| İhale Kayıt Numarası (İKN) | : | 2026/1335332 |
| 1- İdarenin | ||
| 1.1. Adı | : | ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ |
| 1.2. Adresi | : | Cemalpaşa Mah. Ethem Ekin Sok. No:16 PK:01120 SEYHAN/ADANA |
| 1.3. Telefon numarası | : | 03224571025 |
| 1.4. İhale dokümanının görülebileceği ve indirilebileceği internet sayfası | : | https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/ |
| 2.1. Tarih ve Saati | : | 21.08.2026 - 10:30 |
| 2.2. Yapılacağı (e-tekliflerin açılacağı) adres | : | ASKİ Genel Müdürlüğü İşletme Tesisleri (Şantiye) Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale Şube Müdürlüğü |
| 3.1. Adı | : | DN20 VOLÜMETRİK SOĞUK SU SAYACI (MONTAJ DAHİL) ALIMI |
| 3.2. Niteliği, türü ve miktarı | : | 100.000 ADET, DN20 VOLÜMETRİK SOĞUK SU SAYACI (MONTAJ DAHİL) ALIMI Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. |
| 3.3. Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Ziyapaşa Mah. Mustafa Kemalpaşa Bulvarı üzeri ASKİ Genel Müdürlüğü Kuzey Şantiyesi Sayaç Ayar ve Kontrol Şube Müdürlüğü (Seyhan/ADANA) Ambarına teslim edilecektir. |
| 3.4. Süresi/teslim tarihi | : | Birinci Partide 20.000 Adet DN20 Su Sayacı, işe başlama tarihinden sonra en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir. İkinci Partide 20.000 Adet DN20 Su Sayacı, idarenin talebinden sonra en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir. Üçüncü Partide 20.000 Adet DN20 Su Sayacı, idarenin talebinden sonra en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir. Dördüncü Partide 20.000 Adet DN20 Su Sayacı, idarenin talebinden sonra en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir. Beşinci Partide 20.000 Adet DN20 Su Sayacı, idarenin talebinden sonra en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir. |
| 3.5. İşe başlama tarihi | : | Sözleşmenin imzalandığı gün işe başlanacaktır. |
| 4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler: |
| Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir. |
| 4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler: |
|
4.3.1. Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kesin kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin
% 20 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş
deneyimini gösteren
belgelere veya teknolojik ürün deneyim belgesine ait bilgiler.
4.3.1.1. Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere kullanılan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ve 4734 sayılı Kanuna göre yapılacak ihalelere ilişkin sözleşmelerin yürütülmesi konusunda temsile ve yönetime yetkili olan ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicili müdürlükleri veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartların korunduğunu gösteren, e-forma uygun belgenin kullanılması zorunludur. 4.3.1.2. 4734 sayılı Kanun kapsamındaki idarelere taahhüt edilenler dışında yurt dışında gerçekleştirilen işlerden elde edilen iş deneyiminin 13/1/2011 tarihli ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanununun 195 inci maddesinin ikinci fıkrası gereğince pay çoğunluğuna dayanarak kurulan şirketler topluluğu ilişkisi içinde kullanılması halinde bu hukuki ilişkiyi ve bu ilişkinin süresini tevsik eden belgelerin sunulması zorunludur. |
| 4.3.2 İhale konusu işin ya da malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince sicil, izin, ruhsat, faaliyet belgesi vb. belgeler: |
Sayaçlarda kullanılacak boyanın canlı sağlığına zararlı olmadığına dair belde Sayaçların 2014/32/AB ve/veya 2014/22/AT Tip Onay Belgesi TS EN ISO 17025 Laboratuvar Yetkinlik Belgesi veya sayaç testlerinin TS EN ISO 17025 Laboratuvar Yetkinlik Belgesi bulunan laboratuvarda yapılacağının gösterildiğine dair belge |
| 4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler: |
| 4.4.1. Kamu veya Özel Sektörde gerçekleştirilen, her türlü su sayacı satışı, her türlü su sayaç montaj işleri, birlikte veya ayrı ayrı olmak üzere benzer iş olarak kabul edilecektir. |