Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

90 ihale · 2 aktif · 88 pasif · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PARKE BORDÜR VE PEYZAJ TAŞI ALIM İŞİ
Yüklenici: YÜNTAŞ AKARYAKIT GIDA İÇECEK TURİZM MERMER ELEKTRİK NAKLİYAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 14.825.800,00 TRY
2024/819412 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 22.07.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/819412
22.07.2024
773 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 YILI PARK AYDINLATMA YAPIM İŞİ
Yüklenici: ASG ENDÜSTRİYEL ENERJİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.648.250,00 TRY
2024/864350 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 12.07.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/864350
12.07.2024
783 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SÜS BİTKİSİ ALIM İŞİ
Yüklenici: ÖZBAŞAR PEYZAJ İNŞAAT HAFRİYAT NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4.146.700,00 TRY
2024/757235 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 04.07.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/757235
04.07.2024
791 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
METAL MALZEMESİ VE PVC ÖRGÜ TELİ ALIM İŞİ
Yüklenici: DÖNERKAYA METAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 241.241,00 TRY
2024/796741 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 28.06.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/796741
28.06.2024
797 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇOCUK OYUN GRUBU YEDEK PARÇA ALIM İŞİ
Yüklenici: YALIZ İNŞAAT ORGANİZASYON TURİZM İŞ MAKİNALARI GIDA PEYZAJ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 297.500,00 TRY
2024/770520 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 28.06.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/770520
28.06.2024
797 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ŞEHRİMİZ MUHTELİF PARKLARINDA ÇOCUK OYUN ALANI VE PARKE TAŞI YAPILMASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: AFTAŞ DOĞAL TAŞ BETON MAMÜLLERİ MADEN İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5.968.300,00 TRY
2024/755811 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 27.06.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/755811
27.06.2024
798 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BAYRAKTEPE MEZARLIĞI 110 ADET MEZAR YAPIM İŞİ
Yüklenici: ALPER ÇETİNER · 2.788.177,72 TRY
2024/721715 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 26.06.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/721715
26.06.2024
799 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
8 ADET SU DEPOSU BESLEME KABLOSU YAPIM İŞİ
Yüklenici: GÜMÜŞSAN ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.394.412,00 TRY
2024/797514 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 26.06.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/797514
26.06.2024
799 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İSTASYON KAVŞAĞI ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: SAY YAPI İNŞAAT TAAHHÜT HAFRİYAT NAKLİYAT HAZIR BETON VE ÜRÜNLERİ MERMER MADEN İŞLETMECİLİĞİ TURİZM TİCARET SANAYİİ LİMİTED ŞİRKETİ · 811.333,50 TRY
2024/748666 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 13.06.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/748666
13.06.2024
812 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
8 ADET SU DEPOSU BESLEME KABLOSU YAPIM İŞİ
2024/724276 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 12.06.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/724276
12.06.2024
813 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TESİSAT MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: İPEK HIRDAVAT DEMİR ÇELİK ELEKTRONİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1.494.895,00 TRY
2024/606931 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 07.06.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/606931
07.06.2024
818 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KARO KAUÇUK, KARO KAUÇUK YAPIŞTIRICISI VE GRANÜL KAUÇUK YAPIŞTIRICISI ALIM İŞİ
Yüklenici: DUAYEN YAPI KİMYA VE MAKİNA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 972.000,00 TRY
2024/619834 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 05.06.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/619834
05.06.2024
820 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF PEYZAJ TAŞI ALIM İŞİ
Yüklenici: HASAN ÇETİNKAYA · 2.631.250,00 TRY
2024/606476 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 04.06.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/606476
04.06.2024
821 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KERESTE ALIM İŞİ
Yüklenici: ALİ İHSAN FİDAN ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYE MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.196.650,00 TRY
2024/635693 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 03.06.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/635693
03.06.2024
822 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YAZLIK ÇİÇEK ALIMI
Yüklenici: ANKASERRA PEYZAJ TARIM GIDA TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 654.500,00 TRY
2024/673083 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 31.05.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/673083
31.05.2024
825 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PANEL ÇİT ALIM İŞİ
Yüklenici: SIRRI GÜRLER · 333.333,60 TRY
2024/613752 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 24.05.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/613752
24.05.2024
832 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
JEOTERMAL SERA ELEKTRİK HATTI ÇEKİMİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: ASG ENDÜSTRİYEL ENERJİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 518.250,00 TRY
2024/613882 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 21.05.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/613882
21.05.2024
835 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
TESİSAT MALZEMESİ ALIM İŞİ
2024/386781 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 17.04.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/386781
17.04.2024
869 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
FUAR ALANI ÇOK AMAÇLI ATÖLYE BİNASI YAPIM İŞİ
2024/354825 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 16.04.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/354825
16.04.2024
870 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
BAYINDIR GRANÜL KAUÇUK YAPIŞTIRICISI ALIMI
2024/338492 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 05.04.2024
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ PARK-BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2024/338492
05.04.2024
881 gün geçti