Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

107 ihale · 3 aktif · 104 pasif · BURSA · MUSTAFAKEMALPAŞA Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

MUSTAFAKEMALPAŞA — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 4 8 Eki 24 · 2 ihale Eki 24 Kas 24 · 2 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 3 ihale Şub 25 · 5 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 4 ihale Nis 25 May 25 · 3 ihale Haz 25 · 0 ihale Haz 25 Tem 25 · 4 ihale Ağu 25 · 2 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 5 ihale Ara 25 Oca 26 · 3 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 8 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 2 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 5 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 3 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale BURSA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı Temel Eğitim Öğrencilerinin Taşınması Hizmet Alımı İşi
2026/1529387 · BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 25.09.2026
BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1529387
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale BURSA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
OTONOM HİBRİT TELEFON SANTRALİ
2026/1539902 · BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (14) · 02.09.2026
BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (14)
2026/1539902
02.09.2026
1 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrencilerinin Taşınması Hizmet Alımı İşi
2026/1458588 · BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 01.09.2026
BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1458588
01.09.2026
2 gün geçti
Yapım e-İhale BURSA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
G-H BLOKLARI ZİYARETÇİ E-F ASANSÖRLERİNİN YENİLENMESİ İŞİ
2026/1408864 · BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (14) · 17.08.2026
BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (14)
2026/1408864
17.08.2026
17 gün geçti
Yapım e-İhale BURSA İhale İptal Edilmiş
ÖZEL MOTİFLİ ALUMİNYUM GÖVDELİ TEDAŞ ONAYLI AYDINLATMA DİREĞİ ALIMI VE MONTAJI YAPILARAK ÇEVRE AYDINLATMA DÜZENLEMESİ YAPILMASI İŞİ
2026/1317311 · MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 14.08.2026
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1317311
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA İhale İptal Edilmiş
Bursa İli Mustafakemalpaşa İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahallelerdeki 749 İlköğretim Öğrencisinin 15 Taşıma Merkezi Okula 43 Hat 60 Araç İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1220562 · BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 12.08.2026
BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1220562
12.08.2026
22 gün geçti
Yapım e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış
MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇESİ MERKEZ MAHALLELERİNDE PARKE TAŞINDAN KALDIRIM VE YOL YAPILMASI, BAKIM VE ONARIM İŞİ
2026/1229830 · MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 12.08.2026
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1229830
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA İhale İptal Edilmiş
Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrencilerinin Taşınması Hizmet Alımı İşi
2026/1235522 · BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 03.08.2026
BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1235522
03.08.2026
31 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü Muhtelif İşletme Şefliklerinde Sıklık Bakımı ve Koruya Tahvil sahalarında İşaretleme ve Gençlik Bakımı Sahalarının Kontrolü
Yüklenici: KAMİL KENAN BUDAK · 1,282,376.00 TRY
2026/977480 · BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (32) · 09.06.2026
BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (32)
2026/977480
09.06.2026
86 gün geçti
Yapım e-İhale BURSA İhale İptal Edilmiş
İLÇEMİZ MERKEZ MAHALLELERİNDE PARKE TAŞI, BORDÜR VE KALDIRIM YAPIM İŞİ
2026/739038 · MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 20.05.2026
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/739038
20.05.2026
106 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü Çaltılıbük ve Devecikonak Depolarında Orman Emvali İstifleme İşi
Yüklenici: MECİT GÜLER · 1,170,000.00 TRY
2026/730771 · BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (32) · 14.05.2026
BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (32)
2026/730771
14.05.2026
112 gün geçti
Yapım e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü Paşalar Şefliği 456 ve 458 Kodlu Yollarda Büyük Onarım Yapım İşi
Yüklenici: KAAN KAHRAMAN · 864,643.00 TRY
2026/465075 · BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (32) · 03.04.2026
BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (32)
2026/465075
03.04.2026
153 gün geçti
Yapım e-İhale BURSA İhale İptal Edilmiş
İLÇEMİZ MERKEZ MAHALLELERİNDE PARKE TAŞI, BORDÜR VE KALDIRIM YAPIM İŞİ
2026/370251 · MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 30.03.2026
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/370251
30.03.2026
157 gün geçti
Mal e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
’İLÇEMİZ MAHALLELERİNDE YAPILACAK YOL YAPIM, BAKIM, ONARIM İŞLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE OCAK TAŞINDAN KONKASÖRLE KIRILMIŞ VE ELENMİŞ 0-25MM ÜST TEMEL MALZEME VE 0-70MM ALT TEMEL MALZEMESİ TEMİNİ VE NAKLİYESİ İŞİ
Yüklenici: KARDEM NAKLİYE İNŞAAT GIDA PETROL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,828,500.00 TRY
2026/439976 · MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 26.03.2026
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/439976
26.03.2026
161 gün geçti
Yapım e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü Turfal Şefliği 173 Kodlu ve Kocadağ Şefliği 770 Kodlu Orman Yolları Yeni Yol Yapım İşi
Yüklenici: AN-FA YAPI VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,998,460.60 TRY
2026/454179 · BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (32) · 24.03.2026
BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (32)
2026/454179
24.03.2026
163 gün geçti
Mal e-İhale BURSA İhale İptal Edilmiş
2026 YILI İÇİN MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYESİNE AİT TESİSLERDE KULLANILMAK ÜZERE SERBEST PİYASADAN 886000 KWH ELEKTRİK ENERJİSİ VE SERBEST PİYASADAN 76000 SM3 DOĞALGAZ ALINMASI İŞİ
2026/280559 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 17.03.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/280559
17.03.2026
170 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü Devecikonak Turfal Sarnıç Suuçtu ve Paşalar Orman İşletme Şefliklerinin Ekosistem Tabanlı Foksiyonel Amenajman Planı ve Haritalarının Yapılması İşlerine Ait Danışmanlık Hizmet Alımı
Yüklenici: LADEN ORMANCILIK MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,310,000.00 TRY
2026/276055 · BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (32) · 13.03.2026
BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (32)
2026/276055
13.03.2026
174 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü Gürgendağı Burhandağ Kızılelma Kocadağ ve Ömeraltı Orman İşletme Şefliklerinin Ekosistem Tabanlı Fonksiyonel Orman Amenajman Planı ve Haritalarının Yapılması İşlerine Ait Danışmanlık Hizmet Alım
Yüklenici: LADEN ORMANCILIK MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,900,000.00 TRY
2026/276062 · BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (32) · 13.03.2026
BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFAKEMALPAŞA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (32)
2026/276062
13.03.2026
174 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
YAZILIM KONTROLLÜ BASKI HİZMETİ ALIM İŞİ
Yüklenici: TEKNOMAK2000 ELEKTRONİK OFİS MALZEMELERİ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,500,000.00 TRY
2026/298845 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 12.03.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/298845
12.03.2026
175 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kanal ve Kanaletlerin Bakım Onarımı, Temizliği ve Sulama Suyu Dağıtımı ile Meseha Yazımı
Yüklenici: KALE MAT VİNÇ TEMİZLİK PEYZAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 17.403.393,56 TRY
2026/378575 · Mustafakemal Paşa İlçesi Sulama Birliği (15) · 02.03.2026
Mustafakemal Paşa İlçesi Sulama Birliği (15)
2026/378575
02.03.2026
185 gün geçti