Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

170 ihale · 2 aktif · 168 pasif · ANKARA · PURSAKLAR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

PURSAKLAR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -3 (önceki aya göre)
0 4 7 Eki 24 · 5 ihale Eki 24 Kas 24 · 5 ihale Ara 24 · 6 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 7 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 5 ihale Haz 25 · 6 ihale Haz 25 Tem 25 · 7 ihale Ağu 25 · 4 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 7 ihale Eki 25 · 6 ihale Eki 25 Kas 25 · 7 ihale Ara 25 · 4 ihale Ara 25 Oca 26 · 3 ihale Şub 26 · 3 ihale Şub 26 Mar 26 · 4 ihale Nis 26 · 5 ihale Nis 26 May 26 · 1 ihale Haz 26 · 6 ihale Haz 26 Tem 26 · 3 ihale Ağu 26 · 4 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Ankara İli Pursaklar İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 395 Özel Eğitim Öğrenci ve Kursiyerlerinin 27 Taşıma Merkezi Okula 49 Hat (Araç) İle 181 İş Günü (Rehber Personel 253 Gün) Taşınması İşi
2026/1444852 · ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PURSAKLAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 07.09.2026
ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PURSAKLAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1444852
07.09.2026
4 gün kaldı
Hizmet e-İhale ANKARA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
1 KALEM PERSONEL YEMEK HİZMETİ ALIMI İŞİ
2026/1434734 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 24.08.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/1434734
24.08.2026
10 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
3 KALEM KREŞ YEMEK HİZMETİ ALIMI İŞİ
2026/1428266 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 20.08.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/1428266
20.08.2026
14 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 KALEM GÜNEŞ ENERJİLİ AYDINLATMA ARMATÜRÜ ALIMI İŞİ
Yüklenici: MODÜLED ELEKTRONİK İNŞAAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 3,382,000.00 TRY
2026/1396810 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 03.08.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/1396810
03.08.2026
31 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
4 KALEM TIBBİ MALZEME ALIM İŞİ
2026/1270077 · PURSAKLAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (31) · 03.08.2026
PURSAKLAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (31)
2026/1270077
03.08.2026
31 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 KALEM ÇÖP KAMYONU ALIMI İŞİ
Yüklenici: FİFER İNŞAAT MÜHENDİSLİK NAKLİYAT OTOMOBİL PROJE HAZIRLAMA TEMİZLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9,645,000.00 TRY
2026/1192172 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 23.07.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/1192172
23.07.2026
42 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
1 KALEM ÇÖP KAMYONU ALIMI İŞİ
2026/1012991 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 13.07.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/1012991
13.07.2026
52 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 KALEM 2026 YILI PURSAKLAR ÇOCUK ŞENLİĞİ ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYON HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: MİRA GROUP PRODÜKSİYON SES IŞIK GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ TURİZM ORGANİZASYON VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,350,000.00 TRY
2026/1168911 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 02.07.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/1168911
02.07.2026
63 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PURSAKLAR İYİ SU KAPALI OTOPARK VE MEYDAN DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: BEYAZSİYAH İNŞAAT YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ · 88,564,000.00 TRY
2026/1112316 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ETÜT PROJE MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 30.06.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ETÜT PROJE MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/1112316
30.06.2026
65 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
20 KALEM SPOR MALZEMELERİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: ORMET SPOR MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,600,001.82 TRY
2026/1087905 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 30.06.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/1087905
30.06.2026
65 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 LABORATUVAR SARF MALZEME VE BESİYER ALIMI İŞİ
Yüklenici: FACEPATH PATOLOJİ MEDİKAL TIBBİ CİHAZLAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,840.00 TRY
2026/989234 · PURSAKLAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (31) · 25.06.2026
PURSAKLAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (31)
2026/989234
25.06.2026
70 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
7 KALEM KÜLTÜR GEZİSİ HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: ERDOĞMUŞ TURİZM NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 19,400,000.00 TRY
2026/936093 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 16.06.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/936093
16.06.2026
79 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
16 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Yüklenici: NDA GRUP SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 495,000.00 TRY
2026/1004600 · ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ PURSAKLAR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (14) · 12.06.2026
ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ PURSAKLAR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (14)
2026/1004600
12.06.2026
83 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İÇ ANADOLU ORMANCILIK ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ YAYLACIK ARAŞTRIMA ORMANI İDARE BİNASITADİLATI
Yüklenici: MAPLE İNŞAAT GIDA MADDELERİ HAYVANCILIK İHRACAT İTHALAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,375,000.00 TRY
2026/888144 · İÇ ANADOLU ORMANCILIK ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 10.06.2026
İÇ ANADOLU ORMANCILIK ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/888144
10.06.2026
85 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
95585 ADA 1 PARSEL SU MÜZESİ PROJE HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: ZKA MİMARLIK ANONİM ŞİRKETİ · 3,350,000.00 TRY
2026/842703 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 21.05.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/842703
21.05.2026
105 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
95585 ADA 1 PARSEL İÇERİSİNDE YAPILMASI PLANLANAN KAVACIK BEDESTEN PROJELERİ VE İHALE DOSYASI HİZMETİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: EHA YAPI MİMARLIK İNŞAAT TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,390,000.00 TRY
2026/713393 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 22.04.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/713393
22.04.2026
134 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 KALEM KÖPEK MAMASI ALIMI İŞİ
Yüklenici: BEMOTY EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,160,000.00 TRY
2026/588919 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 21.04.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/588919
21.04.2026
135 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SICAK KARIŞIM ASFALT, TRİMER KAZISI VE PLENT ALTI AŞINMA TABAKASI ALIMI İŞİ
Yüklenici: DAMA YOL İNŞAAT TAAHHÜT ANONİM ŞİRKETİ · 102,680,000.00 TRY
2026/372771 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 08.04.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/372771
08.04.2026
148 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
17 KALEM LASTİK ALIMI İŞİ
Yüklenici: AYDIN LASTİK SATIŞ VE SERVİS HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 3,399,350.00 TRY
2026/568237 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 07.04.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/568237
07.04.2026
149 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 KALEM TAŞIMA HİZMETİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: ERDOĞMUŞ TURİZM NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,230,000.00 TRY
2026/560790 · PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75) · 06.04.2026
PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (75)
2026/560790
06.04.2026
150 gün geçti