Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

108 ihale · 3 aktif · 105 pasif · DİYARBAKIR · BİSMİL Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

BİSMİL — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -4 (önceki aya göre)
0 3 5 Eki 24 · 4 ihale Eki 24 Kas 24 · 3 ihale Ara 24 · 2 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 5 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 3 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 3 ihale Ara 25 · 5 ihale Ara 25 Oca 26 · 3 ihale Şub 26 · 4 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 2 ihale Haz 26 · 4 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 5 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 Yılı Hastanemiz Ve Hastanemize Bağlı Tepe Entegre Devlet Hastanesi İçin 12 Aylık 10 Kısım Bakım Ve Onarım Hizmet Alımı
2026/1523231 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 14.09.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/1523231
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kum ve Mıcır Malzeme Temini ve Nakliye Mal Alımı
2026/1427777 · BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 31.08.2026
BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1427777
31.08.2026
3 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
9 KALEM SARF MALZEME ALIMI İŞİ
2026/1304929 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 18.08.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/1304929
18.08.2026
16 gün geçti
Yapım e-İhale DİYARBAKIR İhale İptal Edilmiş
Ruhsatsız ve Ruhsat Eklerine Aykırı Yapıların Yıkım İhalesi
2026/1368367 · BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPI KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 13.08.2026
BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPI KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/1368367
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale İptal Edilmiş
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BİSMİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞIMALI EĞİTİM KAPSAMINDAKİ TEMEL EĞİTİM-ORTAĞRETİM VE ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİN TAŞINMA HİZMET ALIM İŞİ
2026/1216618 · DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BİSMİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 12.08.2026
DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BİSMİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1216618
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026 Yılı 2 Kısım Et Ve Et Ürünleri Alımı
2026/1213918 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 10.08.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/1213918
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
800 Litre Kapaksız Çöp Konteynırı - Parça Bazlı, Sokak Tipi Çöp Kovası ve 110 Litrelik Çekçek Arabası
Yüklenici: ENGİN KAYA · 4,808,000.00 TRY
2026/1162307 · BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 20.07.2026
BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1162307
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akaryakıt ve Adblue Mal Alımı
Yüklenici: AYKAL PETROL ÜRÜNLERİ TEKSTİL TARIM NAKLİYE MOTORLU TAŞITLAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 20,446,000.00 TRY
2026/1075433 · BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 09.07.2026
BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1075433
09.07.2026
56 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027-2028 Yılı 24 Aylık 2 Kalem Çıktı Karşılığı Yazıcı Kiralama Hizmet Alımı
Yüklenici: ŞAHİN ÖZKAN · 630,000.00 TRY
2026/991213 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 30.06.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/991213
30.06.2026
65 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Vakfa ait Aşevinde kullanılmak üzere 6 kalem Tavuk ve Et Ürünü Alımı
Yüklenici: GARİP ÖZKOÇ · 6,460,000.00 TRY
2026/907623 · BİSMİL KAYMAKAMLIĞI BİSMİL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (16) · 15.06.2026
BİSMİL KAYMAKAMLIĞI BİSMİL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (16)
2026/907623
15.06.2026
80 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Vakfa ait Aşevinde kullanılmak 24 kalem muhtelif Gıda Alımı
Yüklenici: AFEB TARIM HAYVANCILIK TURİZM MEDİKAL İNŞAAT OTOMOTİV GIDA TEMİZLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ · 2,980,700.00 TRY
2026/906292 · BİSMİL KAYMAKAMLIĞI BİSMİL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (16) · 11.06.2026
BİSMİL KAYMAKAMLIĞI BİSMİL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (16)
2026/906292
11.06.2026
84 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı 11 Kalem Sarf Malzeme Alımı
Yüklenici: HANİFİ AMAÇ · 2,235,500.00 TRY
2026/811439 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 04.06.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/811439
04.06.2026
91 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı 2 Aylık 2 Kısım Et Ve Et Ürünleri Alımı
Yüklenici: ÖZŞANLI YEMEK TEMİZLİK İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,145,000.00 TRY
2026/611014 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 07.05.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/611014
07.05.2026
119 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İptal Edilmiş
800 Litre Kapaksız Çöp Konteynırı - Parça Bazlı, Sokak Tipi Çöp Kovası ve 110 Litrelik Çekçek Arabası Mal
2026/606882 · BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 04.05.2026
BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/606882
04.05.2026
122 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 Yılı 12 Aylık 1 Kısım 2 Kalem Sterilizasyon Cihazları Bakım Onarım
Yüklenici: ERYİĞİT BİYOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİK ANONİM ŞİRKETİ · 238,400.00 TRY
2026/370160 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 13.03.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/370160
13.03.2026
174 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HALK EKMEK FIRINI KURULMASI İÇİN MALZEME VE EKİPMAN ALIMI
Yüklenici: GOLDEN BALL MAKİNE İMALAT SANAYİİVE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,423,000.00 TRY
2026/115651 · BİSMİL BELEDİYESİ HUZUR EĞİTİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 18.02.2026
BİSMİL BELEDİYESİ HUZUR EĞİTİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/115651
18.02.2026
197 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı 3 Kısım Malzeme Alımı (Kırmızı Et, Beyaz Et, Sebze Ve Meyve)
Yüklenici: ÖZŞANLI YEMEK TEMİZLİK İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,257,900.00 TRY
2026/57359 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 12.02.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/57359
12.02.2026
203 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı 13 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Yüklenici: ALİCE MEDİKAL SOSYAL HİZMETLER KIRTASİYE TAŞIMACILIK PETROL SANAYİ TAAHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 129,675.00 TRY
2026/103475 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57) · 09.02.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (57)
2026/103475
09.02.2026
206 gün geçti
Yapım e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçemiz Muhtelif Cadde ve Sokaklarında 20000 m2 Bazalt Kaldırım ve 160 Adet Dekoratif Aydınlatma Direği Yapım İşi
Yüklenici: OKYANUS YOL YAPI ANONİM ŞİRKETİ · 102,097,000.00 TRY
2026/15596 · BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 03.02.2026
BİSMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/15596
03.02.2026
212 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Siyah Çay, Sargılı Küp Şeker ve Bardak Su Alım İşi (Taziye Paketi)
Yüklenici: BAYRAM SANSARKAN · 5.234.100,00 TRY
2025/2304292 · BİSMİL BELEDİYESİ KÜLTÜR ve SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 06.01.2026
BİSMİL BELEDİYESİ KÜLTÜR ve SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2025/2304292
06.01.2026
240 gün geçti