Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

22 ihale · 0 aktif · 22 pasif · TOKAT · REŞADİYE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

REŞADİYE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -3 (önceki aya göre)
0 3 6 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 2 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 5 ihale Nis 25 · 4 ihale Nis 25 May 25 · 3 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 6 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 6 ihale Eki 25 Kas 25 · 2 ihale Ara 25 · 4 ihale Ara 25 Oca 26 · 3 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 4 ihale Nis 26 · 3 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 4 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 4 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale TOKAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜEÜRLÜĞÜ 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TEMEL EĞİTİM OKULLARI ÖĞRENCİ TAŞIMA HİZMET ALIMI
2026/1295262 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 12.08.2026
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1295262
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sözleşme İmzalanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Reşadiye İlçesi Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 5 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 4 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1305435 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 06.08.2026
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1305435
06.08.2026
28 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sözleşme İmzalanmış
Kapsamında Tokat İli Reşadiye İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 46 Ortaöğretim Öğrencilerinin 5 Taşıma Merkezi Okula 6 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1314381 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 05.08.2026
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1314381
05.08.2026
29 gün geçti
Hizmet TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞREİM YILI İKİNCİ DÖNEM TAŞIMALI ÖĞRENCİLERİ YEMEK ALIMI HİZMETİ
Yüklenici: REŞADİYE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI. · 2.741.760,00 TRY
2026/131990 · REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 23.01.2026
REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/131990
23.01.2026
223 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Reşadiye İlçesi Millî Eğitim Müdürlüğü 16 İlköğretim Öğrencilerinin 2 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat ( Araç) İle 155 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 660,300.00 TRY
2025/1668511 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 09.10.2025
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1668511
09.10.2025
329 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Reşadiye İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü Ortaöğretim Öğrencilerini 5 Araç İle Taşınması Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 1,954,550.00 TRY
2025/1638860 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 09.10.2025
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1638860
09.10.2025
329 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI Reşadiye İlçesi Millî Eğitim Müdürlüğü 56 İlköğretim Öğrencilerinin 5 Taşıma Merkezi Okula 8 Hat ( Araç) İle 184 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 2,509,024.00 TRY
2025/1258695 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 22.08.2025
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1258695
22.08.2025
377 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2025-2026 Eğitim Öğretim Yılı 184 İş Günü Ortaöğretim Öğrencilerini Taşıma Hizmet Alım İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 333,224.00 TRY
2025/1035896 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 13.08.2025
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1035896
13.08.2025
386 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2025-2026 Eğitim Öğretim Yılı Özel Öğretim Öğrencileri Taşıma Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 628.793,40 TRY
2025/1031665 · REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 12.08.2025
REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1031665
12.08.2025
387 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM OKULLARI 184 İŞ GÜNÜ ÖĞRENCİ TAŞIMA HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 402.960,00 TRY
2025/1024627 · REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 11.08.2025
REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1024627
11.08.2025
388 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 24 ÖZEL EĞİTİME İHİYACI OLAN ÖĞRENCİNİN 4 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 5 ARAÇ İLE 181 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 416.230,26 TRY
2024/1065171 · Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 02.09.2024
Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/1065171
02.09.2024
731 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tokat İli Reşadiye İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 16 Ortaöğretim 10 Temel Eğitim Öğrencisinin 3 Taşıma Merkezi Okula 3 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 147.153,00 TRY
2024/1127266 · Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 29.08.2024
Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/1127266
29.08.2024
735 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Reşadiye İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 86 Öğrencinin 6 Taşıma Merkezi Okula 12 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 168.692,00 TRY
2024/1061348 · Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 22.08.2024
Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/1061348
22.08.2024
742 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Reşadiye İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 27 Ortaöğretim Öğrencisinin 4Taşıma Merkezi Okula 4 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 341.547,00 TRY
2024/1060257 · Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 21.08.2024
Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/1060257
21.08.2024
743 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tokat İli Reşadiye İlçesi Merkez Ve ve Merkeze Bağlı Köy Ve ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 169 Ortaöğretim Öğrencisinin 7 Taşıma Merkezi Okula 19 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi Teknik Şartnamesi
Yüklenici: DE AR TURİZM VE TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 153.850,00 TRY
2024/893010 · Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 06.08.2024
Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/893010
06.08.2024
758 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT İhale İptal Edilmiş
024-2025 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI Tokat İli Reşadiye İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 24 Özel Eğitime İhtiyacı Olan ÖğrenciYİ 5 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 5 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2024/870686 · Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 31.07.2024
Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/870686
31.07.2024
764 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI Reşadiye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Tokat İli Reşadiye İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 286 Öğrencinin 8 Taşıma Merkezi Okula 35 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 175.570,00 TRY
2024/871076 · Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 31.07.2024
Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/871076
31.07.2024
764 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tokat İli Reşadiye İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 2 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Velinin 1 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 1 Hat ( Araç) İle 165 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 316.296,00 TRY
2023/968564 · Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 18.09.2023
Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/968564
18.09.2023
1081 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Reşadiye İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 12 Ortaöğretim 21 Temel Eğitim Toplam 33 Öğrencinin 6 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat ( Araç) İle 165 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 480.150,00 TRY
2023/967290 · Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 18.09.2023
Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/967290
18.09.2023
1081 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Reşadiye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü İlkokul Ortaokul Seviyesinde Taşımalı Eğtim Kapsamında ki 318 Öğrencinin 8 Taşıma Merkezi Okula 35 Hat ( Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU REŞADİYE 3 NOLU SERVİS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 3.664.620,00 TRY
2023/698967 · Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 11.08.2023
Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/698967
11.08.2023
1119 gün geçti