Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

93 ihale · 3 aktif · 90 pasif · DİYARBAKIR · EĞİL Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

EĞİL — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +1 (önceki aya göre)
0 3 6 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 6 ihale Şub 25 · 2 ihale Şub 25 Mar 25 · 1 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 4 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 4 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 6 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 2 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 3 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
EĞİL ÖĞRETMENEVİ BELİRLİ SÜRELİ YEMEK YAPIMI VE DAĞITIMI İÇİN PERSONEL ALIMI
2026/1617324 · EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (61) · 07.09.2026
EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (61)
2026/1617324
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KARKAS DANA ETİ ALIMI(2750 KG)
2026/1616273 · EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (61) · 07.09.2026
EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (61)
2026/1616273
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ KURU GIDA, BARDAK SU VE TOPAK ROLL EKMEK ALIMI
2026/1611009 · EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (61) · 04.09.2026
EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (61)
2026/1611009
04.09.2026
1 gün kaldı
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 7 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 830 ÖĞRENCİNİN 66 ARAÇ İLE 181 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI
2026/1316052 · DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 17.08.2026
DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1316052
17.08.2026
17 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1 TAŞIMA MERKEZİ OKULA ALPASLAN ANADOLU LİSESİ (2 KISIM ) 656 ÖĞRENCİNİN 51 ARAÇ ile TAŞINMASI
2026/1313903 · DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 17.08.2026
DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1313903
17.08.2026
17 gün geçti
Yapım e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EĞİL BADEM TESİSİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: FET-NAS MÜHENDİSLİK İNŞAAT TEKSTİL TAŞIMACILIK TEMİZLİK TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 11,850,000.00 TRY
2026/384574 · EĞİL BELEDİYESİ (15) · 11.03.2026
EĞİL BELEDİYESİ (15)
2026/384574
11.03.2026
176 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
AKARYAKIT ALIM İŞİ
Yüklenici: DİYARBAKIR MURAT SEYAHAT TURİZM İNŞAAT PETROL GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,924,500.00 TRY
2026/287211 · EĞİL BELEDİYESİ (15) · 05.03.2026
EĞİL BELEDİYESİ (15)
2026/287211
05.03.2026
182 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ TEMİZLİK MALZMELERİ ALIMI
Yüklenici: DOĞKA YEMEK FABRİKASI GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT TEMİZLİK MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ DİYARBAKIR ŞUBESİ · 197.390,00 TRY
2026/55313 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61) · 26.01.2026
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61)
2026/55313
26.01.2026
220 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ KARKAS DANA ETİ VE 75 GR TOPAK ROLL EKMEK ALIMI
Yüklenici: DOĞKA YEMEK FABRİKASI GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT TEMİZLİK MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ DİYARBAKIR ŞUBESİ · 3,004,815.00 TRY
2026/25704 · EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (61) · 26.01.2026
EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (61)
2026/25704
26.01.2026
220 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE ASO 2 ADET YEMEK TAŞIMA İÇİN ARAÇ KİRALAMA ( ŞOFÖR VE YAKIT DAHİLDİR)
Yüklenici: DOĞKA YEMEK FABRİKASI GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT TEMİZLİK MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ DİYARBAKIR ŞUBESİ · 2.598.000,00 TRY
2026/15963 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61) · 22.01.2026
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61)
2026/15963
22.01.2026
224 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PERSONEL ALIMI ( EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE ASO TAŞIMA KAPSAMINDAKİ OKULLARA SICAK ÖĞLE YEMEĞİ YAPIMI)
Yüklenici: DOĞKA YEMEK FABRİKASI GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT TEMİZLİK MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ DİYARBAKIR ŞUBESİ · 1.777.639,45 TRY
2026/7797 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61) · 22.01.2026
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61)
2026/7797
22.01.2026
224 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ KURU GIDA VE TULUMBA TATLI ALIMI
Yüklenici: DOĞKA YEMEK FABRİKASI GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT TEMİZLİK MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ DİYARBAKIR ŞUBESİ · 165.000,00 TRY
2026/40420 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61) · 19.01.2026
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61)
2026/40420
19.01.2026
227 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ BARDAK SU, SEBZE-MEYVE VE 45 KG LIK PROPAN GAZ ALIMI
Yüklenici: TURGAY DEMİR · 545.450,00 TRY
2026/32146 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61) · 19.01.2026
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61)
2026/32146
19.01.2026
227 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE ASO TAŞIMALI OKULLARA SICAK ÖĞLE YEMEĞİ YAPIMI İÇİN PERSONEL ALIMI
Yüklenici: DOĞKA YEMEK FABRİKASI GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT TEMİZLİK MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ DİYARBAKIR ŞUBESİ · 1.303.676,99 TRY
2025/1249973 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61) · 22.08.2025
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61)
2025/1249973
22.08.2025
377 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
2 ADET ARAÇ KİRALAMA ( ŞOFÖR VE YAKIT DAHİL OLUP TÜM GİDERLER İHALEYİ ALAN YÜKLENİCİYE AİT OLUP EĞİL İLÇESİ TAŞIMA KAPSAMINDAKİ OKULLARA SICAK YEMEK TAŞIMA İŞİ İÇİN ALINACAKTIR)
Yüklenici: DOĞKA YEMEK FABRİKASI GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT TEMİZLİK MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ DİYARBAKIR ŞUBESİ · 1.590.000,00 TRY
2025/1240768 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61) · 22.08.2025
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61)
2025/1240768
22.08.2025
377 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 7 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 852 ÖĞRENCİNİN 67 ARAÇ İLE 184 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI
Yüklenici: ÖZ AKSU GRUP TURİZM YAPI MADENCİLİK TEKSTİL SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,588,000.00 TRY
2025/1000005 · DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 11.08.2025
DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2025/1000005
11.08.2025
388 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1 TAŞIMA MERKEZİ OKULA (2 KISIM ) 615 ÖĞRENCİNİN 49 ARAÇ İLE 184 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: ÖZ AKSU GRUP TURİZM YAPI MADENCİLİK TEKSTİL SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,628,560.00 TRY
2025/1000352 · DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 11.08.2025
DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2025/1000352
11.08.2025
388 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
KARKAS DANA ETİ ALIMI , TULUMBA TATLISI VE 75 GR TOPAK ROLL EKMEK ALIMI
Yüklenici: DOĞKA YEMEK FABRİKASI GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT TEMİZLİK MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.014.223,00 TRY
2025/855183 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61) · 20.06.2025
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61)
2025/855183
20.06.2025
440 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale İptal Edilmiş
ARAÇ KİRALAMA ŞOFÖR VE YAKIT DAHİL (2 ARAÇ ) YEMEK TAŞIMA İŞİNDE KULLANILACAKTIR
2025/858576 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61) · 20.06.2025
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61)
2025/858576
20.06.2025
440 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
KURU GIDA VE TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI (2025-2026 YILI 1 DÖNEM EĞİL ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ TAŞIMALI OKULLARA SICAK ÖĞLE YEMĞİ YAPIMI İÇİN KURU GIDA VE TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: DOĞKA YEMEK FABRİKASI GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT TEMİZLİK MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 923.452,00 TRY
2025/870900 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61) · 19.06.2025
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (61)
2025/870900
19.06.2025
441 gün geçti