Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

22.927 ihale · 92 aktif · 22.835 pasif · AYDIN Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

AYDIN — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -53 (önceki aya göre)
0 55 110 Eki 24 · 55 ihale Eki 24 Kas 24 · 62 ihale Ara 24 · 86 ihale Ara 24 Oca 25 · 66 ihale Şub 25 · 32 ihale Şub 25 Mar 25 · 65 ihale Nis 25 · 45 ihale Nis 25 May 25 · 53 ihale Haz 25 · 43 ihale Haz 25 Tem 25 · 68 ihale Ağu 25 · 110 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 46 ihale Eki 25 · 62 ihale Eki 25 Kas 25 · 52 ihale Ara 25 · 99 ihale Ara 25 Oca 26 · 74 ihale Şub 26 · 56 ihale Şub 26 Mar 26 · 65 ihale Nis 26 · 83 ihale Nis 26 May 26 · 44 ihale Haz 26 · 60 ihale Haz 26 Tem 26 · 59 ihale Ağu 26 · 86 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 33 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AYDIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ2027-2028-2029 YILLARINA YÖNELİK SÜRÜCÜLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1328859 · TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AYDIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 01.10.2026
TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AYDIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1328859
01.10.2026
28 gün kaldı
Hizmet e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
1 Yıllık Taşımalı Yemek Hizmet Alımı
2026/1548859 · AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (199) · 30.09.2026
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (199)
2026/1548859
30.09.2026
27 gün kaldı
Mal e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İlçemiz Muhtelif Mahallelerde Kullanılmak Üzere 30000 m2 10x20x8 cm ve 70000 m2 10x20x6 cm kilitli beton parke alımı
2026/1604322 · BOZDOĞAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 22.09.2026
BOZDOĞAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2026/1604322
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AYIRI KESİCİ VE EKİPMANLARI
2026/1571704 · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANLIĞI (4) · 21.09.2026
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANLIĞI (4)
2026/1571704
21.09.2026
18 gün kaldı
Hizmet e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SÜRÜCÜSÜZ VE YAKITSIZ ARAÇ KİRALAMA
2026/1577060 · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123) · 21.09.2026
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (123)
2026/1577060
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DİJİTAL MAMOGRAFİ GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ ALIMI
2026/1533023 · AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (199) · 21.09.2026
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (199)
2026/1533023
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DANA ETİ (KARKAS)
2026/1586319 · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (18) · 18.09.2026
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (18)
2026/1586319
18.09.2026
15 gün kaldı
Yapım e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ HASTANESİ A BLOK ELEKTRİK ALTYAPI İŞİ
2026/1591355 · AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (5) · 18.09.2026
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (5)
2026/1591355
18.09.2026
15 gün kaldı
Yapım e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AYDIN İLİ SÖKE İLÇESİ NOVADA KAVŞAĞI KANALİZASYON VE İÇMESUYU DEPLASE HATTI YAPIM İŞİ
2026/1595556 · AYDIN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YATIRIM VE İNŞAAT DAİRESİ BAŞKANLIĞI (6) · 16.09.2026
AYDIN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YATIRIM VE İNŞAAT DAİRESİ BAŞKANLIĞI (6)
2026/1595556
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2 KISIMLI HDPE 100 BORU VE HDPE 100 EK PARÇA SATIN ALINMASI
2026/1514627 · AYDIN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İÇME SUYU VE KANALİZASYON DAİRESİ BAŞKANLIĞI (8) · 15.09.2026
AYDIN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İÇME SUYU VE KANALİZASYON DAİRESİ BAŞKANLIĞI (8)
2026/1514627
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Araç ve İş Makinesi Kiralanması
2026/1515486 · KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL, BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 14.09.2026
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL, BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1515486
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ÖĞRENCİLERE DAĞITILMAK ÜZERE POŞETLİ GIDA
2026/1592807 · AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (18) · 10.09.2026
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (18)
2026/1592807
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İSKELE YENİLEME
2026/1599180 · AYULAŞ AYDIN ULAŞIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 10.09.2026
AYULAŞ AYDIN ULAŞIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1599180
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AYDIN İLİ SULTANHİSAR İLÇESİ 225 TEMEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİNİN 6 TAŞIMA MERKEZİ OKUL MÜDÜRLÜĞÜNE 19 GÜZERGAH/YERLEŞİM BİRİMİNDEN 20 ARAÇ İLE 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 181 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ
2026/1547229 · AYDIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SULTANHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 10.09.2026
AYDIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SULTANHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1547229
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
39 KALEM BASILI EVRAK ALIMI
2026/1553333 · AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AYDIN NAZİLLİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (41) · 09.09.2026
AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AYDIN NAZİLLİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (41)
2026/1553333
09.09.2026
6 gün kaldı
Hizmet e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Aydın Orman İşletme Müdürlüğü Çine Orman İşletme Şefliği Kavşit Geçici Son Deposunda Orman Emvali İstifleme İşi
2026/1563315 · MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYDIN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (64) · 07.09.2026
MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYDIN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (64)
2026/1563315
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SÖKE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU 5 KALEM GIDA ALIMI İŞİ (Cevizli baklava,Cevizli Havuç Dilim Baklava,Tulumba Tatlısı,Cevizli Kadayıf burma Tatlısı,Su Böreği)
2026/1521610 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÖKE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 07.09.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÖKE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1521610
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
550 KVA JENERATÖR SATIN ALINMASI
2026/1472853 · AYDIN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELEKTRİK, MAKİNE VE MALZEME İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI (6) · 07.09.2026
AYDIN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELEKTRİK, MAKİNE VE MALZEME İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI (6)
2026/1472853
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
500 Adet 115 x 150 x 5 cm Profil Ayaklı Üretim Paleti
2026/1541136 · SÖKE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 07.09.2026
SÖKE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1541136
07.09.2026
4 gün kaldı
Yapım e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Muğla Köyceğiz Çayhisar Sulaması İkmali
2026/1431458 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (132) · 07.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (132)
2026/1431458
07.09.2026
4 gün kaldı