37 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 16 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Rize İkizdere Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Genel Onarımı İşi
Yüklenici: OĞUZHAN PAPAKER, ZEYNEP GÖKÇE AKSOY İş Ortaklığı · 7,847,777.53 TRY
2026/1503504 · RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158) · 13.08.2026
RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158)
2026/1503504
13.08.2026
21 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Rize Güneysu Borsa İstanbul İlkokulu Dış Cephe Onarımı İşi
Yüklenici: TATAROĞLU YAPI İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,981,000.00 TRY
2026/1466280 · RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158) · 10.08.2026
RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158)
2026/1466280
10.08.2026
24 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞ DUVAR YAPIMI
Yüklenici: KRL SMAC İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,197,168.90 TRY
2026/1441043 · SALARHA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12) · 07.08.2026
SALARHA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12)
2026/1441043
07.08.2026
27 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
RİZE İLİ MERKEZ İLÇE AZAKLIHOCA KÖYÜ YENİKÖY MEVKİİ TAŞ DUVAR İNŞAATI İŞİ
Yüklenici: YASİN ÇAKIR · 571,100.00 TRY
2026/1439404 · RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240) · 07.08.2026
RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240)
2026/1439404
07.08.2026
27 gün geçti
Mal e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yenişehir Stadyumu Görsel Işık Malzemesi ve Ups Mal Alım İşi
Yüklenici: TERA ELEKTRONİK ANONİM ŞİRKETİ · 84,540,000.00 TRY
2026/1425659 · RİZE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (210) · 07.08.2026
RİZE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (210)
2026/1425659
07.08.2026
27 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Yurt Müdürlüklüleri Bakım ve Onarım İşi (2 Grup)
Yüklenici: SUMAY ASANSÖR MÜHENDİSLİK İNŞAAT MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 21,880,000.00 TRY
2026/1411654 · RİZE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (210) · 06.08.2026
RİZE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (210)
2026/1411654
06.08.2026
28 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Rize Çayeli Şehit Ceyhun Kalyoncu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Doğal Gaz Dönüşüm İşi
Yüklenici: EREN ÖRÜN EREL ELEKTROMEKANİK PROJE TAAHHÜT VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ · 2,800,000.00 TRY
2026/1416111 · RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158) · 04.08.2026
RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158)
2026/1416111
04.08.2026
30 gün geçti
Hizmet e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkez Çay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hizmet Binası Güçlendirme ve Genel Onarım Projesi Hizmet Alım İşi
Yüklenici: MAKFEN PROJE YAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,700,000.00 TRY
2026/1389702 · RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158) · 04.08.2026
RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158)
2026/1389702
04.08.2026
30 gün geçti
Mal RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
500 gr Filiz Çay Poşeti
Yüklenici: PAKÇAYSAN POŞET AMBALAJ GIDA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 5,520,000.00 TRY
2026/1265890 · ÇAY İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (297) · 03.08.2026
ÇAY İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (297)
2026/1265890
03.08.2026
31 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Rize Çayeli Barbaros Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul, Atölye ve Lojman Binalarının Doğal Gaz Dönüşüm İşi
Yüklenici: OSMAN DEMİRTAŞ · 3,839,000.00 TRY
2026/1394471 · RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158) · 03.08.2026
RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158)
2026/1394471
03.08.2026
31 gün geçti
Mal e-İhale RİZE Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
SOSYAL TESİS - MİSAFİRHANE DONATIMI
Yüklenici: YAVUZ PROFESYONEL VE ENDÜSTRİYEL MUTFAK SANAYİ TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,036,900.00 TRY
2026/1206089 · RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (21) · 31.07.2026
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (21)
2026/1206089
31.07.2026
34 gün geçti
Mal e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı Ekrem Orhon MTAL Uyguluma Oteline Mutfak Malzemeleri Alımı İşi
Yüklenici: RİZE TİCARET PAZARLAMA KOLLEKTİF ŞİRKETİ HALİL SAK VE ORTAKLARI · 1,080,168.00 TRY
2026/1382012 · RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158) · 31.07.2026
RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158)
2026/1382012
31.07.2026
34 gün geçti
Mal e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yenişehir Stadyumu E-Bilet Geçiş Kontrol Malzemeleri Mal Alım İşi
Yüklenici: NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON ANONİM ŞİRKETİ · 6,021,387.05 TRY
2026/1386113 · RİZE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (210) · 31.07.2026
RİZE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (210)
2026/1386113
31.07.2026
34 gün geçti
Hizmet e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Manyetik Rezonans (MR) Görüntüleme
Yüklenici: UMUT GÖRÜNTÜLEME VE LABORATUVARLAR GRUBU LİMİTED ŞİRKETİ · 2,343,500.00 TRY
2026/1395255 · RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ RİZE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (43) · 31.07.2026
RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ RİZE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (43)
2026/1395255
31.07.2026
34 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Rize İyidere Hazar Çaysan İlkokulu ve İyidere Ortaokulu Genel Onarımı İşi
Yüklenici: VAŞA İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM VE SEYAHAT NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,696,000.00 TRY
2026/1371736 · RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158) · 29.07.2026
RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158)
2026/1371736
29.07.2026
36 gün geçti
Hizmet e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Rize İli, İkizdere İçesindeyaklaşık 3500ha alanda fotogrametrik yöntemle sayısal renkli hava fotoğraflarının çekimi, 1/1000 ölçekli halihazır harita ve ortofoto harita üretimi, sayısal yükseklik ve arazi modeli üretimi yapılması hizmeti alımı işidir
Yüklenici: EYÜP SİNAN PURSA · 2,747,999.99 TRY
2026/1285333 · RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240) · 28.07.2026
RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240)
2026/1285333
28.07.2026
37 gün geçti
Hizmet RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
100 yıl Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürlüğüne 2000 Adet Yarı Mamul ( Big-Bag Torbalı) Kuru Çay Taşınması ile İlgili Hizmet Alımı
Yüklenici: S.S.RİZE 3 NOLU MOTORLU TAŞIYICILAR KOOP · 370,000.00 TRY
2026/1399838 · ÇAY İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AZAKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 28.07.2026
ÇAY İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AZAKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1399838
28.07.2026
37 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BASKI BETON, FIRÇALI BETON VE TAŞ DUVAR YAPIMI
Yüklenici: SUMAY ASANSÖR MÜHENDİSLİK İNŞAAT MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,502,260.00 TRY
2026/1368019 · KENDİRLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 28.07.2026
KENDİRLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1368019
28.07.2026
37 gün geçti
Mal RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2500 ml Didi Soğuk Çay
Yüklenici: İÇEKS GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 139,250,000.00 TRY
2026/1332071 · ÇAY İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (297) · 27.07.2026
ÇAY İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (297)
2026/1332071
27.07.2026
38 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Su Ürünleri Fakültesi Balık Sağlığı Merkezi Yapımı ve Çeşitli Onarım Yapım İşi
Yüklenici: BATUHAN AMEDİ · 16,585,000.00 TRY
2026/1230847 · RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (28) · 27.07.2026
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (28)
2026/1230847
27.07.2026
38 gün geçti