Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

90 ihale · 2 aktif · 88 pasif · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KANLICA MAHALLESİ KANAL KENARI VE MUHTELİF PARK ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ
2026/1536143 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 07.09.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2026/1536143
07.09.2026
4 gün kaldı
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
2026 YILI PARK AYDINLATMASI YAPIM İŞİ
2026/1422557 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 26.08.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2026/1422557
26.08.2026
8 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DOLOMİT POMZA BETON PARKE VE ORTA REFÜJ BORDÜR TAŞI ALIM İŞİ
Yüklenici: YÜNTAŞ AKARYAKIT GIDA İÇECEK TURİZM MERMER ELEKTRİK NAKLİYAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 17,556,000.00 TRY
2026/1022746 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 09.07.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2026/1022746
09.07.2026
56 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
FUAR ALANINA HOBİ BAHÇESİ VE MUHTELİF PARK DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: SAYIN PREFABRİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 23,818,000.00 TRY
2026/811472 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 22.05.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2026/811472
22.05.2026
104 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇOCUK OYUN GRUBU VE AÇIK ALAN SPOR ALETLERİ ALIM İŞİ
Yüklenici: ARS PARK PEYZAJ FİDANCILIK MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 15,915,000.00 TRY
2026/632217 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 04.05.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2026/632217
04.05.2026
122 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BOYA VE HIRDAVAT MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: MERİDYEN TESİSAT YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMA İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,131,700.00 TRY
2026/407704 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 01.04.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2026/407704
01.04.2026
155 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
FİDAN VE SÜS BİTKİSİ ALIMI
Yüklenici: FADILOĞLU YAPI PEYZAJ GIDA TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,800,600.00 TRY
2026/273230 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 16.03.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2026/273230
16.03.2026
171 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
BAHÇE BAKIM MAKİNELERİ VE MALZEME ALIMI
Yüklenici: HAKAN ERGÜNAY · 6,023,550.00 TRY
2026/118622 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 13.03.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2026/118622
13.03.2026
174 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KERESTE ALIM İŞİ
Yüklenici: SEMİTAŞ EMPRENYE VE SANAYİ TESİSLERİ ANONİM ŞİRKETİ. · 4,468,089.00 TRY
2026/269217 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 12.03.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2026/269217
12.03.2026
175 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SIHHİ TESİSAT MALZEMESİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: TURANLAR YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,161,935.00 TRY
2026/273370 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 06.03.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2026/273370
06.03.2026
181 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
METAL MALZEME ALIM İŞİ
Yüklenici: YAPIDAŞ İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 927,895.00 TRY
2026/275337 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 27.02.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2026/275337
27.02.2026
188 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
JENERATÖR ALIM İŞİ
Yüklenici: İŞBİR ELEKTRİK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 1,286,560.00 TRY
2026/117578 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 23.02.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2026/117578
23.02.2026
192 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI İÇİN ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: ALPER ÇETİNER · 2,048,400.00 TRY
2025/1887443 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 02.12.2025
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2025/1887443
02.12.2025
275 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KÖMÜR ALIMI İŞİ
Yüklenici: AKAR KATI YAKIT MEDİKAL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 802.440,00 TRY
2025/1546007 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 10.10.2025
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2025/1546007
10.10.2025
328 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SBR KARO KAUÇUK, SBR GRANÜL, YAPIŞTIRICI VE TOZ BOYA ALIM İŞİ
Yüklenici: VELİ GÜRLER · 1.594.794,00 TRY
2025/1091851 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 19.08.2025
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2025/1091851
19.08.2025
380 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DÖRT AYAKLI SALLANIR METAL ÇÖP KOVASI ALIMI
Yüklenici: YKD PARK KENT MOBİLYALARI DÖKÜM MAKİNA İNŞAAT PEYZAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 639.200,00 TRY
2025/1091800 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 31.07.2025
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2025/1091800
31.07.2025
399 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
METAL MALZEME VE PANEL ÇİT ALIM İŞİ
Yüklenici: MURAT GENÇAY · 422.900,00 TRY
2025/818094 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 25.06.2025
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2025/818094
25.06.2025
435 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KERESTE ALIMI
Yüklenici: ALİ İHSAN FİDAN ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYE MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.338.238,00 TRY
2025/737570 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 23.06.2025
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2025/737570
23.06.2025
437 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAPALI KASA KAMYONET VE ÇİFT SIRALI PİKAP KİRALAMA HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: AKSU GRUP TURİZM SEYAHAT TAŞIMACILIK ORGANİZASYON EĞİTİM TEMİZLİK HİZMETLERİ OTOMOTİV TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 580.230,00 TRY
2025/314704 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 06.03.2025
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2025/314704
06.03.2025
546 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇİZİCİLİ YATAR DAİRE VE KENAR BANTLAMA MAKİNESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: UĞUR TOPRAK MAKİNE HIRDAVAT BİLGİSAYAR İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 759.900,00 TRY
2025/174014 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 18.02.2025
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2025/174014
18.02.2025
562 gün geçti