Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

123 ihale · 1 aktif · 122 pasif · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SÜRÜCÜSÜZ VE YAKITSIZ ARAÇ KİRALAMA
2026/1577060 · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123) · 21.09.2026
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123)
2026/1577060
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale AYDIN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
FOTOKOPİ KAĞIDI ALIMI
Yüklenici: AYDIN KİTABEVİ BÜRO MAKİNELERİ KIRTASİYE ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,540,000.00 TRY
2026/429090 · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123) · 18.03.2026
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123)
2026/429090
18.03.2026
169 gün geçti
Mal e-İhale AYDIN İhale İptal Edilmiş
FOTOKOPİ KAĞIDI
2026/206677 · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123) · 16.02.2026
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123)
2026/206677
16.02.2026
199 gün geçti
Mal e-İhale AYDIN İhale İptal Edilmiş
ELEKTRİK ENERJİSİ
2025/2105387 · SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123) · 29.12.2025
SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123)
2025/2105387
29.12.2025
248 gün geçti
Mal e-İhale AYDIN İhale İptal Edilmiş
ELEKTRİK ENERJİSİ
2025/1792087 · SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123) · 01.12.2025
SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123)
2025/1792087
01.12.2025
276 gün geçti
Hizmet e-İhale AYDIN Sözleşme İmzalanmış Sonuç
KARAYOLLARI MOTORLU ARAÇLAR ZORUNLU MALİ SORUMLULUK SİGORTASI
2025/1887205 · SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123) · 01.12.2025
SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123)
2025/1887205
01.12.2025
276 gün geçti
Hizmet e-İhale AYDIN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SMS (KISA MESAJ)
Yüklenici: TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 3.520.000,00 TRY
2025/1916363 · SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123) · 28.11.2025
SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123)
2025/1916363
28.11.2025
279 gün geçti
Mal e-İhale AYDIN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: HARUN ŞAHİN · 1,115,527.50 TRY
2025/1405191 · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123) · 15.09.2025
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123)
2025/1405191
15.09.2025
353 gün geçti
Mal e-İhale AYDIN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BAYRAK VE POSTER
Yüklenici: SANCAK ORGANİZASYON TEKSTİL TASARIM İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 869,972.50 TRY
2025/1250580 · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123) · 29.08.2025
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123)
2025/1250580
29.08.2025
370 gün geçti
Hizmet e-İhale AYDIN Sözleşme İmzalanmış Sonuç
SÜRÜCÜSÜZ VE YAKITSIZ ARAÇ KİRALAMA
2025/1111791 · SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123) · 26.08.2025
SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123)
2025/1111791
26.08.2025
373 gün geçti
Mal e-İhale AYDIN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BETON PARKE TAŞI VE BETON BORDÜR
Yüklenici: NİSA ALTYAPI ÇEVRE DÜZENLEME İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5.628.000,00 TRY
2025/1116488 · SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123) · 22.08.2025
SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123)
2025/1116488
22.08.2025
377 gün geçti
Hizmet e-İhale AYDIN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SMS (KISA MESAJ)
Yüklenici: VODAFONE NET İLETİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 1.430.000,00 TRY
2025/1031779 · SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123) · 28.07.2025
SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123)
2025/1031779
28.07.2025
402 gün geçti
Hizmet e-İhale AYDIN Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
MPLS VPN VE METRO ETHERNET İNTERNET HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: TÜRK TELEKOMÜNİKASYON ANONİM ŞİRKETİ · 8.580.136,80 TRY
2025/950083 · SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123) · 21.07.2025
SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123)
2025/950083
21.07.2025
409 gün geçti
Yapım e-İhale AYDIN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YENİPAZAR VE BOZDOĞAN İLÇELERİNE HALI SAHA YAPILMASI İLE İLHAMİ ORTEKİN SPOR TESİSİ VE YÖRÜKALİ EFE SPOR TESİSİNİN MEVCUT SAHALARININ YENİLENMESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: MASBEN GRUP MÜHENDİSLİK İNŞAAT OTOMOTİV GIDA İNŞAAT MALZEMELERİ TEMİZLİK İŞLERİ TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 24,999,788.22 TRY
2025/919408 · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123) · 21.07.2025
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123)
2025/919408
21.07.2025
409 gün geçti
Mal e-İhale AYDIN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
VETERİNERLİK MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: DOĞUŞ HAYVAN SAĞLIĞI ÜRÜNLERİ VE MADENCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.503.220,00 TRY
2025/953232 · SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123) · 17.07.2025
SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123)
2025/953232
17.07.2025
413 gün geçti
Mal e-İhale AYDIN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KALORİFER YAKITI TEMİNİ VE NAKLİ İŞİ
Yüklenici: AK-AY PETROL NAKLİYAT HAYVANCILIK TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,875,000.00 TRY
2025/923179 · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123) · 17.07.2025
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123)
2025/923179
17.07.2025
413 gün geçti
Mal e-İhale AYDIN İhale İptal Edilmiş
YANGIN SÖNDÜRME DRONE ALIMI
2025/916274 · SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123) · 14.07.2025
SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123)
2025/916274
14.07.2025
416 gün geçti
Mal e-İhale AYDIN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TRAFİK İŞARET LEVHALARI VE TRAFİK MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: GÖKHAN DAĞDEVİREN · 3.676.300,00 TRY
2025/909312 · SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123) · 14.07.2025
SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123)
2025/909312
14.07.2025
416 gün geçti
Mal e-İhale AYDIN İhale İptal Edilmiş
SİSTEM ODASINDA KULLANILMAK ÜZERE HASSAS KLİMA ALINMASI
2025/911703 · SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123) · 04.07.2025
SATIN ALMA VE İHALE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (123)
2025/911703
04.07.2025
426 gün geçti
Mal e-İhale AYDIN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI YAŞ MEYVE VE SEBZE ALIMI
Yüklenici: AŞİNA GRUP GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,797,000.00 TRY
2025/903441 · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123) · 30.06.2025
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123)
2025/903441
30.06.2025
430 gün geçti