Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

26 ihale · 1 aktif · 25 pasif · AFYONKARAHİSAR · BAYAT Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

BAYAT — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay önceki ayla aynı
0 1 2 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 2 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 0 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 1 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 1 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 1 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 1 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
ORTAÖĞRETİM TAŞIMA 2026-2027
2026/1512262 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 07.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1512262
07.09.2026
4 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
BAYAT İLKÖĞRETİM TAŞIMA 2026-2027
2026/1102593 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 12.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1102593
12.08.2026
22 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Beton Parke ve Bordür Yapım İşi
Yüklenici: PD GRUP YAPI PROJE PEYZAJ İNŞAAT TAAHHÜT MİMARLIK MÜŞAVİRLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,011,100.00 TRY
2026/1248853 · BAYAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 23.07.2026
BAYAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1248853
23.07.2026
42 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
Cumhuriyet Mahallesi Beton Parke,Bordür ve Orta Refüj Yapım İşi
2026/1220297 · BAYAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 22.07.2026
BAYAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1220297
22.07.2026
43 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI 210 ÖĞRENCİ 175 İŞGÜNÜ 1 ÖĞÜN 8 TAŞIMA MERKEZİ OKULA MALZEMELİ YEMEK ALIMI İŞİ
Yüklenici: ŞAHİN YEMEKÇİLİK İLAÇLAMA TURİZM SEYAHAT TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT ÖZEL GÜVENLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.719.500,00 TRY
2026/74753 · BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 04.02.2026
BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/74753
04.02.2026
211 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akaryakıt Alımı
Yüklenici: FLORYA DEMİR ÇELİK PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 3,055,890.00 TRY
2025/1934927 · BAYAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 02.12.2025
BAYAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2025/1934927
02.12.2025
275 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
LİSE TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: FETHİ BOZTEPE · 347,800.00 TRY
2025/1200701 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 01.09.2025
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2025/1200701
01.09.2025
367 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: ERDAL SARIÇİÇEK · 798.852,00 TRY
2025/957126 · BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 13.08.2025
BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2025/957126
13.08.2025
386 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mahalle Fırını Yapım İşi
Yüklenici: PD GRUP YAPI PROJE PEYZAJ İNŞAAT TAAHHÜT MİMARLIK MÜŞAVİRLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,500,000.00 TRY
2025/903776 · BAYAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 11.07.2025
BAYAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2025/903776
11.07.2025
419 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI 290 ÖĞRENCİ 181 İŞ GÜNÜ 181 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ HİZMETİ
Yüklenici: ABDİL KILIÇ · 3.490.585,00 TRY
2025/53101 · BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 21.01.2025
BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2025/53101
21.01.2025
590 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akaryakıt Alımı
Yüklenici: FLORYA DEMİR ÇELİK PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 2.769.000,00 TRY
2024/1701830 · FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 02.01.2025
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2024/1701830
02.01.2025
609 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Beton Parke Taşı ve Bordür Alımı
Yüklenici: MALAKLAR İNŞAAT TAAHHÜT GIDA MADEN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1.930.000,00 TRY
2024/1611998 · BAYAT BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (8) · 11.12.2024
BAYAT BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (8)
2024/1611998
11.12.2024
631 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
Akaryakıt Alımı
2024/1483484 · FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 04.12.2024
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2024/1483484
04.12.2024
638 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 181 GÜN LİSE ÖĞRENCİLERİ TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: ERDAL SARIÇİÇEK · 284.170,00 TRY
2024/1020596 · Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 29.08.2024
Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2024/1020596
29.08.2024
735 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 70 İLKOKUL VE 180 LİSE ÖĞRENCİSİ ÜÇ ÇEŞİT BİR ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ İHALESİ
Yüklenici: ABDİL KILIÇ · 295.925,00 TRY
2024/1035623 · BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 27.08.2024
BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2024/1035623
27.08.2024
737 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLKÖĞRETİM TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: HÜSEYİN MALAK · 238.015,00 TRY
2024/1026835 · Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 23.08.2024
Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2024/1026835
23.08.2024
741 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BAYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 7 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİ 1 HAT 1 REHBER PERSONEL İLE TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: ERDAL SARIÇİÇEK · 654.016,00 TRY
2024/1041085 · Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 21.08.2024
Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2024/1041085
21.08.2024
743 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akaryakıt Alımı
Yüklenici: FLORYA DEMİR ÇELİK PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 2.204.500,00 TRY
2023/1194719 · BAYAT BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (8) · 05.12.2023
BAYAT BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (8)
2023/1194719
05.12.2023
1003 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YUKARI ÇAYBEN-İMRALLI-SAĞIRLI BAYAT
Yüklenici: ERDAL SARIÇİÇEK · 151.680,00 TRY
2023/1056113 · Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 06.10.2023
Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2023/1056113
06.10.2023
1063 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ORTA ÖĞRETİM TAŞIMA EK
Yüklenici: ZEKİ GÖLCÜK · 152.730,00 TRY
2023/945087 · Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 12.09.2023
Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2023/945087
12.09.2023
1087 gün geçti