Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

246.570 ihale · 310 aktif · 246.260 pasif Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Minibüs Kiralama Hizmet Alım İşi
Yüklenici: VAN SAFRAN TURİZM TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 8,750,750.00 TRY
2026/1512971 · VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (760) · 13.08.2026
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (760)
2026/1512971
13.08.2026
21 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
10x20x6 renkli dikdörtgen parke taşı ve 50x50x4,5 Sfero döküm yağmur ızgarası
Yüklenici: GENÇ ANADOLU GRUP İNŞAAT TAAHHÜT GIDA GAZETE TURİZM OTOMOTİV İMALAT DIŞ TİCARET SANAYİİ LİMİTED ŞİRKETİ · 3,380,000.00 TRY
2026/1499038 · UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (34) · 13.08.2026
UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (34)
2026/1499038
13.08.2026
21 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Rize İkizdere Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Genel Onarımı İşi
Yüklenici: OĞUZHAN PAPAKER, ZEYNEP GÖKÇE AKSOY İş Ortaklığı · 7,847,777.53 TRY
2026/1503504 · RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158) · 13.08.2026
RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158)
2026/1503504
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Amasya İli Hamamözü İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 36 İlköğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat 3 ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: MUSTAFA TOPTAŞ · 675,000.00 TRY
2026/1461398 · AMASYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAMAMÖZÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 13.08.2026
AMASYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAMAMÖZÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2026/1461398
13.08.2026
21 gün geçti
Mal e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
46 KALEM KURU MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: REFİK YILDIZ · 739,750.00 TRY
2026/1440664 · AKYAKA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKYAKA İMKB ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 13.08.2026
AKYAKA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKYAKA İMKB ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1440664
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
23 Adet (22 Adeti Sürücülü) Aracın Hizmet Alımı Yoluyla 6 Ay Süreli Kiralama İşi
Yüklenici: Yİ-BAL TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. · 19,699,877.83 TRY
2026/1486261 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 17. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (37) · 13.08.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 17. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (37)
2026/1486261
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale BİLECİK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ses, Sahne, Truss, Işık, Ekran Sistemleri Kurulumu Hizmeti Alımı
Yüklenici: 222 SES IŞIK GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,860,000.00 TRY
2026/1510665 · BOZÜYÜK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (80) · 13.08.2026
BOZÜYÜK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (80)
2026/1510665
13.08.2026
21 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Saf Buhar Jeneratörü
Yüklenici: KG ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER MÜHENDİSLİK İTHALAT İHRACAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 14,800,000.00 TRY
2026/1429218 · HAYVANCILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞAP ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ (29) · 13.08.2026
HAYVANCILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞAP ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ (29)
2026/1429218
13.08.2026
21 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞ DUVAR YAPIM İŞİ
Yüklenici: ERBAH YAPI TAAHHÜT İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,490,656.14 TRY
2026/1479679 · İYİDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (37) · 13.08.2026
İYİDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (37)
2026/1479679
13.08.2026
21 gün geçti
Mal e-İhale AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
8 CM LİK BETON PARKE TAŞI ALIMI
Yüklenici: ALFATEK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,379,740.00 TRY
2026/1419574 · GÜLPINAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 13.08.2026
GÜLPINAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1419574
13.08.2026
21 gün geçti
Yapım e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
VAN İLİ ERCİŞ İLÇESİ ÇELEBİBAĞI 16 DERSLİKLİ İLKOKUL VE ÇEVRE DÜZENLEME YAPIM İŞİ
Yüklenici: SER-BAL ELEKTRİK İNŞAAT GIDA TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, ABAN ELEKTRİK İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 108,593,000.00 TRY
2026/1465095 · VAN YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI (317) · 13.08.2026
VAN YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI (317)
2026/1465095
13.08.2026
21 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇORLU İLÇESİ GENERAL BASRİ SARAN STADYUMU ONARIM İŞİ
Yüklenici: SÜLEYMAN FETHİ ŞİRİN · 3,790,000.00 TRY
2026/1482063 · TEKİRDAĞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (44) · 13.08.2026
TEKİRDAĞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (44)
2026/1482063
13.08.2026
21 gün geçti
Yapım e-İhale ISPARTA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Isparta Merkez Tenzile Erdoğan Anadolu Lisesi, Gazi Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Mürşide Ermumcu Anadolu Lisesi Binası Doğalgaz Tesisatı ve Baca Yenileme İşi
Yüklenici: YAKSAN MEKANİK DOĞAL GAZ İNŞAAT ENERJİ ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,240,000.00 TRY
2026/1405384 · ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 13.08.2026
ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1405384
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet GİRESUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ ÖĞRENCİ TAŞIMA UYGULAMASI KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERE SUNULACAK ÜCRETSİZ ÖĞLE YEMEĞİ HİZMET ALIMI
Yüklenici: BULANCAK ÖĞRETMEN EVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ İKTİSADİ İŞLETMESİ · 6,047,639.00 TRY
2026/1503788 · GİRESUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BULANCAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (63) · 13.08.2026
GİRESUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BULANCAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (63)
2026/1503788
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI TAŞIMALI ÖĞRENCİ YEMEK HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: TOKAT TURHAL ÖĞRETMENEVİ ASO MÜDÜRLÜĞÜ TURHAL · 7,867,600.00 TRY
2026/1528878 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TURHAL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 13.08.2026
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TURHAL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1528878
13.08.2026
21 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Müzahir Sille Spor Salonu Yangın Tadilatları ve Bakım Onarım İşi
Yüklenici: ATLY YAPI İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 114,869,220.40 TRY
2026/1460308 · İSTANBUL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (307) · 13.08.2026
İSTANBUL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (307)
2026/1460308
13.08.2026
21 gün geçti
Mal e-İhale MANİSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YEM KATKI MADDELERİ
Yüklenici: ORÇUN ELBİRLİK · 2,835,000.00 TRY
2026/1490362 · BİTKİSEL ÜRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MANİSA BEYDERE TOHUM SERTİFİKASYON TEST MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 13.08.2026
BİTKİSEL ÜRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MANİSA BEYDERE TOHUM SERTİFİKASYON TEST MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1490362
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Araç Kiralama Hizmeti Alımı
Yüklenici: SER-BAL ELEKTRİK İNŞAAT GIDA TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 19,339,131.63 TRY
2026/1478347 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (36) · 13.08.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (36)
2026/1478347
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
2026- 2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İSKENDERUN İLÇESİ ÖZEL EĞİTİM ALT SINIF ÖĞRENCİLERİNİN TAŞIMA İHALESİ İŞİ
Yüklenici: MDA KILIÇ TURİZM VE FİLO KİRALAMA ANONİM ŞİRKETİ · 688,609.97 TRY
2026/1440130 · HATAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İSKENDERUN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 13.08.2026
HATAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İSKENDERUN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1440130
13.08.2026
21 gün geçti
Mal e-İhale GİRESUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Parke ve Bordür Taş Mal Alım İşi
Yüklenici: TORUNLAR İNŞAAT, TAAHHÜT, NAKLİYAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,358,800.00 TRY
2026/1482822 · KEŞAP BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 13.08.2026
KEŞAP BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2026/1482822
13.08.2026
21 gün geçti