Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

103 ihale · 5 aktif · 98 pasif · AFYONKARAHİSAR · İHSANİYE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

İHSANİYE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay önceki ayla aynı
0 3 6 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 6 ihale Ara 24 · 6 ihale Ara 24 Oca 25 · 3 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 3 ihale Nis 25 · 4 ihale Nis 25 May 25 · 2 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 5 ihale Ağu 25 · 6 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 5 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 2 ihale Ara 25 · 6 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 2 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 1 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 4 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 4 ihale Eyl 26
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Zemin Kauçuk Alımı ve Montajı
2026/1620545 · DÖĞER BELEDİYE BAŞKANLIĞI (13) · 16.09.2026
DÖĞER BELEDİYE BAŞKANLIĞI (13)
2026/1620545
16.09.2026
13 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1583810 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 04.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1583810
04.09.2026
1 gün kaldı
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
HALI YIKAMA VE SABUN ATÖLYESİ MAKİNE VE EKİPMANLARI
2026/1484305 · İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (25) · 03.09.2026
İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (25)
2026/1484305
03.09.2026
Bugün
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İhsaniye İlçesi Millî Eğitim Müdürlüğü MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında İhale Edilemeyen 10 İlköğretim Öğrencilerinin 4 (dört) Taşıma Merkezi Okula 2 (iki) Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alım İşi
2026/1566516 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 02.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1566516
02.09.2026
1 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
MAHALLE FIRINLARI YAPIMI
2026/1476831 · İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (25) · 20.08.2026
İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (25)
2026/1476831
20.08.2026
14 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Açık futbol sahası Yapımı ve Kapalı futbol sahası tamiri
2026/1415821 · İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (25) · 18.08.2026
İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (25)
2026/1415821
18.08.2026
16 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GAZLIGÖL BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE VE BELEDİYE TİPİ BORDÜR TAŞI
Yüklenici: YILDIZAY NAKLİYAT VE İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 3,320,000.00 TRY
2026/1479750 · GAZLIGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI (20) · 13.08.2026
GAZLIGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI (20)
2026/1479750
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Afyonkarahisar İli/ İhsaniye İlçesi Millî Eğitim Müdürlüğü 122 İlköğretim ve Ortaöğretim Öğrencilerinin 14 (ondört) Taşıma Merkezi Okula 12 (oniki) Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1319034 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 05.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İHSANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1319034
05.08.2026
29 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
KADIN EMEĞİ EKONOMİK DEĞERE DÖNÜŞÜYOR PROJESİ HALI YIKAMA VE SABUN ATÖLYESİ MAKİNE VE EKİPMANLARI MAL ALIMI
2026/1102206 · İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (25) · 07.07.2026
İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (25)
2026/1102206
07.07.2026
58 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Parke taş ile tamir, yol ve kaldırım yapımı
Yüklenici: TOPTAŞ BETON ELEMANLARI İMALAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,322,840.00 TRY
2026/1018212 · İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (25) · 16.06.2026
İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (25)
2026/1018212
16.06.2026
79 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çevre Düzenlemesi Kapsamında Yol ve Kaldırım İmalatları
Yüklenici: İÇEGE İNŞAAT VE TAAHHÜT ALTYAPI DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,290,000.00 TRY
2026/796065 · KAYIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 15.05.2026
KAYIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/796065
15.05.2026
111 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YAYLABAĞI BELEDİYESİ TRİBÜNLÜ KAPALI HALISAHA VE SOYUNMA ODASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: PD GRUP YAPI PROJE PEYZAJ İNŞAAT TAAHHÜT MİMARLIK MÜŞAVİRLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 11,500,000.00 TRY
2026/565243 · YAYLABAĞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7) · 16.04.2026
YAYLABAĞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7)
2026/565243
16.04.2026
140 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Beton Kilitli Parke ve Beton Bordür
Yüklenici: AFTAŞ DOĞAL TAŞ BETON MAMÜLLERİ MADEN İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,660,000.00 TRY
2026/285793 · DÖĞER BELEDİYE BAŞKANLIĞI (13) · 18.03.2026
DÖĞER BELEDİYE BAŞKANLIĞI (13)
2026/285793
18.03.2026
169 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Belediyemiz Bünyesinde Hizmet Veren Araç ve İş Makinelerinde Kullanılmak Üzere 50.000 Litre Motorin Alımı
Yüklenici: YETİMOĞLU PETROL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,574,500.00 TRY
2026/299845 · DÖĞER BELEDİYE BAŞKANLIĞI (13) · 13.03.2026
DÖĞER BELEDİYE BAŞKANLIĞI (13)
2026/299845
13.03.2026
174 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GIDA MALZEMELERİ
Yüklenici: BAYRAM KURUMSAL GIDA TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 748,450.00 TRY
2026/250813 · İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI - İHSANİYE İHSAN ÖREN TAŞIMACILIK GIDA TURİZM MADENCİLİK TEMİZLİK EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 24.02.2026
İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI - İHSANİYE İHSAN ÖREN TAŞIMACILIK GIDA TURİZM MADENCİLİK TEMİZLİK EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/250813
24.02.2026
191 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 MODEL, 29+1 KOLTUK KAPASİTELİ YENİ (SIFIR KM) OTOBÜS ALIMI
Yüklenici: KARSEÇ OTOMOTİV İNŞAAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 4.725.000,00 TRY
2025/2349209 · GAZLIGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI - M.D.S. TERMAL TURİZM TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT AKARYAKIT VE UNLU MAMÜLLER SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 14.01.2026
GAZLIGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI - M.D.S. TERMAL TURİZM TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT AKARYAKIT VE UNLU MAMÜLLER SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2025/2349209
14.01.2026
232 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Kayıhan Belediyesi Araçlarına Akaryakıt
Yüklenici: SÜTÇÜ PETROL TAŞIMACILIK NAKLİYAT İNŞAAT TAAHHÜT İNŞAAT MALZEMELERİ HAYVANCILIK ZAHİRECİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.664.725,00 TRY
2025/2274864 · KAYIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 29.12.2025
KAYIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2025/2274864
29.12.2025
248 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İTFAİYE ÖNCÜ (4X4 ÇEKİŞLİ PİCK-UP TİPİ) ARAÇ
Yüklenici: EMRAH YILDIZ · 1.950.000,00 TRY
2025/2354977 · GAZLIGÖL BELEDİYESİ MUHASEBE SERVİSİ (20) · 25.12.2025
GAZLIGÖL BELEDİYESİ MUHASEBE SERVİSİ (20)
2025/2354977
25.12.2025
252 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YAYLABAĞI BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE TAŞI
Yüklenici: OKUMUŞLAR İNŞAAT NAKLİYE DOĞALTAŞ MADEN TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,587,000.00 TRY
2025/2239841 · YAYLABAĞI BELEDİYESİ MUHASEBE MÜDÜLÜĞÜ (7) · 11.12.2025
YAYLABAĞI BELEDİYESİ MUHASEBE MÜDÜLÜĞÜ (7)
2025/2239841
11.12.2025
266 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GAZLIGÖL BELEDİYESİ İŞ VE GENÇLİK MERKEZİ
Yüklenici: SAYIN PREFABRİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 56,700,000.00 TRY
2025/2019375 · GAZLIGÖL BELEDİYESİ MUHASEBE SERVİSİ (20) · 10.12.2025
GAZLIGÖL BELEDİYESİ MUHASEBE SERVİSİ (20)
2025/2019375
10.12.2025
267 gün geçti