Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

65 ihale · 2 aktif · 63 pasif · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Yapım e-İhale AMASYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
8 CM KİLİTLİ BETON PARKE DÖŞEME YAPIM İŞİ
2026/1574421 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 16.09.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/1574421
16.09.2026
13 gün kaldı
Yapım e-İhale AMASYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
TAŞ DUVAR
2026/1568738 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 15.09.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/1568738
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SAHA BAKIM -BOYA İŞLERİNİN YAPILMASI İŞİ (MALZEMELİ) HİZMET ALIMI
Yüklenici: METATEK ELEKTRONİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,253,950.00 TRY
2026/1364528 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 29.07.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/1364528
29.07.2026
36 gün geçti
Yapım e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ŞEYHCUİ MAHALLESİ PARK YAPIM İŞİ
Yüklenici: M K MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 9,899,000.00 TRY
2026/1002431 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 25.06.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/1002431
25.06.2026
70 gün geçti
Hizmet e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAMYON KASASI BAKIM VE ONARIM İŞİ
Yüklenici: YİĞİT HİDROMAK İTFAİYE DAMPER İŞ MAKİNALARI OTOMOTİV İNŞAAT YEDEK PARÇA NAKLİYE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,550,000.00 TRY
2026/993517 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 17.06.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/993517
17.06.2026
78 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YENİ FUAYE ALANLARI OLUŞTURULMASI MALZEMELİ HİZMET
Yüklenici: CE-KA MODÜLER MOBİLYA AMBALAJ NAKLİYE İNŞAAT TAAHHÜT GIDA TEMİZLİK TURİZM TEKSTİL ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,421,817.00 TRY
2026/983410 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 05.06.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/983410
05.06.2026
90 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
LASTİK ALIMI
Yüklenici: SOBACI OTOMOTİV LASTİK AKARYAKIT TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 328,000.00 TRY
2026/610382 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 22.04.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/610382
22.04.2026
134 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKARYAKIT ALIMI
Yüklenici: YUSUF AVNİ DUMLU HALEFLERİ AKARYAKIT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 63,934,000.00 TRY
2026/352086 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 07.04.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/352086
07.04.2026
149 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
18 KALEM (PROFİL, SAC, DEMİR VB) MALZEME
Yüklenici: MERKÜRSA İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,224,770.00 TRY
2026/396474 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 25.03.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/396474
25.03.2026
162 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
400 m² Kapalı Köpek Barınağı Onarım, Yavru Köpek Gezinti Alanı Onarım ve 108 m² Kedi Evi Bakım Onarım
Yüklenici: MORSAR İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,268,450.00 TRY
2026/355416 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 13.03.2026
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/355416
13.03.2026
174 gün geçti
Yapım e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞ DUVAR
Yüklenici: M K MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, ATAŞ MÜHENDİSLİK HARİTA İMAR PLANLAMA İNŞAAT GIDA HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 6,412,500.00 TRY
2026/257647 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 11.03.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/257647
11.03.2026
176 gün geçti
Yapım e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
8 CM KİLİTLİ BETON PARKE DÖŞEME YAPILMASI İŞİ
Yüklenici: BAZOĞLU TARIM İNŞAAT NAKLİYAT TEMİZLİK GIDA ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,975,000.00 TRY
2026/276892 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 06.03.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/276892
06.03.2026
181 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ELEKALTI, TEMEL MALZEME, B TİPİ MICIR, 8'LİK KİLİTLİ BETON PARKE, C-25 HAZIR BETON, C-30 HAZIR BETON ALIMI
Yüklenici: ÖZEN HAFRİYAT KUM NAKLİYE İNŞAAT MERMER TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 14,730,000.00 TRY
2026/161303 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 04.03.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/161303
04.03.2026
183 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 Kalem Kereste Alımı
Yüklenici: ARSLAN KAMELYA ORMAN ÜRÜNLERİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,215,000.00 TRY
2026/140897 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 25.02.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/140897
25.02.2026
190 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BEYAZ BORDÜR, ENGELLİ TAŞI VE ŞEV TAŞI
Yüklenici: ALTIN PARKE İNŞAAT TAAHHÜT TARIM VE ORMAN ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,807,500.00 TRY
2025/2174709 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 30.12.2025
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/2174709
30.12.2025
247 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ALTERNATÖR, PELTON TÜRBİN VE KAPLİNİN ORİJİNAL PARÇALARA UYGUN YEDEK MALZEMESİ
Yüklenici: MADENTEK MADEN VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 13.750.000,00 TRY
2025/2010123 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 16.12.2025
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/2010123
16.12.2025
261 gün geçti
Yapım AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 ADET TARİHİ HAMAM RESTORASYON İKMAL YAPIM İŞİ
Yüklenici: BAYRAMOGULLARI RESTORASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,484,369.69 TRY
2025/1892909 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 28.11.2025
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/1892909
28.11.2025
279 gün geçti
Yapım e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AMASYA CEM EVİ 1 KAT TAMAMLANMASI İŞİ
Yüklenici: KOMANA MÜHENDİSLİK İNŞAAT NAKLİYE ORMAN ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,285,000.00 TRY
2025/1903853 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 25.11.2025
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/1903853
25.11.2025
282 gün geçti
Hizmet e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
8'LİK KİLİTLİ BETON PARKE TAŞI DÖŞEME İŞÇİLİĞİ
Yüklenici: METATEK ELEKTRONİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 790.000,00 TRY
2025/1818966 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 27.10.2025
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/1818966
27.10.2025
311 gün geçti
Hizmet e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TASLAK PROJE, HARİTALAMA, JEOLOJİK ETÜD,MİMARİ,STATİK,ELEKTRİK, MEKANİK PROJELERİ İLE İHALE DOSYASI HAZIRLAMA İŞİ
Yüklenici: EYVAN PROJE MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 690.000,00 TRY
2025/1399112 · AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 10.10.2025
AMASYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2025/1399112
10.10.2025
328 gün geçti