Yapım e-İhale BURDUR Sonuç İlanı Yayımlanmış

Burdur Gölhisar İlçesi Yamadı Köyünde Tespit Edilmiş AMB ler İçinde Kalan Alanlarda Kaya Islahı Yapım İşi

2026/1521971 · BURDUR İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK (288)

SONUÇ İLANI
BURDUR GÖLHİSAR İLÇESİ YAMADI KÖYÜNDE TESPİT EDİLMİŞ AMB LER İÇİNDE KALAN ALANLARDA KAYA ISLAHI YAPIM İŞİ
BURDUR İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK

İhale kayıt numarası:2026/1521971
1- İhalenin
a) Tarihi :18.08.2026
b) Türü : Yapım işi
c) Usulü :Pazarlık (MD 21 B)
d) Pazarlık Usulünün Seçilme
Gerekçesi
:Doğal afetler, salgın hastalıklar, can veya mal kaybı tehlikesi gibi ani ve beklenmeyen veya yapım tekniği açısından özellik arz eden veya yapı veya can ve mal güvenliğinin sağlanması açısından ivedilikle yapılması gerekliliği idarece belirlenen hallerde veyahut idare tarafından önceden öngörülemeyen olayların ortaya çıkması üzerine ihalenin ivedi olarak yapılmasının zorunlu olması.
e) Yaklaşık Maliyeti :3.358.844,90 TRY -->
2- İhale konusu yapım işinin
a) Adı :BURDUR GÖLHİSAR İLÇESİ YAMADI KÖYÜNDE TESPİT EDİLMİŞ AMB LER İÇİNDE KALAN ALANLARDA KAYA ISLAHI YAPIM İŞİ
b) Yapılacağı yer :Burdur Gölhisar İlçesi Yamadı Köyü
c) Süresi :20
3- Teklifler
a) Dokümanı EKAP üzerinden
e-imza kullanarak indiren sayısı
:2
b) Toplam Teklif Sayısı :1
c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı :1
d) Yerli istekli lehine
fiyat avantajı uygulaması
: Uygulanmamıştır
4- Sözleşmenin
a) Tarihi :25.08.2026
b) Bedeli :2.745.000,00 TRY
c) Süresi :28.08.2026 - 17.09.2026
d) Yüklenicisi :PROSE PROJE MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ
e) Yüklenicinin uyruğu :Türkiye
f) Yüklenicinin adresi :Güzeltepe Mah. Hoşdere Cad. İkramiye Apt. No:208/11 06690 ÇANKAYA/ANKARA
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sözleşmeler / yükleniciler

YükleniciPROSE PROJE MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ
Bedel2,745,000.00 TRY
Tarih25.08.2026
En düşük teklif2,745,000.00 TRY
En yüksek teklif2,745,000.00 TRY