Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

79 ihale · 0 aktif · 79 pasif · YOZGAT · BOĞAZLIYAN Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

BOĞAZLIYAN — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -1 (önceki aya göre)
0 3 5 Eki 24 · 2 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 2 ihale Ara 24 Oca 25 · 4 ihale Şub 25 · 2 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 2 ihale Haz 25 · 3 ihale Haz 25 Tem 25 · 2 ihale Ağu 25 · 3 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 3 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 4 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 3 ihale Şub 26 Mar 26 · 3 ihale Nis 26 · 5 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 4 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
UZUNLU ATATÜRK GENÇLİK PARKI ÇEVRE DÜZENLEME YAPIM İŞİ
Yüklenici: MUSTAFA GÖRKEM TAŞTAN · 1,690,123.00 TRY
2026/1322085 · UZUNLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 20.07.2026
UZUNLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1322085
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
31 KALEM SEBZE VE MEYVE
Yüklenici: CAVİT TAŞ · 2,975,250.00 TRY
2026/1003915 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BOĞAZLIYAN T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 29.06.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BOĞAZLIYAN T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1003915
29.06.2026
66 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
UZUNLU BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE TAŞI VE BORDÜR ALIM İŞİ
Yüklenici: EKOPARK İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK İTHALAT İHRACAT MOBİLYA TEKSTİL GIDA PETROL ÜRÜNLERİ MADENCİLİK ELEKTRONİK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ. · 3,180,000.00 TRY
2026/908364 · UZUNLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 04.06.2026
UZUNLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/908364
04.06.2026
91 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 KALEM TAVUK VE TAVUK ÜRÜNLERİ
Yüklenici: ŞAHİN TAVUKCULUK GIDA TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT VE DAYANIKLI TÜKETİM MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,857,500.00 TRY
2026/843948 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BOĞAZLIYAN T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 02.06.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BOĞAZLIYAN T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/843948
02.06.2026
93 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
UZUNLU BELEDİYESİ AKARYAKIT ALIM İHALESİ
Yüklenici: DURMAZLAR TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK GIDA AKARYAKIT TURİZM İNŞAAT PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,589,700.00 TRY
2026/906181 · UZUNLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 02.06.2026
UZUNLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/906181
02.06.2026
93 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 CM RENKSİZ KİLİT PARKE TAŞ ALIMI
Yüklenici: OTTOMAN TAŞIMACILIK TEKSTİL İNŞAAT GIDA MADENCİLİK TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. · 3,245,640.00 TRY
2026/670215 · YAMAÇLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (5) · 29.04.2026
YAMAÇLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (5)
2026/670215
29.04.2026
127 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MAHALLE GİRİŞLERİ İÇİN AYDINLATMA DİREĞİ ALIMI
Yüklenici: MUSTAFA GÜLEÇ · 1,750,000.00 TRY
2026/727791 · YENİPAZAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (8) · 28.04.2026
YENİPAZAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (8)
2026/727791
28.04.2026
128 gün geçti
Yapım e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kilitli Parke ve Bordür Sök+Tak Tamirat Yapım İşi
Yüklenici: EKOPARK İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK İTHALAT İHRACAT MOBİLYA TEKSTİL GIDA PETROL ÜRÜNLERİ MADENCİLİK ELEKTRONİK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ. · 2,960,500.00 TRY
2026/697781 · BOĞAZLIYAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 28.04.2026
BOĞAZLIYAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/697781
28.04.2026
128 gün geçti
Yapım e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Cadde ve Sokaklarda 8 cm yüksekliğinde normal çimentolu buhar kürlü beton parke taşı ile döşeme kaplaması ve 50x20x10 cm boyutlarında normal çimentolu buhar kürlü beton bordür döşenmesi 2026/1
Yüklenici: EKOPARK İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK İTHALAT İHRACAT MOBİLYA TEKSTİL GIDA PETROL ÜRÜNLERİ MADENCİLİK ELEKTRONİK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ. · 5,280,750.00 TRY
2026/602634 · BOĞAZLIYAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 21.04.2026
BOĞAZLIYAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/602634
21.04.2026
135 gün geçti
Yapım e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 CM YÜKSEKLİĞİNDE 6000 METRE KARE KİLİT PARKE TAŞ DÖŞENMESİ İŞİ
Yüklenici: EKOPARK İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK İTHALAT İHRACAT MOBİLYA TEKSTİL GIDA PETROL ÜRÜNLERİ MADENCİLİK ELEKTRONİK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ. · 2,820,000.00 TRY
2026/553955 · SIRÇALI BELEDİYESİ (5) · 06.04.2026
SIRÇALI BELEDİYESİ (5)
2026/553955
06.04.2026
150 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OVAKENT BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE TAŞI VE BORDÜR ALIM İHALESİ
Yüklenici: EKOPARK İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK İTHALAT İHRACAT MOBİLYA TEKSTİL GIDA PETROL ÜRÜNLERİ MADENCİLİK ELEKTRONİK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ. · 3,184,250.00 TRY
2026/316404 · OVAKENT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 11.03.2026
OVAKENT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/316404
11.03.2026
176 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OVAKENT BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE TAŞI ALIM İŞİ İHALESİ
Yüklenici: EKOPARK İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK İTHALAT İHRACAT MOBİLYA TEKSTİL GIDA PETROL ÜRÜNLERİ MADENCİLİK ELEKTRONİK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ. · 2,364,250.00 TRY
2026/331131 · OVAKENT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 11.03.2026
OVAKENT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/331131
11.03.2026
176 gün geçti
Yapım e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 CMLİK KİLİT PARKE İLE KALDIRIM VE YOL YAPIMI
Yüklenici: UMUT TURHAL · 3,403,100.00 TRY
2026/366720 · YENİPAZAR BELEDİYESİ MUHASEBE (8) · 10.03.2026
YENİPAZAR BELEDİYESİ MUHASEBE (8)
2026/366720
10.03.2026
177 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
OVAKENT BELEDİYESİ AKARYAKIT
Yüklenici: YIKILMAZ PETROL ÜRÜNLERİ SPOR TESİSLERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1.485.000,00 TRY
2026/270750 · OVAKENT BELEDİYE BAŞKANLIĞI - MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 27.02.2026
OVAKENT BELEDİYE BAŞKANLIĞI - MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/270750
27.02.2026
188 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
30 000 litre motorin 1000 litre kurşunsuz benzin 2000 litre likit petrol gazı(LPG)
Yüklenici: COŞARLAR TARIM ÜRÜNLERİ MOBİLYA TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. · 1.561.161,00 TRY
2026/161446 · SIRÇALI BELEDİYESİ (5) · 13.02.2026
SIRÇALI BELEDİYESİ (5)
2026/161446
13.02.2026
202 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
KURU GIDA ALIMI
Yüklenici: BTH KURUMSAL GIDA TEMİZLİK KIRTASİYE NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.643.000,00 TRY
2026/62604 · Cezaevi Müdürlüğü-T Tipi Kapalı ve Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 09.02.2026
Cezaevi Müdürlüğü-T Tipi Kapalı ve Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2026/62604
09.02.2026
206 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEYVE SEBZE ALIMI
Yüklenici: CAVİT TAŞ · 2,636,250.00 TRY
2025/2427600 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BOĞAZLIYAN T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 21.01.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BOĞAZLIYAN T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/2427600
21.01.2026
225 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI AKARYAKIT (MOTORİN VE BENZİN) ALIM İŞİ
Yüklenici: YAMAÇLI PETROL TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.944.650,00 TRY
2025/2217900 · YAMAÇLI BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 24.12.2025
YAMAÇLI BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2025/2217900
24.12.2025
253 gün geçti
Yapım YOZGAT Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
YAMAÇLI (YOZGAT) GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ (GES) PROJESİ TASARIMI, TEDARİKİ VE KURULUMU
Yüklenici: CONSECO YATIRIM ENERJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 448,000.00 USD (Amerikan Doları)
2025/1991754 · YAMAÇLI BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 15.12.2025
YAMAÇLI BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2025/1991754
15.12.2025
262 gün geçti
Hizmet e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI PERSONEL SERVİS ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI
Yüklenici: MUSTAFA TÜRKMEN · 898.936,00 TRY
2025/2041505 · Cezaevi Müdürlüğü-T Tipi Kapalı ve Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 09.12.2025
Cezaevi Müdürlüğü-T Tipi Kapalı ve Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2025/2041505
09.12.2025
268 gün geçti