Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.888 ihale · 22 aktif · 1.866 pasif · EDİRNE · EDİRNE MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

EDİRNE MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -33 (önceki aya göre)
0 40 80 Eki 24 · 33 ihale Eki 24 Kas 24 · 48 ihale Ara 24 · 80 ihale Ara 24 Oca 25 · 41 ihale Şub 25 · 44 ihale Şub 25 Mar 25 · 51 ihale Nis 25 · 50 ihale Nis 25 May 25 · 52 ihale Haz 25 · 31 ihale Haz 25 Tem 25 · 59 ihale Ağu 25 · 39 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 38 ihale Eki 25 · 53 ihale Eki 25 Kas 25 · 50 ihale Ara 25 · 61 ihale Ara 25 Oca 26 · 58 ihale Şub 26 · 41 ihale Şub 26 Mar 26 · 51 ihale Nis 26 · 62 ihale Nis 26 May 26 · 36 ihale Haz 26 · 45 ihale Haz 26 Tem 26 · 57 ihale Ağu 26 · 43 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 10 ihale Eyl 26
Mal e-İhale EDİRNE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
tavuk yemi alımı
2026/1447675 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (68) · 01.10.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (68)
2026/1447675
01.10.2026
28 gün kaldı
Mal e-İhale EDİRNE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Edirne Belediye Başkanlığı Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Su Sayacı Mal Alım İşi
2026/1568673 · EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (223) · 23.09.2026
EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (223)
2026/1568673
23.09.2026
20 gün kaldı
Hizmet e-İhale EDİRNE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
H428 400 kV Sütlüce 3-Çorlu 380 EİH1Kısım (Portal-146 arası) Spacer(Aratutucu) Sıkılaştırma İşi
2026/1564326 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (49) · 21.09.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (49)
2026/1564326
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale EDİRNE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ BİRİMİNE TIBBİ MALZEME ALIMI (6 KALEM)
2026/1531937 · TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (186) · 18.09.2026
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (186)
2026/1531937
18.09.2026
15 gün kaldı
Hizmet e-İhale EDİRNE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
RADYOTERAPİ HİZMETİ ALIMI
2026/1349045 · TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (186) · 11.09.2026
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (186)
2026/1349045
11.09.2026
8 gün kaldı
Hizmet e-İhale EDİRNE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Edirne İli, Merkez İlçesi, Babademirtaş Mahallesi, 281 Ada 1 Parsel Üzerine Yapılacak Binaya Ait Proje Hizmet Alımı
2026/1558837 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (342) · 09.09.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (342)
2026/1558837
09.09.2026
6 gün kaldı
Hizmet e-İhale EDİRNE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
BİÇERDÖVER İLE ÇELTİK BİÇİME HİZMETİ
2026/1605686 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (68) · 04.09.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (68)
2026/1605686
04.09.2026
1 gün kaldı
Hizmet e-İhale EDİRNE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
18 AYLIK SAYFA BAŞI ÇIKTI HİZMET ALIMI
2026/1435418 · EDİRNE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EDİRNE SULTAN 1. MURAT DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (41) · 02.09.2026
EDİRNE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EDİRNE SULTAN 1. MURAT DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (41)
2026/1435418
02.09.2026
1 gün geçti
Mal e-İhale EDİRNE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026 yılı Güvenlik Kıyafeti Alım İşi
2026/1565703 · EDİRNE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (104) · 01.09.2026
EDİRNE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (104)
2026/1565703
01.09.2026
2 gün geçti
Yapım e-İhale EDİRNE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuarı binasının dış cephe ve çatılarının bakım ve onarımlarının yapılması
2026/1510123 · EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (70) · 01.09.2026
EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (70)
2026/1510123
01.09.2026
2 gün geçti
Yapım e-İhale EDİRNE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Selimiye Polis Merkezi Amirliği Hizmet Binası Muhtelif Bakım Onarım İşi
2026/1485717 · EDİRNE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 01.09.2026
EDİRNE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2026/1485717
01.09.2026
2 gün geçti
Hizmet e-İhale EDİRNE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
14/09/2026-11/06/2027 tarihleri arasında Trakya Üniversitesi Keşan MYO, Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler YO, İpsala MYO, bünyesindeki yemekhanelerde Üniversitemiz öğrencileri ile akademik ve idari personele malzemeli yemek hizmeti alımı
2026/1379662 · TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (16) · 31.08.2026
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (16)
2026/1379662
31.08.2026
3 gün geçti
Mal e-İhale EDİRNE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
İLAÇ ALIMI
2026/1329597 · TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (186) · 28.08.2026
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (186)
2026/1329597
28.08.2026
6 gün geçti
Yapım e-İhale EDİRNE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
4 Kısım Muhtelif Sağlık Tesislerine Yangın Tesisatı, Sundurmalı Garaj, Boru İzolasyon ve Asma Tavan Yapım İşi
2026/1485176 · EDİRNE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (122) · 28.08.2026
EDİRNE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (122)
2026/1485176
28.08.2026
6 gün geçti
Hizmet e-İhale EDİRNE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
EDİRNE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TAŞIMALI EĞİTİM KAPSAMINDAKİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN OKUL/KURUM ve SINIFLARINA TAŞINMASI HİZMET ALIM İŞİ
2026/1379524 · EDİRNE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (27) · 28.08.2026
EDİRNE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (27)
2026/1379524
28.08.2026
6 gün geçti
Yapım e-İhale EDİRNE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Edirne İlhami Ertem Anadolu Lisesi 2026 Yılı Büyük Onarım İşi
2026/1520488 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (342) · 26.08.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (342)
2026/1520488
26.08.2026
8 gün geçti
Mal e-İhale EDİRNE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
%82 SÜT YAĞLI TEREYAĞI ALIMI
2026/1435126 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (68) · 26.08.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (68)
2026/1435126
26.08.2026
8 gün geçti
Mal e-İhale EDİRNE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Edirne Belediye Başkanlığı, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ ne Bağlı Faaliyet Gösteren Kafe İşletmelerinde Satışa Sunulmak ve Kullanılmak Üzere 2 Kısım Muhtelif Cins ve Özellikte Mal Alımı İşi
2026/1516061 · EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (223) · 25.08.2026
EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (223)
2026/1516061
25.08.2026
9 gün geçti
Mal e-İhale EDİRNE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İtfaiye Müdürlüğü itfaiye aracına montajlı mal alım işi
2026/1514159 · EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (223) · 25.08.2026
EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (223)
2026/1514159
25.08.2026
9 gün geçti
Yapım e-İhale EDİRNE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Edirne Merkez, Lalapaşa, Havsa, Meriç, Uzunköprü, Keşan ve İpsala İlçe KGYS Alt Yapı Kurulum, Montaj, Modernizasyon ve Genişleme Projesi İşi
2026/1441197 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (342) · 25.08.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (342)
2026/1441197
25.08.2026
9 gün geçti