Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

40 ihale · 1 aktif · 39 pasif · AĞRI · TAŞLIÇAY Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

TAŞLIÇAY — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -3 (önceki aya göre)
0 2 4 Eki 24 · 4 ihale Eki 24 Kas 24 · 1 ihale Ara 24 · 0 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 0 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 4 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 4 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Mal e-İhale AĞRI İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ GIDA , ŞARKÜTERİ VE SEBZE MEYVE ALIMI
2026/1560002 · TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 18.09.2026
TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1560002
18.09.2026
15 gün kaldı
Hizmet e-İhale AĞRI Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AĞRI İLİ TAŞLIÇAY İLÇESİNE BAĞLI KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 34 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİNİN REHBER PERSONEL EŞLİĞİNDE 4 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 15 HAT (15 ARAÇ) İLE 181 GÜN TAŞIMALI EĞİTİM İŞİ
2026/1303836 · AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 12.08.2026
AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1303836
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale AĞRI Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI AĞRI İLİ TAŞLIÇAY İLÇESİNE BAĞLI KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 366 ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİSİNİN 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 16 HAT (29 ARAÇ) İLE 181 GÜN TAŞIMALI EĞİTİM İŞİ
2026/1302421 · AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 10.08.2026
AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1302421
10.08.2026
24 gün geçti
Hizmet e-İhale AĞRI Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI AĞRI İLİ TAŞLIÇAY İLÇESİNE BAĞLI KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 497 İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİSİNİN 11 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 30 HAT (44 ARAÇ) İLE 181 GÜN TAŞIMALI EĞİTİM İŞİ
2026/1297430 · AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 10.08.2026
AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1297430
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BETON SANTRALİ, PARKE TESİSİ, KIRMA ELEME TESİSİ KURULUM MALZEMELERİ MAL ALIM İŞİ
Yüklenici: KROMEKS TARIM İNŞAAT DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 35,289,000.00 TRY
2026/1407792 · TAŞLIÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI ABKAY İNŞAAT MADENCİLİK ENERJİ GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 03.08.2026
TAŞLIÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI ABKAY İNŞAAT MADENCİLİK ENERJİ GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/1407792
03.08.2026
31 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞLIÇAY İLÇESİ ŞEHİRLER ARASI OTOGAR YAPIM İŞİ
Yüklenici: TÜTEK YAPI İNŞAAT TAŞIMACILIK TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 25,900,000.00 TRY
2026/1218015 · TAŞLIÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 20.07.2026
TAŞLIÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1218015
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI İhale İptal Edilmiş
KUM OCAĞI ELEME TESİSİ, BETON SANTRALİ VE PARKE TAŞI TESİSİ KURUMU İÇİN GEREKLİ MALZEME VE EKİPMAN MALZEMESİ
2026/1045496 · TAŞLIÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI ABKAY İNŞAAT MADENCİLİK ENERJİ GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 10.07.2026
TAŞLIÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI ABKAY İNŞAAT MADENCİLİK ENERJİ GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/1045496
10.07.2026
55 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI İhale İptal Edilmiş
TAŞLIÇAY BELEDİYESİ 70000 LİTRE MOTORİN
2026/207813 · TAŞLIÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 25.02.2026
TAŞLIÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/207813
25.02.2026
190 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞLIÇAY SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI AŞEVİ İŞLETMESİ İÇİN 26 KALEM GIDA ALIMI
Yüklenici: FİY GIDA İNŞAAT KÖMÜR TEMİZLİK TAŞIMA YEMEK MEYVE VE SEBZE SANAYİ TİCARET PAZARLAMA İHRACAT İTHALAT LİMİTED ŞİRKETİ · 649,915.00 TRY
2025/2479789 · TAŞLIÇAY KAYMAKAMLIĞI TAŞLIÇAY SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4) · 09.01.2026
TAŞLIÇAY KAYMAKAMLIĞI TAŞLIÇAY SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4)
2025/2479789
09.01.2026
237 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞLIÇAY BELEDİYESİ ÇEŞİTLİ EBATLARDA OTOBÜS DURAĞI MAL
Yüklenici: RENK TABELA ENDÜSTRİYEL ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 2.500.000,00 TRY
2025/1748695 · TAŞLIÇAY BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (10) · 30.10.2025
TAŞLIÇAY BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (10)
2025/1748695
30.10.2025
308 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Taşlıçay Belediyesi Geçici Hayvan Bakım ve Transfer Merkezi
Yüklenici: MİR-BA İNŞAAT TEKSTİL TEMİZLİK GIDA KÖMÜR ÇEVRE DÜZENLEME SANAYİ TİCARET PAZARLAMA İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ · 1,568,000.00 TRY
2025/1410837 · TAŞLIÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 23.09.2025
TAŞLIÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2025/1410837
23.09.2025
345 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Taşlıçay Belediyesi Cumhuriyet Mahallesi Kapalı Halı Saha Yapımı İçin Çeşitli Malzeme
Yüklenici: KROMEKS TARIM İNŞAAT DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 6,281,700.00 TRY
2025/1211329 · TAŞLIÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 01.09.2025
TAŞLIÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2025/1211329
01.09.2025
367 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI İhale İptal Edilmiş
Taşlıçay Belediyesi Hürriyet Mahallesinde Hayvan Bakım ve Transfer Merkezi
2025/1220808 · TAŞLIÇAY BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (10) · 21.08.2025
TAŞLIÇAY BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (10)
2025/1220808
21.08.2025
378 gün geçti
Hizmet e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI AĞRI İLİ TAŞLIÇAY İLÇESİNE BAĞLI KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 30 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİNİN REHBER PERSONEL EŞLİĞİNDE 4 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 15 HAT (15 ARAÇ) İLE 185 GÜN TAŞIMALI EĞİTİM İŞİ
Yüklenici: NAFİYA YILDIRIM · 2,544,128.60 TRY
2025/1053799 · AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 18.08.2025
AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2025/1053799
18.08.2025
381 gün geçti
Hizmet e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI AĞRI İLİ TAŞLIÇAY İLÇESİNE BAĞLI KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 476 İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİSİNİN 10 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 29 HAT (42 ARAÇ) İLE 185 GÜN TAŞIMALI EĞİTİM İŞİ
Yüklenici: KAMURAN YILDIRIM · 4,589,850.00 TRY
2025/1041155 · AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 15.08.2025
AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2025/1041155
15.08.2025
384 gün geçti
Hizmet e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI AĞRI İLİ TAŞLIÇAY İLÇESİNE BAĞLI KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 352 ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİSİNİN 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 15 HAT (27 ARAÇ) İLE 185 GÜN TAŞIMALI EĞİTİM İŞİ
Yüklenici: HAKSE İNŞAAT TAŞIMACILIK TEMİZLİK GIDA KÖMÜR İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,414,250.00 TRY
2025/1021013 · AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 13.08.2025
AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2025/1021013
13.08.2025
386 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞLIÇAY SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI AŞEVİ İŞLETMESİ İÇİN 22 KALEM KURU GIDA ALIMI
Yüklenici: HAKSE İNŞAAT TAŞIMACILIK TEMİZLİK GIDA KÖMÜR İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 525.486,00 TRY
2024/1848694 · AĞRI TAŞLIÇAY Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (4) · 03.01.2025
AĞRI TAŞLIÇAY Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (4)
2024/1848694
03.01.2025
608 gün geçti
Hizmet e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI AĞRI İLİ TAŞLIÇAY İLÇESİNE BAĞLI KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 1 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİNİN REHBER PERSONEL EŞLİĞİNDE 1 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 1 HAT (1 ARAÇ) İLE 136 GÜN TAŞIMALI EĞİTİM İŞİ
Yüklenici: HAKSE İNŞAAT TAŞIMACILIK TEMİZLİK GIDA KÖMÜR İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 292.080,00 TRY
2024/1502984 · Taşlıçay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (21) · 08.11.2024
Taşlıçay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (21)
2024/1502984
08.11.2024
664 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI İhale İptal Edilmiş
TAŞLIÇAY BELEDİYESİ KAPALI HALI SAHA YAPIM
2024/1244906 · TAŞLIÇAY BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (10) · 10.10.2024
TAŞLIÇAY BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (10)
2024/1244906
10.10.2024
693 gün geçti
Hizmet e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI AĞRI İLİ TAŞLIÇAY İLÇESİNE BAĞLI KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 296 İLKOKUL-ORTAOKUL ÖĞRENCİSİNİN 5 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 17 HAT (24 ARAÇ) İLE 156 GÜN TAŞIMALI EĞİTİM İŞİ
Yüklenici: KAMURAN YILDIRIM · 3.413.904,00 TRY
2024/1320591 · Taşlıçay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (21) · 03.10.2024
Taşlıçay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (21)
2024/1320591
03.10.2024
700 gün geçti