Hizmet e-İhale KASTAMONU Sonuç İlanı Yayımlanmış

6 Ay Süreli Araç Kiralama Hizmet Alımı

2026/1498684 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (69)

SONUÇ İLANI
6 AY SÜRELİ ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

İhale kayıt numarası:2026/1498684
1- İhalenin
a) Tarihi :14.08.2026
b) Türü : Hizmet alımı
c) Usulü :Pazarlık (MD 21 B)
d) Pazarlık Usulünün Seçilme
Gerekçesi
:Doğal afetler, salgın hastalıklar, can veya mal kaybı tehlikesi gibi ani ve beklenmeyen veya yapım tekniği açısından özellik arz eden veya yapı veya can ve mal güvenliğinin sağlanması açısından ivedilikle yapılması gerekliliği idarece belirlenen hallerde veyahut idare tarafından önceden öngörülemeyen olayların ortaya çıkması üzerine ihalenin ivedi olarak yapılmasının zorunlu olması.
e) Yaklaşık Maliyeti :17.604.280,27 TRY
2- İhale konusu hizmetin
a) Adı :6 AY SÜRELİ ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI
b) Yapılacağı yer :TEİAŞ 22. Bölge Müdürlüğü ve Bağlı İşyerleri
c) Süresi :6 aydır
3- Teklifler
a) Dokümanı EKAP üzerinden
e-imza kullanarak indiren sayısı
:6
b) Toplam Teklif Sayısı :3
c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı :3
d) Yerli istekli lehine
fiyat avantajı uygulaması
: Uygulanmamıştır
4- Sözleşmenin
a) Tarihi :25.08.2026
b) Bedeli :16.968.078,98 TRY
c) Süresi :
d) Yüklenici :MUSTAFA ŞEN
e) Yüklenicinin uyruğu :Türkiye
f) Yüklenicinin adresi :PLEVNE CAD. (CAD./SK.) No:16/7 CEBRAİL MAH. (MAHALLE/SEMT) MERKEZ KASTAMONU KASTAMONU MERKEZ/KASTAMONU
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sözleşmeler / yükleniciler

YükleniciMUSTAFA ŞEN
Bedel16,968,078.98 TRY
Tarih25.08.2026
En düşük teklif16,968,078.98 TRY
En yüksek teklif19,260,078.98 TRY