Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

98 ihale · 0 aktif · 98 pasif · Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale AKSARAY Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma Hizmeti Alımı İşi
2026/1232863 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 12.08.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/1232863
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale AKSARAY Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İlimiz Merkez Aksaray Eğitim ve Uygulama Merkezine Mutfak Ekipmanları ve Konaklama Ekipmanları Alım İşi
2026/1093651 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 07.08.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/1093651
07.08.2026
27 gün geçti
Hizmet e-İhale AKSARAY Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Kapsamındaki Temel Eğitim (İlkokul-Ortaokul) Öğrencisinin Taşınması İşi
2026/1206566 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 06.08.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/1206566
06.08.2026
28 gün geçti
Yapım e-İhale AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Aksaray Genelinde Bulunan Okul/Kurumların Genel Onarım İşi
Yüklenici: AKMEKA İNŞAAT MAKİNE ELEKTRONİK ENERJİ TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,309,000.00 TRY
2026/1297341 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 24.07.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/1297341
24.07.2026
41 gün geçti
Hizmet AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlimiz Merkez İlçedeki Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu, Liselere ve Özel Okullara Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtım işi (Hizmet Alımı)
Yüklenici: FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ DÖNER SERMAYE İŞLİTMESİ · 1,662,807.30 TRY
2026/1329488 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 16.07.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/1329488
16.07.2026
49 gün geçti
Mal AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlimiz Aksaray Eğitim ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne soğuk hava depoları,elektrik depo bağlantısı ve depo rafları alım işi
Yüklenici: ENDÜSTRİ MESLEK LİS DÖNER SERMAYESİ · 2,100,000.00 TRY
2026/1300121 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 10.07.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/1300121
10.07.2026
55 gün geçti
Yapım e-İhale AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Diğer Genel Müdürlüklere Bağlı Kurumların Genel Onarım İşi (Din Öğretimi, Hayat BoyuÖğrenme, Ortaöğretim, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlükleri ile Temel Eğitim GenelMüdürlüğüne Bağlı Anaokulları)
Yüklenici: MEHMET ALİ SEZGİN · 2,664,000.00 TRY
2026/1022332 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 30.06.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/1022332
30.06.2026
65 gün geçti
Yapım e-İhale AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Temel Eğitim Okulları Genel Onarım İşi
Yüklenici: AKMEKA İNŞAAT MAKİNE ELEKTRONİK ENERJİ TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,595,000.00 TRY
2026/981966 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 29.06.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/981966
29.06.2026
66 gün geçti
Mal AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 yılında İlimizde gerçekleştirilecek olan Ortaöğretim Kurumlarına ilişkin Merkezi Sınavda adaylara dağıtılacak olan gıda paketi (kuru üzüm, kuru meyveli yulaf bar, ceviz ve su ) alım işi
Yüklenici: AKSARAY ULUIRMAK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ · 429,680.80 TRY
2026/951740 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 20.05.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/951740
20.05.2026
106 gün geçti
Mal AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Aksaray Eğitim ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne donatım malzemeleri alım işi
Yüklenici: ENDÜSTRİ MESLEK LİS DÖNER SERMAYESİ · 1,803,824.00 TRY
2026/944556 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 20.05.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/944556
20.05.2026
106 gün geçti
Mal e-İhale AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlimiz Merkez ve İlçelerinde bulunan okul ve kurum müdürlüklerine yakacak odun alım işi
Yüklenici: OSMAN NAVRUZ · 2,999,625.00 TRY
2026/835819 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 20.05.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/835819
20.05.2026
106 gün geçti
Mal AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlimiz Merkezde yeni açılan İrfan Ağaçlı İlkokuluna donatım malzemeleri alım işi
Yüklenici: ENDÜSTRİ MESLEK LİS DÖNER SERMAYESİ · 532,000.00 TRY
2026/778935 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 27.04.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/778935
27.04.2026
129 gün geçti
Hizmet e-İhale AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim ve Öğretim Yılı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişimi Sağlanacak Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci Taşıma İşi
Yüklenici: EREN ÖZTÜRK · 352,164.44 TRY
2026/161747 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 12.02.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/161747
12.02.2026
203 gün geçti
Mal AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
akaryakıt alım işi
Yüklenici: DEVLET MALZEME OFİSİGENEL MÜDÜRLÜĞÜ · 893.800,00 TRY
2026/124517 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 02.01.2026
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2026/124517
02.01.2026
244 gün geçti
Mal AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TEMEL EĞİTİM OKULLARINA MUADİL DOLUM TONER ALIM İŞİ
Yüklenici: ENDÜSTRİ MESLEK LİS DÖNER SERMAYESİ · 583.180,00 TRY
2025/2328418 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 15.12.2025
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2025/2328418
15.12.2025
262 gün geçti
Mal AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlimiz Temel Eğitim okullarına temizlik malzemesi alım işi
Yüklenici: TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ · 825.750,00 TRY
2025/2215822 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 05.12.2025
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2025/2215822
05.12.2025
272 gün geçti
Mal AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Müdürlüğümüz hizmetlerinde kullanılan bilgisayar yazıcı ve fotokopi makinasının yaptırılması işi
Yüklenici: ENDÜSTRİ MESLEK LİS DÖNER SERMAYESİ · 27.400,00 TRY
2025/2217875 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 05.12.2025
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2025/2217875
05.12.2025
272 gün geçti
Hizmet e-İhale AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim ve Öğretim Yılı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişimi Sağlanacak İmam-Hatip Ortaokulu ve Ortaöğretim (Lise) Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi
Yüklenici: MUTTALİP BAŞAL · 308.000,00 TRY
2025/1916992 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 06.11.2025
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2025/1916992
06.11.2025
301 gün geçti
Yapım e-İhale AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Milli Eğitim Akademisi Genel Onarım İşi
Yüklenici: FERHAT ÖNCÜ · 32,947,000.00 TRY
2025/1851586 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 31.10.2025
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2025/1851586
31.10.2025
307 gün geçti
Hizmet e-İhale AKSARAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim ve Öğretim Yılı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişimi Sağlanacak İmam-Hatip Ortaokulu ve Ortaöğretim (Lise) Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi
Yüklenici: EREN ÖZTÜRK · 299,600.00 TRY
2025/1468843 · AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98) · 16.10.2025
AKSARAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (98)
2025/1468843
16.10.2025
322 gün geçti