Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

54 ihale · 1 aktif · 53 pasif · DÜZCE · ÇİLİMLİ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÇİLİMLİ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 2 4 Eki 24 · 3 ihale Eki 24 Kas 24 · 1 ihale Ara 24 · 3 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 1 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 3 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 2 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 4 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 1 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale DÜZCE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ASFALT YOL, BETON KİLİTLİ PARKE TAŞ YOL VE KALDIRIM
2026/1595185 · ÇİLİMLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 15.09.2026
ÇİLİMLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1595185
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale DÜZCE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI TEMEL EĞİTİM TAŞIMA İŞİ
2026/1305906 · DÜZCE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİLİMLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 17.08.2026
DÜZCE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİLİMLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/1305906
17.08.2026
17 gün geçti
Mal e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İÇME SUYU BORULARI VE VANA
Yüklenici: TUFANOĞLU YAPI İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,818,600.00 TRY
2026/1481889 · ÇİLİMLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 10.08.2026
ÇİLİMLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1481889
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale DÜZCE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
5 KALEM DONDURULMUŞ, 6 KALEM TAVUK, 19 KALEM SEBZE MEYVE, 12 KALEM GIDA, 5 KALEM KONSERVE, 6 KALEM KAHVALTILIK, 3 KALEM TATLI, 3 KALEM MUHTELİF, 1 KALEM PİDE HAMURU OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 60 KALEM 9 KISIM GIDA MALZEMESİ
2026/1213737 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 10.08.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1213737
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 KALEM DANA ETİ 10 KALEM MUHTELİF OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 12 KALEM 2 KISIM GIDA MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: BAYRAM KURUMSAL GIDA TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,973,750.00 TRY
2026/852049 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 08.06.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/852049
08.06.2026
87 gün geçti
Mal e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DÜZCE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU 48 KALEM 7 KISIM (4 KALEM DONDURULMUŞ, 6 KALEM TAVUK, 17 KALEM SEBZE MEYVE, 7 KALEM BAKLİYAT ŞEKER, 5 KALEM MAKARNA, 5 KALEM KONSERVE VE 4 KALEM TATLI)
Yüklenici: SARTAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 270,500.00 TRY
2026/311071 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 17.03.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/311071
17.03.2026
170 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı İçin Düzce T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü 6 Kalem Servis
Yüklenici: ÖZCAN ERDOĞAN · 7.318.700,00 TRY
2025/2019114 · Cezaevi Müdürlüğü-T Tipi Kapalı ve Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (21) · 12.12.2025
Cezaevi Müdürlüğü-T Tipi Kapalı ve Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (21)
2025/2019114
12.12.2025
265 gün geçti
Mal e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
32 KALEM 5 KISIM GIDA MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: ERPA LOJİSTİK GIDA PAZARLAMA VE VETERİNERLİK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,444,800.00 TRY
2025/1486829 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 10.10.2025
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2025/1486829
10.10.2025
328 gün geçti
Mal e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
25 KALEM 5 KISIM GIDA MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: BAYRAM KURUMSAL GIDA TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,572,500.00 TRY
2025/1486973 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 10.10.2025
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2025/1486973
10.10.2025
328 gün geçti
Yapım e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YOL
Yüklenici: EMİR YOL ASFALT NAKLİYAT HAFRİYAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 4,246,000.00 TRY
2025/1530460 · ÇİLİMLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 25.09.2025
ÇİLİMLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/1530460
25.09.2025
343 gün geçti
Yapım e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kanalizasyon şebekesi ve beton parke taşı döşeme
Yüklenici: NURÇELİK NAKLİYAT PETROL İNŞAAT İLETİŞİM TEMİZLİK GIDA TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.044.520,00 TRY
2025/1453909 · ÇİLİMLİ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 23.09.2025
ÇİLİMLİ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/1453909
23.09.2025
345 gün geçti
Yapım e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Su Terfi Hattı
Yüklenici: KUZEY ADA GRUP TESİSAT PEYZAJ YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,440,000.00 TRY
2025/1382190 · ÇİLİMLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 09.09.2025
ÇİLİMLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/1382190
09.09.2025
359 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim Ve Öğretim Yılı Ortaöğretim Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara Taşınması İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU ÇİLİMLİ MİNİBÜS VE OTOBÜSLE KARAYOLU YOLCU TAŞIMA KOOPERATİFİ · 245,700.00 TRY
2025/1278513 · DÜZCE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİLİMLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 01.09.2025
DÜZCE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİLİMLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2025/1278513
01.09.2025
367 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim ve Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara Taşınması İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU ÇİLİMLİ MİNİBÜS VE OTOBÜSLE KARAYOLU YOLCU TAŞIMA KOOPERATİFİ · 719,299.40 TRY
2025/1137038 · DÜZCE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİLİMLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 19.08.2025
DÜZCE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİLİMLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2025/1137038
19.08.2025
380 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim ve Öğretim Yılı Temel Eğitim Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara Taşınması İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU ÇİLİMLİ MİNİBÜS VE OTOBÜSLE KARAYOLU YOLCU TAŞIMA KOOPERATİFİ · 224.480,00 TRY
2025/1055020 · Çilimli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13) · 18.08.2025
Çilimli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13)
2025/1055020
18.08.2025
381 gün geçti
Yapım e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇİLİMLİ GENÇLİK MERKEZİ
Yüklenici: TUNER YOL ASFALT NAKLİYAT VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 42.940.000,00 TRY
2025/762164 · ÇİLİMLİ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 25.06.2025
ÇİLİMLİ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/762164
25.06.2025
435 gün geçti
Yapım e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Yollara Beton Parke Taşı ile Döşeme Kaplaması
Yüklenici: TEMUR NEZİR-UĞURTAŞ BETON ÜRÜNLERİ · 4.300.000,00 TRY
2025/700277 · ÇİLİMLİ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 26.05.2025
ÇİLİMLİ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/700277
26.05.2025
465 gün geçti
Mal e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
27 KALEM 5 KISIM GIDA MALZEMESİ
Yüklenici: BAYAZIT YILDIRIM · 405.850,00 TRY
2025/495772 · Cezaevi Müdürlüğü-T Tipi Kapalı ve Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (21) · 07.05.2025
Cezaevi Müdürlüğü-T Tipi Kapalı ve Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (21)
2025/495772
07.05.2025
484 gün geçti
Mal e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
25 KALEM 5 KISIM GIDA MALZEMESİ
Yüklenici: ABDULLAH UĞUR BAĞIŞOĞLU · 2.415.000,00 TRY
2025/495759 · Cezaevi Müdürlüğü-T Tipi Kapalı ve Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (21) · 07.05.2025
Cezaevi Müdürlüğü-T Tipi Kapalı ve Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (21)
2025/495759
07.05.2025
484 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 Yılı Operatörsüz İş Makineleri Kiralama
Yüklenici: ECN TAAHHÜT YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4.500.900,00 TRY
2025/300273 · ÇİLİMTAŞ İNŞAAT HAFRİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (4) · 10.03.2025
ÇİLİMTAŞ İNŞAAT HAFRİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (4)
2025/300273
10.03.2025
542 gün geçti