Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

90 ihale · 2 aktif · 88 pasif · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
KAPALI KASA KAMYONET VE ÇİFT SIRALI PİKAP KİRALAMA HİZMET ALIMI İŞİ
2025/161791 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 17.02.2025
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2025/161791
17.02.2025
563 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
PEYZAJ TAŞI ALIM İŞİ
2024/1730219 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 06.01.2025
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1730219
06.01.2025
605 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
HAVA BİSİKLETİ VE MACERA PARKI MONTAJLI MAL ALIM İŞİ
2024/1566653 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 20.12.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1566653
20.12.2024
622 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
AKARÇAY YOL YAPIMI İÇİN MOLOZ TAŞ TAŞINMASI HİZMET ALIM İŞİ
2024/1581835 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 20.12.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1581835
20.12.2024
622 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ŞAHİTLER KAYALIĞI HOBİ BAHÇESİ YAPIMI İÇİN KERESTE ALIM İŞİ
Yüklenici: ALİ İHSAN FİDAN ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYE MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.598.989,80 TRY
2024/1514690 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 04.12.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1514690
04.12.2024
638 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KIŞLIK BİTKİ VE AĞAÇ ALIMI İŞİ
Yüklenici: ÖZBAŞAR PEYZAJ İNŞAAT HAFRİYAT NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6.956.500,00 TRY
2024/1480163 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 28.11.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1480163
28.11.2024
644 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADIM TAŞI ALIMI
Yüklenici: TAYFUN NAKLİYAT TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 649.875,00 TRY
2024/1526442 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 20.11.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1526442
20.11.2024
652 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI İÇİN ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: ALPER ÇETİNER, YAPIDAŞ İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 3.729.600,00 TRY
2024/1421869 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 18.11.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1421869
18.11.2024
654 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KOMPOZİT ÇÖP KOVASI VE ÇÖP POŞETİ ALIM İŞİ
Yüklenici: ADIM ARAŞTIRMA GELİŞTİRME TANITIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 725.000,00 TRY
2024/1488671 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 15.11.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1488671
15.11.2024
657 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
METAL MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: DÖNERKAYA METAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.049.049,00 TRY
2024/1329784 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 24.10.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1329784
24.10.2024
679 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PİK DÖKÜM BANK AYAĞI ALIM İŞİ
Yüklenici: YKD PARK KENT MOBİLYALARI DÖKÜM MAKİNA İNŞAAT PEYZAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 868.500,00 TRY
2024/1329741 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 23.10.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1329741
23.10.2024
680 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ŞEHRİMİZ MUHTELİF MAHALLELERİNDE PARK VE YÜRÜYÜŞ YOLLARI DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: YÜNTAŞ AKARYAKIT GIDA İÇECEK TURİZM MERMER ELEKTRİK NAKLİYAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 46.709.600,10 TRY
2024/1258243 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 21.10.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1258243
21.10.2024
682 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KÖMÜR ALIM İŞİ
Yüklenici: BİRCANLAR MADENCİLİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 913.500,00 TRY
2024/1299979 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 18.10.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1299979
18.10.2024
685 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MİLLET BAHÇESİ WC VE MESCİT YAPIM İŞİ
Yüklenici: SAY YAPI İNŞAAT TAAHHÜT HAFRİYAT NAKLİYAT HAZIR BETON VE ÜRÜNLERİ MERMER MADEN İŞLETMECİLİĞİ TURİZM TİCARET SANAYİİ LİMİTED ŞİRKETİ · 3.455.000,00 TRY
2024/1216604 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 03.10.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1216604
03.10.2024
700 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇOCUK OYUN GRUBU VE SPOR EKİPMANI ALIM İŞİ
Yüklenici: ARS PARK PEYZAJ FİDANCILIK MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 2.379.000,00 TRY
2024/1100786 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 24.09.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1100786
24.09.2024
709 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR GARNİZON KOMUTANLIĞI ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: KAZIM ÇEŞEAY · 1.699.588,10 TRY
2024/1111483 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 17.09.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1111483
17.09.2024
716 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KARO KAUÇUK VE KARO KAUÇUK YAPIŞTIRICI ALIM İŞİ
Yüklenici: SELÇUK KAUÇUK VE PLASTİK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 472.900,00 TRY
2024/1095611 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 13.09.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1095611
13.09.2024
720 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KERESTE ALIMI
Yüklenici: EMSAN KORUSAN EMPRENYE VE ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1.887.000,40 TRY
2024/1066232 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 09.09.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1066232
09.09.2024
724 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MONTAJ DAHİL SEPETLİ PLATFORM ALIM İŞİ
Yüklenici: CNR BELEDİYE HİZMET ARAÇLARI VE ARAÇ ÜSTÜ EKİPMANLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 710.000,00 TRY
2024/1145983 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 04.09.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/1145983
04.09.2024
729 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HOCA AHMET YESEVİ MAHALLESİ SOSYAL TESİS ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: SAY YAPI İNŞAAT TAAHHÜT HAFRİYAT NAKLİYAT HAZIR BETON VE ÜRÜNLERİ MERMER MADEN İŞLETMECİLİĞİ TURİZM TİCARET SANAYİİ LİMİTED ŞİRKETİ · 4.491.878,80 TRY
2024/969693 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 12.08.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/969693
12.08.2024
752 gün geçti