Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

245.949 ihale · 224 aktif · 245.725 pasif Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
15 EYLÜL-31 ARALIK 2026 TARİHLERİ ARASI MALZEMELİ HAZIR YEMEK
Yüklenici: AKYOL KURUMSAL YEMEK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 34,195,258.00 TRY
2026/1456588 · POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI YOZGAT POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 14.08.2026
POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI YOZGAT POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/1456588
14.08.2026
20 gün geçti
Mal e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
27 KALEM KAHVALTILIK MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: REFİK YILDIZ · 1,718,500.00 TRY
2026/1438099 · AKYAKA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKYAKA İMKB ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 14.08.2026
AKYAKA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKYAKA İMKB ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1438099
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI HAFTASI ULUSLARARASI HALK OYUNLARI GÖSTERİLERİ ORGANİZASYONU HİZMET ALIMI
Yüklenici: KARTANSAŞ KARTAL HALK PAZARLARI GIDA SAĞLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 3,198,200.00 TRY
2026/1460115 · KARTAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI (242) · 14.08.2026
KARTAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI (242)
2026/1460115
14.08.2026
20 gün geçti
Mal e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DENTAL KEMİK İÇİ İMPLANT ALIMI
Yüklenici: BDD MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 875,000.00 TRY
2026/1510293 · BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİLÜFER AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (16) · 14.08.2026
BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİLÜFER AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (16)
2026/1510293
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Malazgirt Zaferi'nin 955 Yıldönümü Kutlamaları Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: NOAHS ARK TRAVEL TURİZM İNŞAAT TEMİZLİK BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 386,100.00 TRY
2026/1510295 · AĞRI GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (104) · 14.08.2026
AĞRI GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (104)
2026/1510295
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇEKİCİ (YARI RÖMORK VE LOWBED İLE BERABER), KAMYON VE KURTARICI ARAÇLARIN TAMİR, BAKIM, ONARIM İLE YEDEK PARÇA DEĞİŞİMİ HİZMETİ
Yüklenici: BUSTECH ARAÇ BAKIM ONARIM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 126,660,000.00 TRY
2026/1486850 · İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI HİZMET ALIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (358) · 14.08.2026
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI HİZMET ALIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (358)
2026/1486850
14.08.2026
20 gün geçti
Yapım e-İhale AYDIN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KUŞADASI İLÇESİ SOĞUCAK MAHALLESİ 1380 CADDE İKSA VE SANAT YAPILARI YAPIM İŞİ
Yüklenici: MARTOKSAL PROJE YAPIM İNŞAAT TAAHHÜT ANONİM ŞİRKETİ · 302,282,980.00 TRY
2026/1483668 · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (15) · 14.08.2026
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (15)
2026/1483668
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 – 2027 YILI (01-09-2026 - 30-06-2027) TARİHLERİ ARASINDA MALZEME DAHİL YEMEK ÜRETİM, DAĞITIM VE SERVİS HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: A1 CATERİNG YEMEKÇİLİK LİMİTED ŞİRKETİ · 208,244,000.00 TRY
2026/1416174 · İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI (10) · 14.08.2026
İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI (10)
2026/1416174
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 AY SÜRE İLE 3 ADETİ SÜRÜCÜLÜ TOPLAM 5 ADET (YAKIT HARİÇ) ARAÇ KİRALAMA
Yüklenici: MUSTAFA ŞEN · 3,985,353.28 TRY
2026/1488526 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (56) · 14.08.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (56)
2026/1488526
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TEİAŞ 15 Bölge Müdürlüğü 23 adet sürücüsü ile birlikte, 2 adet sürücüsüz 6 ay süreli araç kiralama hizmet alımı işi
Yüklenici: ENZEL İNŞAAT TAAHHÜT TAŞIMACILIK GÜVENLİK VE TEMİZLİK HİZMETLERİ İTHALAT-İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 18,593,721.10 TRY
2026/1496008 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (76) · 14.08.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (76)
2026/1496008
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale TRABZON Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 Ay Süreli 22 Adet (21 Adet Sürücülü ve 1 Adet Sürücüsüz) Araç Kiralama Hizmet Alımı
Yüklenici: GÖK-ER TAŞIMACILIK SINIR TİCARETİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 21,831,649.37 TRY
2026/1484033 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (47) · 14.08.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (47)
2026/1484033
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale DENİZLİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 Ay Süreli 36 Adet(28 adedi Sürücülü) Muhtelif Araç Kiralama
Yüklenici: BEŞBEŞ TUR TURİZM TAŞIMACILIK PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT TEMİZLİK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 24,496,530.12 TRY
2026/1494718 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (37) · 14.08.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (37)
2026/1494718
14.08.2026
20 gün geçti
Mal e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
VAN İLİ MERKEZ ve İLÇELER PLAKA TANIMA SİSTEMİ GENİŞLEME PROJESİ
Yüklenici: MOBESE MOBİL ELEKTRONİK SİSTEM ENTEGRASYONU SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 8,944,889.56 TRY
2026/1453329 · VAN YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI (317) · 14.08.2026
VAN YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI (317)
2026/1453329
14.08.2026
20 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Polisevi Şube Müdürlüğümüzdeki 5 adet suit odaları için tefrişat malzemesi alım işi
Yüklenici: MURAT YAŞAR MRY TEMİZLİK İNŞAAT VE PEYZAJ · 2,400,000.00 TRY
2026/1502228 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AĞRI İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 14.08.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AĞRI İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1502228
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale KASTAMONU Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
Kastamonu ili Hanönü İlçesinde bulunan taşımalı eğitim kapsamındaki Ortaöğretim (Lise) öğrencilerinin taşıma merkezi okullara 3(üç) araç ile 181 iş günü taşınması hizmet alımı işi
Yüklenici: NEBAHAT TEKİN · 511,325.00 TRY
2026/1464710 · KASTAMONU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HANÖNÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 13.08.2026
KASTAMONU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HANÖNÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/1464710
13.08.2026
21 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KEMAH BELEDİYESİ CAM SEYİR TERASI ÇEVRE DÜZENLEMSİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: SİEM MİMARLIK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,490,000.00 TRY
2026/1414475 · KEMAH BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE FEN İŞLERİ BİRİMİ (4) · 13.08.2026
KEMAH BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE FEN İŞLERİ BİRİMİ (4)
2026/1414475
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI
Yüklenici: GİRAY TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 36,913,063.20 TRY
2026/1499688 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (132) · 13.08.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (132)
2026/1499688
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bölge Müdürlüğümüz Bünyesinde Kullanılmak Üzere 6 Ay Süreli 26 Adet Muhtelif Araç ve 25 Adet Sürücü Kiralama
Yüklenici: AZUR ORGANİZASYON TURİZM TAŞIMACILIK EĞİTİM VE REKLAM HİZMETLERİ PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 19,756,647.55 TRY
2026/1490795 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 13.08.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1490795
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Pazarlık 21/f 50 (günlük) DSİ GAP 15 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞOFÖRLÜ TAŞIT KİRALAMA HİZMET ALIMI (Şos)
Yüklenici: YEKTA TEMİZLİK TAŞIMACILIK GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,909,022.91 TRY
2026/1498455 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (84) · 13.08.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (84)
2026/1498455
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI SAĞLIK TESİSLERİNİN İHTİYACI OLAN 3 AY SÜRELİ 10 KISIM LABORATUVAR HİZMET ALIMI
Yüklenici: ALİCE MEDİKAL SOSYAL HİZMETLER KIRTASİYE TAŞIMACILIK PETROL SANAYİ TAAHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,448,768.00 TRY
2026/1467852 · SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306) · 13.08.2026
SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306)
2026/1467852
13.08.2026
21 gün geçti