Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

976.167 ihale · 9.559 aktif · 966.608 pasif Filtreyi temizle
Mal e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SFERO VE GALVANİZ DÖKÜM GRUBU MAL ALIMI İŞİ
2026/1593291 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 25.09.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2026/1593291
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Akaryakıt Mal Alım İşi
2026/1584453 · VAN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (146) · 25.09.2026
VAN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (146)
2026/1584453
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale KONYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 Grup Genel Cerrahi AD Demirbaş Alımı İhalesi
2026/1512550 · SELÇUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (152) · 25.09.2026
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (152)
2026/1512550
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
BEYİN VE SİNİR CERRAHİ SARF MALZEMELERİ
2026/1544696 · ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (311) · 25.09.2026
ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (311)
2026/1544696
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale MUĞLA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
14 KISIM CERRAHİ EL ALETLERİ SETİ ALIMI
2026/1544916 · MUĞLA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ MUĞLA MARMARİS DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (16) · 25.09.2026
MUĞLA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ MUĞLA MARMARİS DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (16)
2026/1544916
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ HASTANELERİ MERKEZ BİNA POLİKLİNİKLER H-I BLOK İÇİN VRF KLİMA SİSTEMİ ALIMI
2026/1538818 · DİCLE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (264) · 25.09.2026
DİCLE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (264)
2026/1538818
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
8cm Kilit Taşı Alımı (Nakliye Dahil)
2026/1617430 · ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 25.09.2026
ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1617430
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale SAKARYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SAKARYA ŞEHİR HASTANESİ PATOLOJİ TIBBİ CİHAZ ALIMI
2026/1517789 · SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (223) · 25.09.2026
SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (223)
2026/1517789
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026 YILI KIŞLIK KIYAFET, KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM (KKD) VE AYAKKABI ALIMI
2026/1602345 · ALANYA BELEDİYESİ PERSONEL LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 25.09.2026
ALANYA BELEDİYESİ PERSONEL LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1602345
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
23 Bölge Müdürlüğü Sulama ve Depolama Tesislerine Ölçü Tesisleri Kurulumu
2026/1538010 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 23. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (176) · 25.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 23. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (176)
2026/1538010
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale YOZGAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Küçükbaş Portatif Hayvan Çadırı Mal Alımı ve Montaj İşi
2026/1382094 · YOZGAT İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ BOĞAZLIYAN İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 25.09.2026
YOZGAT İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ BOĞAZLIYAN İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/1382094
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale BURSA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Dn20 mm Çapında, 190 mm Boyunda 100000 Adet Mekanik Soğuk Su Sayacı Alımı İşi
2026/1562662 · BURSA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (475) · 25.09.2026
BURSA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (475)
2026/1562662
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale ÇORUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE BAĞLI SAĞLIK TESİSLERİNE 2027 YILI SERBEST PİYASADAN ELEKTRİK ENERJİSİ ALIMI
2026/1572832 · ÇORUM İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (287) · 25.09.2026
ÇORUM İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (287)
2026/1572832
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale BİLECİK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sosyal Tesiste Kullanılmak Üzere 9 Kısım Gıda Ürünleri Alımı (Peyderpey Olacaktır Yıl Sonuna Kadar Geçerli Olacaktır)
2026/1471911 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI BOZÜYÜK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 25.09.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI BOZÜYÜK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1471911
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Endüstriyel Karıştırma, Kurutma, Paketleme Organik Atık Kırıcı ve Pelet Makinesi İle Ekipmanları Alım İşi
2026/1589836 · ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 24.09.2026
ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1589836
24.09.2026
21 gün kaldı
Mal e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
POLİETİLEN BORU EK PARÇA, PPRC BORU EK PARÇA, U-PVC BORU EK PARÇA VE KAPLİN MALZEME MAL ALIMI İŞİ
2026/1583627 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 24.09.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2026/1583627
24.09.2026
21 gün kaldı
Mal e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Yatay Milli Kademeli Pompa ve Motoru Mal Alım İşi
2026/1582986 · GAZİANTEP SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (241) · 24.09.2026
GAZİANTEP SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (241)
2026/1582986
24.09.2026
21 gün kaldı
Mal e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
3 Kısım, 83 Kalem Kit Malzeme
2026/1571370 · GAZİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (177) · 24.09.2026
GAZİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (177)
2026/1571370
24.09.2026
21 gün kaldı
Mal e-İhale KARABÜK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Elektrik Enerjisi ve Doğalgaz
2026/1521894 · KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (21) · 24.09.2026
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (21)
2026/1521894
24.09.2026
21 gün kaldı
Mal e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 Kalem Buji
2026/1497954 · ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARAÇ BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (267) · 24.09.2026
ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARAÇ BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (267)
2026/1497954
24.09.2026
21 gün kaldı