Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

118 ihale · 0 aktif · 118 pasif · TEKİRDAĞ · ÇERKEZKÖY Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÇERKEZKÖY — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +3 (önceki aya göre)
0 10 19 Eki 24 · 3 ihale Eki 24 Kas 24 · 4 ihale Ara 24 · 19 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 5 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 1 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 3 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 5 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 2 ihale Şub 26 Mar 26 · 4 ihale Nis 26 · 8 ihale Nis 26 May 26 · 3 ihale Haz 26 · 4 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 6 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Efendioğlu-Sonbahar İle Muhtelif Sokaklar Kaldırım Ve Yol Yapım İşi
Yüklenici: EMİ RAY İNŞAAT ULAŞIM ANONİM ŞİRKETİ · 209,351,258.80 TRY
2026/1121212 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 14.07.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1121212
14.07.2026
51 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KIZILPINAR NAMIK KEMAL MAHALLESİ KÜLTÜREVİ
Yüklenici: RHB İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 89,000,000.00 TRY
2026/954886 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 17.06.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/954886
17.06.2026
78 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Park Yapımı ve Mevcut Muhtelif Parklarda Revizyon Yapılması İşi
Yüklenici: İLMES İNŞAAT METAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 158,230,000.00 TRY
2026/902574 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 12.06.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/902574
12.06.2026
83 gün geçti
Mal e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yerüstü Çöp Konteyneri Alımı İşi
Yüklenici: TEKSİN KONTEYNER VE GALVANİZ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,130,000.00 TRY
2026/666738 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 29.04.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/666738
29.04.2026
127 gün geçti
Mal TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 (İKİ) KALEM GIDA MADDESİ MAL ALIMI
Yüklenici: BÜLENT ÇEÇEN · 8,450,000.00 TRY
2026/695839 · 3'ÜNCÜ KOLORDU KOMUTANLIĞI 3'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI (19) · 27.04.2026
3'ÜNCÜ KOLORDU KOMUTANLIĞI 3'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI (19)
2026/695839
27.04.2026
129 gün geçti
Hizmet e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mevcut CAD ve GIS Yazılımlarının Güncellenmesi, Yeni Yazılımların Eklenmesi, Yerinde Destek ve Web Tabanlı Kent Bilgi Sistemi Kurulumu Hizmet Alım İşi
Yüklenici: NETCAD YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ · 8,000,000.00 TRY
2026/484154 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 17.04.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/484154
17.04.2026
139 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çerkezköy İlçesi Muhtelif Cadde ve Sokaklarda Asfalt-Beton Yol, Sathi Kaplama ve Beton-Asfalt Kaldırım Yapım İşi
Yüklenici: EMİ RAY İNŞAAT ULAŞIM ANONİM ŞİRKETİ · 467,958,995.10 TRY
2026/470028 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 14.04.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/470028
14.04.2026
142 gün geçti
Mal e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yol Yapım Malzemesi ve Agrega Temini ve Nakli İşi
Yüklenici: FEO YAPI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, ÇEBİLER YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 54,700,000.00 TRY
2026/403472 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 07.04.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/403472
07.04.2026
149 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1999-GRJ-ÇEL-151 ALBÜM NUMARALI TAŞINMAZIN ÇATI BAKIM ONARIMI
Yüklenici: AKBATUR İNŞAAT TAAHHÜT SOSYAL HİZMETLER GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,649,000.00 TRY
2026/432231 · 3'ÜNCÜ KOLORDU KOMUTANLIĞI 3'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI (19) · 03.04.2026
3'ÜNCÜ KOLORDU KOMUTANLIĞI 3'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI (19)
2026/432231
03.04.2026
153 gün geçti
Mal e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hafif Seviye Kentsel Arama Kurtarma Ekibi Ekipman ve Malzeme Alım İşi
Yüklenici: AÇI ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 11,107,700.00 TRY
2026/414101 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 03.04.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/414101
03.04.2026
153 gün geçti
Hizmet e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çok Amaçlı Spor Salonu Ve Katlı Otopark Uygulama Projesi Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: MİNTA MİMARLIK TASARIM LİMİTED ŞİRKETİ · 3,150,000.00 TRY
2026/511905 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 01.04.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/511905
01.04.2026
155 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hürriyet Meydanı Kentsel Tasarım Peyzaj Yapım İşi
Yüklenici: RENGİN LOJİSTİK İNŞAAT PETROL TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 68,971,007.73 TRY
2026/382396 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 27.03.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/382396
27.03.2026
160 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kent Kafe Yapım İşi
Yüklenici: CANK İNŞAAT TAAHHÜT GAYRİMENKUL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 21,665,000.00 TRY
2026/328429 · ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 13.03.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/328429
13.03.2026
174 gün geçti
Mal TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 (DÖRT) KALEM GIDA MADDESİ MAL ALIMI
Yüklenici: SEMRA OKYAY · 2,187,000.00 TRY
2026/388992 · Çerkezköy 3 ZH.TUG.K.LIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (19) · 12.03.2026
Çerkezköy 3 ZH.TUG.K.LIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (19)
2026/388992
12.03.2026
175 gün geçti
Mal e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TIBBİ GAZ OKSİJEN LİKİT %99,5 SAFLIK (SIVI OKSİJEN)
Yüklenici: HABAŞ SINAİ VE TIBBİ GAZLAR İSTİHSAL ENDÜSTRİSİ ANONİM ŞİRKETİ · 2,338,000.00 TRY
2026/181489 · TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (10) · 03.03.2026
TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (10)
2026/181489
03.03.2026
184 gün geçti
Mal TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 (ÜÇ) KALEM GIDA MADDESİ MAL ALIMI
Yüklenici: BÜLENT ÇEÇEN · 1,199,600.00 TRY
2026/293380 · Çerkezköy 3 ZH.TUG.K.LIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (19) · 27.02.2026
Çerkezköy 3 ZH.TUG.K.LIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (19)
2026/293380
27.02.2026
188 gün geçti
Mal TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
POŞET AYRAN ALIMI
Yüklenici: BÜLENT ÇEÇEN · 127,500.00 TRY
2026/288293 · Çerkezköy 3 ZH.TUG.K.LIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (19) · 27.02.2026
Çerkezköy 3 ZH.TUG.K.LIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (19)
2026/288293
27.02.2026
188 gün geçti
Hizmet e-İhale TEKİRDAĞ Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Yemek Hazırlanması ve Dağıtılması Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: LİDER HAZIR YEMEK İŞLETMECİLİK SOSYAL HİZMETLER TAŞERONLUK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 55.743.172,20 TRY
2025/1836890 · ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 28.11.2025
ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/1836890
28.11.2025
279 gün geçti
Mal e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 Adet 309 m² Prefabrik Bina Mal Alım İşi
Yüklenici: ARV GROUP KURUMSAL HİZMETLER ANONİM ŞİRKETİ · 3.368.000,00 TRY
2025/1792338 · ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 12.11.2025
ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2025/1792338
12.11.2025
295 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İdari Bina Wc Tadilatı Yapım İşi
Yüklenici: CANK İNŞAAT TAAHHÜT GAYRİMENKUL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,777,065.00 TRY
2025/1792920 · ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 05.11.2025
ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2025/1792920
05.11.2025
302 gün geçti